Резултати от 1 до 1 от общо 1

Globul що така ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. PSL
    PSL е офлайн
    Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    346
    #1

    Globul що така ?

    Здравейте!От вчера (3феб.) започнаха да ми се появяват някакви лв.,в май глобул където се проверява за оставащи минути и сметката.Оператора от глобул ми отговори,че съм заявявал интернет,което аз не съм правил и освен това каза че Блек Бери телефоните били така?Телефона го ползвам 6-а година вече.Това излиза :
    Вашата текуща сметка: 2,00 лв. без ДДС/Данните са актуални към: 03 Февруари, 02:15ч
    Вашата текуща сметка: 3,00 лв. без ДДС/Данните са актуални към: 03 Февруари, 23:45ч
    Днес ще ходя в техен офис,но все пак що така бе Миме?

    ...
    Обаждах се на 123 Globul , при изключен телефон продължават да се начисляват по 1 лв.
    заявки за мобилен интернет и обяснението им е,че телефона сам си търси мрежа и така
    се получавало . За всички които имат възможност , нека си следят : Моята текуща сметка!
    ... : Вашата текуща сметка: 4,04 лв. без ДДС/Данните са актуални към: 05 Февруари, 12:45ч.
    Ще се местя във Vivacom май.Няма оправия!

    ...
    Проблема решен.Засега.SMS на номер 1551 с текст STOP.
    Този пост е редактиран от PSL; 07-02-13 в 02:16.

  2.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. SMS до Globul
    От zoro във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 17
    Последно: 27-06-05, 15:39
  2. MMS ot GloBul
    От hansolo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 18-12-03, 22:08
  3. Globul
    От roko-baroko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 26-10-03, 17:23
  4. Globul
    От Nistel във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 13-07-01, 12:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе