Резултати от 1 до 2 от общо 2

Alcatel one touch pixi 3 4.5 инженерно меню

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    54
    #1

    Alcatel one touch pixi 3 4.5 инженерно меню

    Здравейте.Някой дали знае как да вляза в инженерното(или сервизното-не знам точно как се казва) меню на този телефон и дали изобщо може да се влезе?Изчетох половината нет,но от кодовете,които намирам за Alcatel не действа нито един.На Alcatel idol mini код *#*#3646633#*#* действа безотказно и влиза в инженерното меню и му увеличих звука почти на макс-беше на 112 и го направих на 155,но на този не знам защо не иска.Влиза с кода за HTC в меню за батерия,WiFi и Bluetooth,но това което ми трябва е да си увелича звука на говорителя,защото ми звъни слабичко.Работя на шумно и ми трябва по-мощен звук от говорителя.Та ако някой знае как да го направя ще съм много благодарен.Поздрави и честита Коледа.
    Този пост е редактиран от porko; 29-12-15 в 21:11.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    54
    #2

    Отговор: Alcatel one touch pixi 3 4.5 инженерно меню

    И така.С код от телефонния дилър не може да се влезе в инженерното меню.Но с две приложения от GooglePlay може.Те са:MTK Engineering Mode и Engineering Mode MTK Shortcut.Има и други,но тези са най-ползвани.
    За притежателите на такъв телефон-няма настройки за аудиото.Нито за говорител,нито за слушалки.За нищо.Най-вероятно трябва да се рутне и тогава да се прави нещо.Ако не знаете какво правите не пипайте нищо в инженерното меню.Доста е сложно и неразбираемо.На айдъл минито,обаче има такива настройки и действат.Нивото на говорителя се увеличи.Ако,обаче,нивото се увеличи над 155 започва да прави мизерии.Мелодията на телефона започва да звъни и на третия тон спира.Аз бях на 165,а сега на 155 работи добре.Весело посрещане на Новата.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Palm pixi plus
    От Under666 във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 27-12-11, 22:20
  2. Alcatel 701
    От ivkony във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 06-12-03, 00:48
  3. Alcatel 701
    От npu3paka във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 13-04-02, 17:23
  4. Alcatel One Touch
    От Додо Бесния във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 09-02-02, 04:13
  5. Alcatel One Touch Easy
    От lullaby във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-00, 12:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе