Резултати от 1 до 12 от общо 12

LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #1

    LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Източник:
    http://setcombg.com/default.asp?site=comment&NID=15112


    След официалното представяне в Ню Йорк, всичко около бъдещия топ смартфон на LG вече е извстно. Моделът няма да е от серията Optimus и ще се казва само G2.
    Супер смартфонът е с 5.2-инчов екран с разделителна способност 1920х1080 пиксела, защитен от Gorilla Glass 2. Благодарение на технологията Dual Routing, G2 ще е с тясна допълнителна рамка от само 2.65 милиметра и общата му ширина ще се събере в 70мм, което е границата за възможна работа с една ръка.
    Очаква се телефонът да зарадва притежателите си с отлична енергоефективност. В изработката му е използвана технологията GRAM, която намалява потреблението на енергия от екрана с 26% при статично изображение и ще доведе до реална икономия от 10%.
    13-мегапикселовата камера на LG G2 е с оптична стабилизация и куп софтуерни екстри - Dual Camera, VR Panorama и други.
    Хардуерната платформа гали слуха - 4-ядрен Qualcomm Snapdragon 800 , включващ 4 ядра Krait 400 @2,26 GHz и графичен ускорител Adreno 330, 2 GB LPDDR3 @800 MHz RAM, 16 или 32 GB вградена флаш памет. Звуковата подсистема е кръстена както е и модела на телефона - G2. Това е първият аудиохардуер в телефон, който поддържа възпроизвеждане в Hi-Fi-качеств0 - 24 bit/192 KHz. Оргинално решение, което не съм виждал другаде е изместването на копчето за регулиране на звука на задния капак на телефона, а не отстрани, където винаги е било.
    Батерията на LG G2 е с внушителен капацитет - 3000 mAh, размерите на апарата са 138,5 x 70,9 x 8,9 мм, теглото — 140,5 грама, а операционната система Android 4.2.2 Jelly Bean. Като разцветки, на пазара ще се появят стандартните бял и черен корпус.
    LG G2 идва с много програмни решения, които ще направят използването му истинско удоволствие. Например:
    - Answer Me — автоматичен отговор на позвъняване при доближаване на смартфона до ухото по време на позвъняване;
    - Plug & Pop — предлага различни възможности и функции при включване на USB кабел или слушалки;
    - Text Link — система за по-удобен запис и избор на текст в основни приложения като бележки, календар, събития, интернет браузер;
    - QuickRemote — подобрени функции на LG G2 в качеството му на дистанционно управление, включващи обучение на телефона и създаване на множество профили за управление на различни устройства;
    - Slide Aside — система за опростено превключване между различни активни приложения;
    - Guest Mode — специален режим, при който активни са само част от инсталираните приложения и ползващия в момента телефона няма достъп до пълните му възможности.
    Как е, замая ли ви се главата от хубости Ако е така, малко време остана. LG G2 ще се появи на световните пазари в идните 2 месеца, най-напред в Южна Корея, а след това и в САЩ и Европа.
    LG_G2.jpg

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2007
    Живее в
    Варна
    Мнения
    126
    #2

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Да,и на мен ми допада като че ли а тъкмо се бях засилил към S4,но ще дочакам да го видя.Писна ми от постоянното вадене на батерията при всички модификации на samsung

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #3

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    В момента съм с S3-ка и това е първия модел, който ми хваща окото и ме кара да се замислям за смяна...

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Дано само от LG са решили да сложат читава батерия. Телефоните им главно от това страдат.

  6. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #5

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    На хартия... от читава по-читава. 3000 mAh, заявки за енергоспестяващи технологии, които са не по-малко важни от капацитета... - на хартия всичко е прекрасно. Остава да видим дали и на практика е така, но да не се лъжем - с този екран борбата ще е - може ли да изкара от сутринта до вечерта без зареждане или не може. Като с всеки друг хубав и нов телефон.
    Изключвам айфоня, който е по-държелив. Но висчко е въпрос на навик. Дали ще държи ден или два... няма голяма значение. Важното е да държи ден. Поне за мен е все едно дали зареждам всяка вечер или през вечер. За всичко друго си има Nokia X1-01

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #6

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    В момента съм с S3-ка и това е първия модел, който ми хваща окото и ме кара да се замислям за смяна...
    Ако харесваш големите смартфони/фаблети, Note III ще го представят до месец:rolleyes:

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #7

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Харесвам, до определена граница. Note е над тази граница

  10. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #8

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Дано само от LG са решили да сложат читава батерия. Телефоните им главно от това страдат.
    Аз съм с L9 в момента и с батерията съм ок заразлика от предишни 3D и т.н. сиреч научиха се да слагат големи батерии..
    Колкото до G2 ... абе телефон, да изглежда супер ама на мен ми е все по трудно да проведа нормален разговор с новите "без"-умни телефони

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,374
    #9

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит


  12. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2012
    Мнения
    55
    #10

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Тъй като съм притежател на този модел от две седмици, мога да заявя смело, че за два дена (от ставане до лягане) ровене в нета, гледане на тв поне 2-3 часа, батерията пада до 35%.
    Отбелязвам, че това е през WiFi.

  13. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #11

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Като изключим големият размер на екрана и безсмислената резолюция 1800х1050, желязото бива. Операционната система продължава да ме дразни вече втори месец.

  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    1
    #12

    Отговор: LG G2 има всичко необходимо за да се превърне в хит

    Телефона е перфектен. Имайки предвид цена, качество , производителност и визия, май е най-добър от другите. Работи страхотно, стилен е и няма нищи излишно в него. Батерията кара повече от на другите в най-високия клас. Който има желание да си го купи, няма да сгреши.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 6
    Последно: 30-07-14, 13:37
  2. Отговори: 11
    Последно: 10-01-13, 17:03
  3. Какво е необходимо за профилактика или монтаж?
    От VD във форум Въпроси свързани с монтажа
    Отговори: 3
    Последно: 27-08-12, 09:56
  4. Конвертиране на видео от камера - необходимо ли е ??
    От yavor_dz във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 6
    Последно: 31-01-10, 18:35
  5. Отговори: 14
    Последно: 06-05-09, 00:11

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе