Резултати от 1 до 7 от общо 7

Телефон за скайп

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #1

    Телефон за скайп

    Здравейте, извинявам се, че така нахлувам във форума, но наистина не разполагам с време за обстойно проучване, а обещах да помогна. Става въпрос за приятелка, която желае да си закупи нов мобилен телефон с цел да може да разговаря по скайп с дъщеря си, която е в чужбина.
    Благодаря!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #2

    Отговор: Телефон за скайп

    Всеки телефон с операционна система Андроид ще и свърши работа Предполагам цената има значение. Говорел съм само по скаип до България и с Нокия 5800даже .Сега в момента предпочитам да използвам приложението Вайбър за такива разговори.Наясно ли сте ,че ако няма план за мобилен интернет към апарата ще се налага да ползва телефона само там където има безплатен wi-fi.Понякога е неудобно.Не сте написали подробности за коя държава става въпрос но ако е в ЕС може би по удобно за разговори по всяко време е да се ползва план с много минути към дадена мобилна мрежа,а щерката да ползва карта на същия оператор в роуминг така само тя ще плаща 0,20ст наминута.

  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Телефон за скайп

    Granity, благодаря за бързия отговор. Момичето е във Великобритания, що се отнася до цената - готови са да отделят не повече от 500-600лв. Тъкмо разглеждам тарифните планове на бг операторите и от това, което виждам май женичката ще трябва да смени не само телефона, но и мобилния оператор

  5. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #4

    Отговор: Телефон за скайп

    Идеята ми е че може да мине с около 200лв дори по малко за непретенциозен Самсунг например.Тарифните планове няма какво да ги гледаш толкова защото никой не предлага тук условията на английският оператор 3.Тук няма оператор ,които да ти гарантира неограничен достъп до скаип.На практика във всеки телеком ще ти кажат ,че си на точното място и ще те ушият с договор за 2 год.Но струва ли си ?Замислете се за 2 вариант който ви предложих с две карти от наш мобилен оператор.Друг вариант да се чуват е да звъни в къщи на домашния компютър както аз правех -чувах се с всички в България само когато са пред компютъра.

  6. Member Аватара на dilyn
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    170
    #5

    Отговор: Телефон за скайп

    LINE: Free Calls & Messages

    https://play.google.com/store/apps/d...UuYW5kcm9pZCJd
    И това става,успех!!!!

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Отговор: Телефон за скайп

    Става,но девойката явно използва така наречените скаипфони щом е във Великобритания и затова държат на скаип.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2008
    Мнения
    4
    #7

    Отговор: Телефон за скайп

    Момчета, благодаря ви за съветите. Всъщност девойката е с Galaxy Note 2 и освен вечер пред настолния компютър, разговарят и през деня, докато майката е на работа и тъкмо в това е проблема. Искат да могат да разговарят по всяко време на деня, без да е необходимо женичката да виси пред компа. Line е новост за мен - ще разгледам. А иначе, granity беше прав - днес в Мтел ме убеждаваха, че няма да имам проблем със разговори по скайп, предлагаха ми да избирам между surf&talk или surf nonstop с някаква магическа високоскоростна флашка

    P.S. Хвърлих един бърз поглед на Line приложението - какво всъщност представляват тези разрешения?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблеми с инсталирването на скайп в телефон
    От nasko_025 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 8
    Последно: 30-01-11, 18:19
  2. Отговори: 0
    Последно: 08-01-11, 08:19
  3. Проблем със Скайп - чат >IE
    От veni във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 10-01-09, 12:57
  4. Проблем със Скайп
    От presents във форум Общ - софтуер
    Отговори: 12
    Последно: 08-01-09, 17:10
  5. Видео със Скайп
    От taralion във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 04-02-08, 23:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе