Страница 5 от 20 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно
Резултати от 61 до 75 от общо 291
Like Tree37Одобрявам

Xiaomi смартфони - модели, мнения, обсъждане

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #61

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Xiaomi имат редовен ъпдейт и поддържат доста девелопери за обратна връзка.По отношение на трафика към Китай е възможно да има такъв,само че не от телефона,а ако качиш нещо на MI cloud.Само че това важи и за ябълката към щатите.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #62

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Скоро се беше разразил един скандал, че китайчетата пращат инфо към baidu без знанието и съгласието на потребителите. Освен това много се забавлявах на тази статия.

    https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5...B0--97185.html

  4. Senior Member Аватара на cable
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    2,076
    #63

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    stenly,имам опит с китайците,какъвто Вие взети заедно никога няма да имате.Тъпо звучи,но е истина.Китайците не се чупят освен ако някой дет хабер си няма не ги шчупи.И при това повечето бяха китайци от тихия фронт без име и без фамилия.Тука говорим за фирми които зареждат горе долу целия свят.Това е от мен.Теми за гсм не са ми интересни.След 1 год. ще видим кое как е.Само ми помнете думите.

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #64

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Добре де, какво става с вноса и възможността за покупка на Xiaomi смартфони от България?
    Имаше даден по-рано уж официален вносител, който да си кажа винаги ме е притеснявал - неясен като юридическо лице и без телефон, сега видях, че магазина му вече не работи
    Има ли внос на Xiaomi, сервиз на вече закупените телефони?
    То... честно казано от обезценката на лева / еврото ще подскокнат неприятно цените на китайчетата, но по-добре да ги има, отколкото не.

  6. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,302
    #65

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    А бре не знам за вас, ама аз от 2010 година ползвам един ПривилегSМ3. Тогава нямаше с две сим карти на известните марки(който да е и с GPS+камера за снимка на документи), а това ми беше задължително условие.Не ми се носеха повече 2 телефона.Откак съм го купил съм го изпускал 10-12 пъти от 1м-1.60м височина на плочки, камък, бетон ...е не се строши...

    На морето миналата година жената го изпусна и му откъртиха крачетата за захранване от батерията, носих го запоиха го и си работи досега без какъвто и да е проблем, като отново си го изпуснах та чак се разглоби, но спойката си държи...

    Още преди 2 години се чудих дали да не си купя нов, но прецених че няма смисъл.Ако е 800-1200лв все ще трябва да го гледам като "писано яйце" и ще ми е по-скоро грижа...

    Много зависи за какво ще го ползвате телефона...

    Предпочитам да похарча 2000лв за лаптоп или почивка/пътуване отколкото за мобилен телефон...


    Сега ако трябва да купувам бх си купил двусимов нокия лумия или двусимов самсунг.

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #66

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Скоро се беше разразил един скандал, че китайчетата пращат инфо към baidu без знанието и съгласието на потребителите. Освен това много се забавлявах на тази статия.

    https://www.kaldata.com/%D0%A2%D0%B5...B0--97185.html
    :D На какво си се смял ти си знаеш, всеки луд с номера си.

  8.  
     
  9. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #67

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    tolostoi , крадеца вика дръжте крадеца Типично по китайски.

  10. Member
    Тук е от
    Nov 2010
    Мнения
    906
    #68

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Истина е, че повечето китайци копират от тях, и не само в това което Бара е казал, погледни юзър интерфейсите на китайските брендове, не гаражните, по-големите. Шаоми имат един огромен плюс, просто продуктите им са добри. Като гледам ще почнат и с мръсните номера, не излизат официални версии на МИУИ за актуалните флагмани на пазара, което те принуждава да си купиш тяхно желязо за да ползваш МИУИ, поне сега и дизайна е без забележки.

    Edit:
    Нека да копират, ето го резултата.

    IMG_7333_1.jpgIMG_7319_1.jpg
    IMG_7350_1.jpgIMG_7483_1.jpg
    IMG_7475_1_0.jpgIMG_7477_1_0.jpg
    IMG_7481_1.jpgIMG_7428_1_0.jpg

    Не намирам реални снимки до Ноут 4.
    Този пост е редактиран от tolostoi; 07-02-15 в 11:32.

  11. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #69

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Така и не можах да харесам MIUI. Първоначално изкопираха интерфейса на айфоня и чак в последните версии се опитват да разнообразят.

    Така и така си говорим за Xiaomi ...
    http://www.gizchina.com/2015/01/26/x...enaa-approval/

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    1,781
    #70

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Няма смисъл да пускам отделна тема за едно интересно ревю Ревю на Xiaomi Note 16GB white

  13. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #71

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!


  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #72

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1 Виж публикацията
    Хм, това вече изглежда по-сериозно.
    Миналият вносител беше отблъскващо гаражен, затова никога не съм заглеждал сериозно Шиаоми.
    Pcstore е значително по-добре, никога не съм чувал за проблеми с обслужване и гаранция, а и са написали - Официален сервиз в България.
    Явно вносителя се е сменил.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #73

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Зиaоми е правилното спред мен- има такова правило в english.

    А отнонсо темата - Нещо не виждам под 400 лв в тази страница. При наводнен пазар от подобни телефони със същия софтуер , без никаква разлика , бих се замислил. Ама "хора разни"

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #74

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Зиaоми е правилното спред мен- има такова правило в english.

    А отнонсо темата - Нещо не виждам под 400 лв в тази страница. При наводнен пазар от подобни телефони със същия софтуер , без никаква разлика , бих се замислил. Ама "хора разни"
    Правило в енглиш може да има за английски думи и брендове!
    За китайски - има ютуб, гледаш ревюта и чуваш Шиаоми.

    Би ли споделил кои други телефони в наводнения пазар са с MIUI?
    И Xiaomi с продажби, докарали ги до 3-то място сред производителите, не смяташ ли, че се вдигнаха една глава над любимите ти китайски смартфони?

    Поне аз, лично никога не съм налитал на телефони под 400 лв, единствената промяна е, че конкретно тези китайчета преминаха в друга група на разбиранията ми и вече ги обмислям като дойде време за смяна.
    Докато не ги включиш в категорията на Samsung например, все ще изглеждат скъпи...

    ПП - Любимите ти Lenovo ако следиш също наскочиха с разни Вайбове за по 700+ лв, тъй че е време да промениш мисленето и заблудата - китайски бренд = евтин смартфон...
    И Vibe и Mi са си модерни премиум машини на съответни цени...
    VanDan одобрява това.

  18. Member Аватара на Ross
    Тук е от
    Jan 2001
    Живее в
    София
    Мнения
    416
    #75

    Отговор: Xiaomi набира скорост - два от 10-те най-продавани смартфона в света за февруари 2014 са на китайците!!!

    Като ползвател на Vibe Z2 Pro - напълно подкрепям горното!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 5 от 20 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. LCD матрици /FAQ - мнения , обсъждане
    От hristoslav2 във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 23
    Последно: 06-04-18, 18:32
  2. SAMSUNG 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Samsung телевизори
    Отговори: 207
    Последно: 15-09-09, 12:56
  3. PHILIPS 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Philips телевизори
    Отговори: 141
    Последно: 28-08-09, 13:56
  4. SONY 2009 LCD TV (Новите модели) - Мнения, коментари
    От ПешоТанка във форум Sony телевизори
    Отговори: 44
    Последно: 01-05-09, 18:17
  5. Samsung LCD-PDP / Faq , обсъждане , мнения
    От Ivan444o във форум Samsung телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 17-04-09, 19:33

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе