Страница 12 от 20 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследноПоследно
Резултати от 166 до 180 от общо 291
Like Tree37Одобрявам

Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    15
    #166

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от tony34al Виж публикацията
    6' вече не е това, което беше...
    Какво имате предвид?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #167

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Сегашните телефони са със съотношение на екрана 18:9, а предишните бяха с 16:9. Искам да кажа, че сегашен телефон с екран 6' е малко по малък от предишен с екран 5,5', Като пример Xiomi Mi Mix 2S/6'/ e еднакъв на дължина с AXON 7/5.5'/, но е малко по тесен. За това допринася и безрамковия дизайн, разбира се.
    Този пост е редактиран от tony34al; 19-07-18 в 14:05.
    ViliD одобрява това.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    1,272
    #168

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Ако държите на малко по-добра камера - XIAOMI Redmi Note 5 AI Dual Camera, иначе XIAOMI Redmi Note 5 Pro
    ViliD одобрява това.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    15
    #169

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Благодаря на всички, поръчах note5, надявам се да ми служи вярно.
    tony34al одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #170

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Знае ли някой как стоят нещата при отказ на поръчка от Алиекспрес? Поръчaх Xiaomi Mi 8, но след няколко ревюта не ми хареса телефона. Продавачът не беше обработил плащането , съответно поръчката висеше, като остават дни и часове до изпълнението. Преди малко канселирах поръчката. Как става връщането на паричките по картата и след колко време?

    Бпагодаря предварително!
    Този пост е редактиран от brotzki; 23-08-18 в 21:33.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1,572
    #171

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    До седмица ще ти ги върнат.
    brotzki одобрява това.

  8.  
     
  9. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #172

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Знае ли някой как стоят нещата при отказ на поръчка от Алиекспрес? Поръчaх Xiaomi Mi 8, но след няколко ревюта не ми хареса телефона. Продавачът не беше обработил плащането , съответно поръчката висеше, като остават дни и часове до изпълнението. Преди малко канселирах поръчката. Как става връщането на паричките по картата и след колко време?

    Бпагодаря предварително!
    би ли дал някои препратки... в които си се убедил че тоя телефон не става.вярно че марката му е куча и че е копи фейс на айфона,само че за около 900 лева получаваш това което никой телефон за тия пари не може да ти го предложи,аз също съм му изгледал доста ревюта и там ясно се вижда че е в топ 3 по снимки и видео обработване,а бенчмарка му е брутален също топ 3 в света http://www.antutu.com/en/ranking/rank1.htm. та ще се радвам да се обосновеш... защо не става?(тамън ще ми направиш услуга за да се пренасоча към самсунг s9,ако не съм взел нокиа 8 до тогава ),или викаш: а бе друго си е некое айфонче или самсунгче,поне е марково

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2010
    Мнения
    1,587
    #173

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Копие на другите марки, ама друг път. Има доста ревюта в нета. Сега съм на друг компютър и нямам история на клиповете.
    Получаваш качество колкото за цената.:
    1.Липса на водо-прахова защита,
    2.Няма безжично зарядно.
    3.Ноч без уведомления.
    4 Липса на стабилизация при 4к видео.
    5.Дисплей с ниска резолюция.
    6.Няма слот за разширение.


    Снимките са доста под топ нивото. Препоръчвам ти да не гледаш клипчета , в който реалното качество на снимката няма как да видиш.Тези при ниска осветеност са далече от качеството на флагманите. Имат проблеми с GPS и тн. Ако те сърби - взимай. Вероятно ще изчакам за S10
    Бенчмаркове, брой продажби и т.н. не ме интересуват.

    Успех!

  11. Junior Member Аватара на batbojko
    Тук е от
    Feb 2018
    Живее в
    Банкя
    Мнения
    76
    #174

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Цитат Първоначално публикувано от brotzki Виж публикацията
    Копие на другите марки, ама друг път. Има доста ревюта в нета. Сега съм на друг компютър и нямам история на клиповете.
    Получаваш качество колкото за цената.:
    1.Липса на водо-прахова защита,
    2.Няма безжично зарядно.
    3.Ноч без уведомления.
    4 Липса на стабилизация при 4к видео.
    5.Дисплей с ниска резолюция.
    6.Няма слот за разширение.


    Снимките са доста под топ нивото. Препоръчвам ти да не гледаш клипчета , в който реалното качество на снимката няма как да видиш.Тези при ниска осветеност са далече от качеството на флагманите. Имат проблеми с GPS и тн. Ако те сърби - взимай. Вероятно ще изчакам за S10
    Бенчмаркове, брой продажби и т.н. не ме интересуват.

    Успех!
    а за това какво ще кажеш: OnePlus 6 -999 лева 6х64 рам,плюс всички екстри баце и втория най бърз телефон в света
    предполагам че и на тоя камерата не става---
    https://www.youtube.com/watch?v=OsC-rQyICLw
    само за справка,стабилизацията му е по добра от тази на айфон 10 https://www.youtube.com/watch?v=drygt48bjLM
    п.с-бенчмарка е толкова важен за един телефон колкото двигателя на една кола.имаш добър бенчмарк,значи имаш добър хардуер(страхотен процесор) плюс софтуер,демек по голямо бъдеще за телефона(живот),нямаш ли го,значи телефона ти е гОла вОда
    Този пост е редактиран от batbojko; 25-08-18 в 11:24.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2014
    Живее в
    Бургас
    Мнения
    72
    #175

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Pocophone F1 заслужава ли 900 лева или Note 5 за 400 по-добре.

  13. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #176

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Не знам дали заслужава 900 ,ама се продава на 699 от бг с гаранция.899 е mi 8!
    https://www.get.bg/xiaomi-pocophone-...aign=pazarfeed
    Xiaomi Mi 8 64GB 6GB RAM Black

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #177

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Принципно никой топ модел не си заслужава да се купува още с излизането му на пазара.. Ако си харесал някой изчакай ревютата + още време и като падне с 1/5 цената решавай дали ще го вземаш. Аз оня ден смених Mi5 с Mi6 понеже държа на малкия форм фактор, а тъча на Mi5 почна да забива нещо, но след рестарт се оправя. Бях го топнал леко във вода преди няколко месеца и си мисля, че е почнал да окислява някъде. Напоследък спазвам един принцип, на златната среда като цена, макс 800лв. и върхови модели пък нищо, че са от предишна година..

  16. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #178

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    >nikolov333
    Мислех,че щом като мен си фен на OLED и при gsm-те ще сиАз съм с SA S7edge и не ми трябва нищо повече,ама стана към 2 години и се оглеждам за смяна.Пък и Sami-тата вървят добре като втора употреба.Харесал съм Xi mi8 SE,заради цената.Ама ще изчакам май да видя как ще се продава Meizu 16th,защото най- ми харесва пък и те по-бързо падат.Та при 6'' амолед (разбира седисплей дължината му е само 150,5 и има (~84.3% screen-to-body ratio) и в това бие дори SA NOTE9 който е 6,4 '' и си мисля,че при по-големите това съотношение нараства.Само дето няма wireless charging щото свикнах,ама...
    https://www.gsmarena.com/compare.php...&idPhone3=9280
    https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-meizu-16

  17. Member
    Тук е от
    May 2012
    Мнения
    503
    #179

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    Аз мислех да чакам mate 20pro, но като гледам, че и той ще има ноч, ли се казва туй гадно нещо, тука се нарича вежда, си поръчах още миналия вторник от теленор SA NOTE 9, но още не е пристигнал.....

  18. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Хасково
    Мнения
    349
    #180

    Отговор: Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

    >Cable .. имай предвид, че подсветката на съвременните AMOLED дисплеи на Samsung, Huawey и Iphone се управлява с ШИМ и има значително "мигане" при намаляме на осветеността на дисплея. Взех един S9 за два-три дни и го върнах понеже ми тормози очите.. Затова гоня IPS дисплей с малък формат фактор и добра батерия и снимки. Самсунг имат прекалено претрупан софтуер, а при счупване на дисплея им, джоба "боли".. По думите на шефа на индийския клон на Xiaomi, няма смартфон в който може да се монтират съвременни компоненти със стойност повече от 800$.. аз съм приел същата цифра в левове, като максимална за мен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 12 от 20 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  2. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  3. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. Samsung LCD-PDP / Faq , обсъждане , мнения
    От Ivan444o във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-04-09, 19:33

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе