Резултати от 1 до 9 от общо 9

Bluetooth version

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2017
    Мнения
    1
    #1

    Bluetooth version

    Здравейте,

    предстои ми купуване на безжчни слушалки, които имат изискване за версия на Bluetooth 4.1. Аз съм с Note 3, който е ъпдейтнат до Android 5.0
    Единственото място на телефона, където знам, че се проверява коя верия е Bluetooth-а е в Alication Manager, къдео версията е 5.0. Но при проверка с някоя програма ми дава версия 4.0. (default)
    Как по друг начин да проверя за версията, защото ако съм с 4.0. слушалките стават неизполваеми?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #2

    Отговор: Bluetooth version

    Близък човек преди дни ми даде този телефон, купил го от някаква втора употреба да го разгледам, защото нямал слот за сим карта - и аз не открих и въобще не съм наясно как, на какъв принцип е работил като телефон. Пробвах блутут функцията му и не откри никое от устройствата ми - слушалки, блутут колонки, мишки

  4. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    954
    #3

    Отговор: Bluetooth version

    SOLVED: Does the LG VX9200M have a Sims card that can be - Fixya

    "No, the LG enV3 VX9200M does not contain a Sim card that can be removed. In fact, the LG VX9200M is is only available through Verizon and all Verizon phones do not operate using Sim cards like every other mobile carrier does. The only way to move data on to or off of a Verizon cellular phone is to take the phone to a physical store location to have a trained Verizon technician do this."

    За яловия Bluetooth не ми иде нищо като идея. В ръководството разправят, че ставал.
    Този пост е редактиран от Karata; 27-05-19 в 22:06.

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #4

    Отговор: Bluetooth version

    Това е антика от 2009 година, за какво ти е?
    https://en.wikipedia.org/wiki/LG_enV3_(VX9200)
    Водят го miniSim:
    https://www.imei.info/phonedatabase/...g-vx9200-env3/
    Какво ще правиш с bluetooth? Ако е за прехвърляне на информация, телефона поддържа MicroSD, можеш да му сложиш карта до 16 GB и чрез нея да прехвърляш информация от/на телефона и съответно на компютър. Имайки в предвид, че телефона е излязал 2009 година, тогава е въведен и официално Bluetooth 3.0, телефона най-вероятно е с по-старата втора версия.
    https://en.wikipedia.org/wiki/BluetoothIMEI.info: MicroSD

  6. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #5

    Отговор: Bluetooth version

    Освен да се пробва физически дали работят двете устройства едно с друго не знам как да се провери дали са съвместими.

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2016
    Мнения
    664
    #6

    Отговор: Bluetooth version

    Може би щеше да се ползва и по предназначение като телефон, но не ми стана ясно как работи тази Verizon система. Блутут го пробвах само за пренос на аудио с различни BT приемници, но и една много стара блутут мишка logitech mx900 не я намира, а тя е със стара весрсия BT.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,204
    #7

    Отговор: Bluetooth version

    Verizon е само за Щатите: https://www.verizonwireless.com
    Тук работи само измамата с апаратите от всякакъв вид и произход.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    1,700
    #8

    Отговор: Bluetooth version

    Едно време мобифоните нямаха слот за сим карта. Просто мрежата идентифицира телефона и го обвързва с телефонен номер. Продаваш апарата заедно с номера.

  11. Member
    Тук е от
    Mar 2018
    Мнения
    438
    #9

    Отговор: Bluetooth version

    Сериозно ли очакваш този телефон от 2009 година да поддържа и мишка? Дори не е смарт телефон, как да стане? Не се занимавай с такава антика, никаква работа няма да ти свърши. Подари телефона на някое дете да си играе с него или го дай за рециклиране.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ACOUSTIC VERSION
    От hristoslav2 във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 38
    Последно: Вчера, 20:04
  2. CD-RW :Incompatible version of the RPC stub"
    От sony2 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 03-09-04, 13:55
  3. Как се прави Printable Version
    От Jenny във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 11-04-03, 15:39
  4. Iptables version problem
    От alexandro във форум Мрежи
    Отговори: 8
    Последно: 14-03-03, 19:49
  5. best Detonator version, TNT/TNT2
    От implant във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 6
    Последно: 15-01-01, 12:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе