Резултати от 1 до 2 от общо 2

Приложение за родителски контрол

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2015
    Мнения
    50
    #1

    Приложение за родителски контрол

    Здравейте, искам да сложа на телефона на детето програма за родителски контрол. Мисля да е някоя от шпионски те. Моля за две неща да споделите мнение и да ми отговорите на въпроса, ако след това се сложи антивирусна ще го хване ли програмата? Ако телефонът бъде "дълбоко рестартира" /да му бъдат върнати фабрични те настройки/ ще бъде ли изтрита програмата? Тези 2 въпроса ме вълнуват най-много. Благодаря на всяко мнение и споделен опит.
    П. С. Телефона ще е Huawei.

  2.  
     
  3. Member Аватара на Karata
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    960
    #2

    Отговор: Приложение за родителски контрол

    Зависи (от програмата и от антивирусната), но най-вероятно да. (Абе... и на телефоните ли си слагате антивирусни програми вече?). Като се reset-не, няма да остане програмата. Но, ако е от маркета и ако ползваш backup/restore на/от гугълските сървъри, след reset-а ще ти бъде инсталирана наново (но пък едва ли ще мине сама в "stealth" режим).

    Тия деца не пораснаха ли вече (три години след предишната ти идея за шпионаж)? Или мине не мине три години и жената почва да шава
    Този пост е редактиран от Karata; 15-04-19 в 07:53.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Родителски контрол
    От daley във форум Windows
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-21, 00:37
  2. Приложение за следене
    От yodanov във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 20-03-16, 08:05
  3. Трафик контрол
    От bx във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 28-05-05, 10:16
  4. UPS за нестандартно приложение
    От pland във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 4
    Последно: 26-09-04, 19:06
  5. Контрол на трафика
    От Penta във форум Мрежи
    Отговори: 30
    Последно: 15-09-03, 17:44

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе