Резултати от 1 до 9 от общо 9

mp3 плеър за NOKIA C 7

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    65
    #1

    mp3 плеър за NOKIA C 7

    Здравейте, имам следния проблем с моята NOKIA C7: качил съм си няколко папки с музика на мемори картата. Когато се опитам да отворя някоя от тях през зададения софтуерно плеър, папката се отваря, отваря се и зададената песен, но следващата от списъка не тръгва автоматично след края на предходната, а трябва да я активирам ръчно допълнително. Когато задам прослушване чрез опцията всички песни, плеърът изрежда всички песни една след друга , но събрани от всички папки. Аз просто искам плеър, при който си избирам произволна моя папка с музика, пускам я, активирайки първата песен и песните само от тази папка си вървят една след друга( или в разбъркан вид, но пак от само тази папка), без да е нужно да включвам всяка една песен потделно. На предишния си телефон( Нокиа 5530) имах подобен проблем и ми дадоха една програмка- mp3 power и работеше точно както искам. Инсталирах същата програма на C-7цата, но въобще не я разпознава. Явно е от версията на Симбиана или друго. Моля за работещ на C-7 mp3 плеър. Изтеглих от nokia store мп3-плеъра, но не върши работа за моите изисквания- работи като софтуерно зададения.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #2

    Отговор: mp3 плеър за NOKIA C 7

    Няма ли възможност за правене на плейлисти.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    65
    #3

    Отговор: mp3 плеър за NOKIA C 7

    Има възможност за правене на плейлисти, но ми се струва малко трудоемко и неадекватно да трябва да сортирам всяка една качена песен поотделно в плейлисти. Търся плеър, който да работи на принципа на плейлити, но вместо плейлисти, да възпроизвежда качените от мен песни по отделни папки.
    Този пост е редактиран от yo ko; 03-11-12 в 08:27.

  5. Member Аватара на XIIID
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    Burgas, Bulgaria
    Мнения
    829
    #4

    Отговор: mp3 плеър за NOKIA C 7

    Оправи предварително таговете на песните в папката - да имат общ артист или албум или друго, та плеъра да ги обедини като го избираш. Предполагам, че съдържанието й в момента е от типа на "best summer mega sbirshtein hits" Нямам опит с телефоните на най-страхотния производител в познатата вселена, но отказвам да повярвам, че дори те са способни да пръкнат чак пък толкова куц софтуер

  6. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    65
    #5

    Отговор: mp3 плеър за NOKIA C 7

    Цитат Първоначално публикувано от XIIID Виж публикацията
    Оправи предварително таговете на песните в папката - да имат общ артист или албум или друго, та плеъра да ги обедини като го избираш. Предполагам, че съдържанието й в момента е от типа на "best summer mega sbirshtein hits" Нямам опит с телефоните на най-страхотния производител в познатата вселена, но отказвам да повярвам, че дори те са способни да пръкнат чак пък толкова куц софтуер
    Софтуерът наистина е доста куц, но не е направен такъв специално за този модел. С предишната ми нокия 5530 положението беше същото. Качих "mp3 power player" и работата заспа. Със сегашната ми С7 въпросния "mp3 power player" не иска да се отвори. Като краен вариант ще групирам песните предварително на компютъра по артисти или албуми, но не зная как става това. Бихте ли ми обяснили , моля!

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2011
    Мнения
    1,171
    #6

    Отговор: mp3 плеър за NOKIA C 7

    Инсталираш си програмата Mp3tag ( има БГ интерфейс ) и с нея можеш да промениш таговете на песните.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    65
    #7

    Отговор: mp3 плеър за NOKIA C 7

    Благодаря, намерих точно каквото ми трябва. Програмката се казва: alon mp3 player. Хубав ден на всички.

  10. Junior Member Аватара на SoftKey
    Тук е от
    Jun 2006
    Живее в
    Варна/София
    Мнения
    52
    #8

    Post Отговор: mp3 плеър за NOKIA C 7

    Пробвай също и

    FolderPlay - v.1.20
    MP3list - v.1.0
    Winamp Pro - v.1.3.8
    PowerMp3 2.4х

    Приятно слушане.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2010
    Мнения
    65
    #9

    Отговор: mp3 плеър за NOKIA C 7

    Да ги пробвам, че работят или да ги пробвам да видя дали работят?! Пробвах над 200 плеъра и единствения, който заработи на условията ми от първия пост е "alon". Не смятам, че моята нокиа С7 е единствената, на която е смотан mp3- плеъра. Просто търсех отговор на един елементарен въпрос, чийто отговор се оказа извънредно трудно решим. Намерих сам отговора на въпроса си и съм го дал за всички други като мен занапред! Моля, ако някой друг ползва мп3 плеър на нокиа С7, отговарящ на условията в първия пост да го сподели , за да има повече избор за всички !!!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 00:12
  2. Външен плеър плюс отделен външен HDD или плеър с WiFi
    От chefobg във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 3
    Последно: 17-04-12, 14:22
  3. Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 23:11
  4. Продавам HD плеър EgreatR200-IIplus , mp3 плеър SаnDisk Sansa Fuze 4GB и
    От civica във форум Приключили продажби
    Отговори: 15
    Последно: 03-09-11, 06:20
  5. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе