Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 31
Like Tree6Одобрявам

Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #16

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Скоро големите бая трябва да се напънат да измислят нещо излизащо извън рамките на ъпгрейдите-китайците дишат яко и учестено във врата.kod, нали обичаш изчистен дизайн Xiaomi Mi3 / Snapdragon 800 / WCDMA - Full Review *english* [ tradingshenzhen.net ] - YouTube

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #17

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    На много хора не им харесва дизайна на Ми3, има много (похабено) място под и над дисплея, както и рамката в ляво и дясно (bezel) не достатъчно тънка. На мен лично ми харесва. Но след дизайна идва и вградената батерия и липсата на слот за сдкарта, които се преглъщат при определени обстоятелства.
    Относно S5-ицата на Самсунг, по прочетено тук и там разбирам, че всъщност дисплея му е много силна страна, а пък не се споменава почти никъде. Погледнато реално, по-добрият дисплей си е основание за ъпгрейд, мейджър според мен :rolleyes:

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #18

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Цитат Първоначално публикувано от tolostoi Виж публикацията
    На много хора не им харесва дизайна на Ми3, има много (похабено) място под и над дисплея, както и рамката в ляво и дясно (bezel) не достатъчно тънка. На мен лично ми харесва. Но след дизайна идва и вградената батерия и липсата на слот за сдкарта, които се преглъщат при определени обстоятелства.
    Относно S5-ицата на Самсунг, по прочетено тук и там разбирам, че всъщност дисплея му е много силна страна, а пък не се споменава почти никъде. Погледнато реално, по-добрият дисплей си е основание за ъпгрейд, мейджър според мен :rolleyes:
    Какво и е на батерията-сменя се,а и е 3050mA/h Xiaomi MI3 FULL TEARDOWN ENGLISH - Xiaomi Mi3 - MIUI Official Community Сори че изцапах темата за самсуняка.

  5. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    905
    #19

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Значи съм една идея по-щастлив, като притежател на Ми3 :D

    Edit: Да не съм съвсем офтопик
    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Дамм, и аз честно казано не съм доволен.
    Сензорите са ОК, хубаво е да има и дактилосопичен, и за пулс.
    Но... това IP67 заради което размерите са скочили немалко... не ми допада. Гърбът и дизайна - също.
    Аз лично се надявах на телефон без странична рамка - с дисплей открай - до край. Като че ли в последно време обръщам повече внимание на дизайна, екрана - факт е, че като технически характеристики старичката ми S3-ка напълно ме задоволява, трябва ми нещо друго, което определено липсва в S5-цата...
    Бях си наумил да прескоча 4-ката, защото не видях в нея нещо повече от 3-ката и да чакам 5-цата, но... или чакането ще продължи или ще мина на Note или на друга марка май. Макар че друга марка без любимия ми хардуерен Самсунг клавиш... не ме блазни много.
    Много хора очаквахме нещо като модела на Шарп, който мен ме впечатли много http://www.sharp.co.jp/products/sb302sh/service02.html
    И в друг форум май давах линка, почти липса на рамка и пак водоустойчив, без това да пречи на тънката рамка (една идея по-дебел изглежда) бърз фокус при снимане ... абе добре звучи.
    img_service02_main.jpg img_service03_main.jpg

    И аз искам да пипна С5 за да преценя, до сега С3 и С4 са били много добри телефони (въпреки, че Ноут 3 е по-добрият вариант, но не е за всеки)
    Този пост е редактиран от tolostoi; 15-04-14 в 17:18.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #20

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Дисплея на твоя е на Шарп а камерите на Сони,какво искаш повече.
    И нещо по темата: http://novinite.bg/articles/68300/Sk...a-bade-izlagan
    Този пост е редактиран от VLADO 66; 16-04-14 в 09:41.

  7. Junior Member Аватара на doxr
    Тук е от
    Dec 2006
    Живее в
    ВТ
    Мнения
    128
    #21

    Angry Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    С хардуер от миналата година и ужасен дизайн ....това според мен е epic fail за гнусмас. Гърба на телефона ми прилича на картон за яйца ...
    ахх, хубаво е като се плюе да се споделяи пример насреща - марка/модел?

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #22

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Аз силно се надявам производителите да се вразумят. Не всички имат нужда от голямо екранче. Ако искат да ми вземат парите ... ще трябва да се потрудят.

  10. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #23

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?


  11. Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    281
    #24

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Quad HD на екран на смартфон ми се струва напълно безсмислено. Първо, че размерите са много малки за такава разделителна способност и второ, че докато излязат достътъчно филми и приложения за Quad HD телефонът вече ще е остарял морално.
    Честно казано изобщо не разбирам, какъв е смисълът да се гони голяма мощ при избора на смартфон при положение, че така или иначе с него не може да се прави нещо по-сериозно, като например обработка на графични изображения и видео или дори електронни таблици. Ако трябва да се направи нещо в полеви условия смартфона може да помогне, но за сериозна работа си трябва поне лаптоп. Аз съм на мнение, че най-важното за смартфона е да е удобен, защото в края на краищата това е телефон и ще се носи, затова харесвам по-малките модели. При S5, за който е и темата в края на краищата, ми харесва, че е влаго и прахоустойчив. На практика нищо не се е променило кой знае колко от S3 до S5, може би най-сериозното е стабилизатора на изображения и подръжката на по-големи SD карти.

  12. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #25

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Цитат Първоначално публикувано от SET_time Виж публикацията
    Quad HD на екран на смартфон ми се струва напълно безсмислено. Първо, че размерите са много малки за такава разделителна способност и второ, че докато излязат достътъчно филми и приложения за Quad HD телефонът вече ще е остарял морално.
    Дамм, точно днес писах, че и аз не намирам особен смисъл, освен продажбата на нови и нови модели:

    До края на годината ни очакват смартфони с 2K резолюция, през 2015 ще се появят и екрани с 4K - SetCombG новини

  13. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #26

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Когато Самсунг пуснат модел от който да излиза корейка и да ми прави с**рка и аз ще се присъединя към почитателите на марката.Засега всички модели ми мязат на сапунерки.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #27

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Интересно защо формата на сапунерката трябва да се смята за нещо долнокачествено и грозно...
    Едно на ръка, на сапунерка не прилича, защото е тънко. Второ - пластмасата, която използват Samsung е върха на сладоледа, по мое мнение в пъти превъзхождаща по здравина и удобство всякакви метало стъклени изгъзици. Новите задни капаци на Note 3 и S5 са върхова технология, колкото и да е смешно да се даде подобно определение на пластмасов капак. Вид, усещане при докосване като от кожа, а всъщност невероятно тънка и здрава пластмаса.
    Така че плачовете за връщане назад и използване на остарели материали като метал и алуминий за мен са безпредметни - Samsung работят точно в посоката, в която трябва - разработка на евтини, удобни, високотехнологични и красиви пластмаси.
    А кога ще станеш фен на марката... когато си купиш някой от флагмнаните й... не се заричай.
    competition и protonic харесват това.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #28

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Миналата седмица си купих друга марка така че се надявам в близките две години да пуснат модела с корейкатаНе ставаше въпрос за материалите,а за дизайна.Другото което ме дразни в Самсунг е изобилието на модели със сходни,да не кажа различими само на хартия, но не и на практика хардуерни възможности.

  17. Member Аватара на protonic
    Тук е от
    Jul 2014
    Мнения
    177
    #29

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    Владо, какво ли би те накарало да си купиш турски модел смартфон? И защо трябва да те дразни нещо след като можеш да се обърнеш на другата страна и да си купиш друг телефон, който не те дразни? И мен ме дразнят Айджаждите заради айзомбитата ама като си помисля май всички шовинистично настроени потребители са еднакви Отдавна не ползвам смартфон, по-точно откакто излязоха първите 7" таблети - много по практична вещ която е на границата да се побира в джоба. И на границата на дебелината на пръстите за да не натискам по две букви наведнъж. // много често ползвам JuiceSSH а там трудно става с гласови команди

  18. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #30

    Отговор: Samsung Galaxy S5 - задоволи ли очакванията новият флагман на южнокорейците?

    да не почваме война айджаджи срещу всичко друго ...че съм винаги подготвен

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Въпрос за Samsung Galaxy S3 vs Samsung Galaxy S4 Mini
    От bmvtooo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 39
    Последно: 17-06-14, 12:36
  2. Samsung S7562 Galaxy S Duos или Samsung I8260 Galaxy Core
    От tzvtz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 23-10-13, 12:50
  3. Продавам / Заменям Samsung Ativ Tab P8510 32GB за Samsung Galaxy Note Tab N8000
    От Mihailov във форум Приключили продажби
    Отговори: 6
    Последно: 16-08-13, 22:53
  4. Отговори: 2
    Последно: 14-02-11, 10:05
  5. Samsung Super PLS - новият лидер при LCD екраните
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 02-12-10, 14:32

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе