Резултати от 1 до 13 от общо 13

Я вижте този телефон

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #1

    Я вижте този телефон

    http://www.my-siemens.com/MySiemens/...2Fdesc,FF.html



    Най-сетне момчетата от Siemens да пуснат нещо, което кефи поне на външен вид (вътрешния вид ще му го видим като дойде в БГ[8D])

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    210
    #2

    Я вижте този телефон

    Абе голяма шарения !!!!

  4. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #3

    Я вижте този телефон

    Не ме кефи. Единствено ме кефи цветния дисплей.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2001
    Мнения
    762
    #4

    Я вижте този телефон

    Този бива, но SL55 е толкова безочливо копиран от Nokia 7650, че няма на къде...

    Азиатската практика за "взаимстване" от дизайнерска страна направо ме отблъсква...

    LG и Samsung са пионери в това отношение.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    31
    #5

    Я вижте този телефон

    Moga da vi kaja 4e ako tozi telefon e napraven s zamisula na m35 i Me45 shte bude edin ot hitovete na pazara (t.e. ako e udaro i vodoustoi4iv imma v predvid) Telefona si e super samo da vidim kolko shte struva :PP

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Я вижте този телефон

    SЕми той модела е малко стричак вече, излезе на изложението CeBIT, което беше преди повече от половин месец. От вътре е 16 полифоничен, 4056 цвята дисплей, Java, цифрова камера мисля че като на Siemens S55 ... нищо особено доколкото знам. Все пак не е Sony Ericsson P800 [] A за Siemens SL55 незнам да копира 7650. Дизайн, на горната част напомня S55, бутоните също, само това че се издърпва прилича на 7650 но както пише в сайта и в рекламите то е по модел на Siemens S10, който ако не се лъжа е модел 1999 година [^]. Кофти е че камерата и на този модел е външна [}] но и без това вече сам твърде насочен към Sony Ericsson като марка [8)]

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Я вижте този телефон

    S_GonzaLes къв удароударен бе ? Не видя ли линка с снимката ? Тва само пластмаса и няма грам гума няма как да е водоустойчив, за противоударен да не говорим, освен ако не е от нов вид пластмаса []




  10. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    396
    #8

    Я вижте този телефон

    телефонът ще е противоударен и водоустойчив.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2002
    Мнения
    58
    #9

    Я вижте този телефон

    da de no sigurno vav vtora ili treta versiq

  12. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    220
    #10

    Я вижте този телефон

    telefona ne e protivo-kakvoto-i-da-e. o4akva se skoro versiq ME55 koqto shte e naslednika na ME45. Vypreki vsi4ko Siemens za moe golqmo syzhalenie vse oshte izostavat mnogo ot Nokia.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    132
    #11

    Я вижте този телефон

    този телефон не е ништо ново само за сименс е нешто ново и сигурно ще е доста скъпичак

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #12

    Я вижте този телефон

    Цената е ясна вече:

    "The Siemens M55 will be available in most European countries by June, and comes in two metallic shades: Iridium and Palladium. According to Siemens, the phone will retail for 450 EUR."



    от: http://www.infosyncworld.com/news/n/3207.html



    колкото до камерата тя е различна спрямо S55

    M55->[img]C:\My Documents\My Pictures\siemens_m55_03.jpg[/img] S55->[img]C:\My Documents\My Pictures\siemenss55_06_200.jpg[/img]

  16. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #13

    Я вижте този телефон

    Поправям се за противоударно и противоводно. Щом казвате сигурно е така []. След като се "запознах" с Nokia 5100 разбирам че може и наистина да е такъв.

    btw Nokia 5100 се продава вече на БГ пазар в get.bg и струва 530 лева което е приблизително 270 евро. Цената е доста по ниска а за качеството не мисля. Nokia 5100 има 4056 цветен диспей, полифонични мелодии, водо и ударо устойчива, има вградени: фенер, термомерър, датчик за шума и ... много още също така сигурно и допълнителната камера на Nokia (която също има в get.bg) ще е съвместима с него ... избирайте какво да си купувате, от мен толкова []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Вижте това филмче... :-)
    От IvO™ във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 27-08-05, 22:24
  2. Вижте този списък с филми.. (вече работи)
    От pentagod във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 10
    Последно: 30-09-04, 12:25
  3. Вижте новия ни форум
    От IBANEZ_ във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 7
    Последно: 07-06-04, 21:06
  4. Абе имам вапрос моля вижте го
    От R3za4kAta във форум ИГРИ
    Отговори: 4
    Последно: 19-04-04, 19:27
  5. Memento - вижте го този филм...
    От mitsy във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 14-09-02, 22:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе