Резултати от 1 до 2 от общо 2

екран за wink city se

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. rdo
    rdo е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    3
    #1

    екран за wink city se

    Привет,
    Някой знае ли кой е производителя на Wink city se? Не мога да намеря нищо в нета за този румънски ребрандинг.
    В краен случай бих го оставил и на сервиз, но ходих вече на два и от там също не знаят какъв дигитайзер ще пасне.

    Ако някой може да помогне с информация или сериозен сервиз ще съм благодарен
    Поздрави

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #2

    Отговор: екран за wink city se

    Самият аз не ползвам смартфон и не се интересувам от такива, но купих няколко(3) от най-евтините китайски за приятели, близки и се случиха все модели уж с двойни камери отзад - обаче видях в интернет снимка на един такъв разглобен и ясно е показано, че има хардуерно само един елемент-оптичен сензор, също и в софтуера на въпросния модел няма никакви настройки за ефект двойна камера(някои от закупилите го пишат, че са повдигнали диспут към продавача за това, че продуктът не отговаря на технич описание и са им възстановили част от сумата). Другите модели не знам дали имат физически вътре по два оптични сензори отзад, но в настройките на софтуера за камерата имат ефект за двойна камера - правих опит и се оказа, че при всички тези модели, само при закриване на единия от двата отвора отзад за камери изчезва картината и на дисплея. Преди имах малко по-скъп модел - Elephone P8 mini, но не съм го проучвал, та въпросът е дали трябва да има по 2 отделни хардуерни-физически оптични сензори или просто си е само един и софтуерно само се манипулира, се размазва фонът, а в центъра си остава на фокус снимката.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. City express ли? !#@$%%*(&*)(
    От qni във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 5
    Последно: 29-03-06, 15:27
  2. Vice City
    От The Insane във форум ИГРИ
    Отговори: 1
    Последно: 05-10-04, 04:05
  3. GTA:Vice City
    От skills във форум ИГРИ
    Отговори: 13
    Последно: 13-07-03, 16:44
  4. GTA III: Vice City
    От Wizard във форум ИГРИ
    Отговори: 7
    Последно: 27-03-03, 12:30
  5. Sim City 4000
    От Black_Hacker във форум ИГРИ
    Отговори: 3
    Последно: 09-11-02, 13:16

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе