Резултати от 1 до 6 от общо 6

siemen c55 logota

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    2
    #1

    siemen c55 logota

    Интерсуваме каква програма трябва да използвам за да мога да си кача картинкии и мелодии на телефона и от када мога да я намеря. 10X

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    230
    #2

    siemen c55 logota

    Виж на www.my-siemens.com едно време имаше сега не съм проверявал .

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    92

  5. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    2
    #4

    siemen c55 logota

    imam malyk problem - po nikoe wreme kakto si e zaka4en telefona na data kabela kym com-a i po nikoe wreme telefona prosto si ugaswa. Ako nqkoi moje da mi help 10x.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    10
    #5

    siemen c55 logota

    Gligut: www.s25atonce.de пише, че тя е платна, но при мен работи много добре! С тази программа можеш и да правиш собственни логота чрез LogoWizard, взимаш си някоя картинка, дори твоя снимка и експериментираш....



    ***



    passwd: опитай, да си сложиш нова "прошивка" (не знам тази дума на български). Каква ти е версията? *#06# -----> лява софт бутон!





    http://forum.siemens-club.ru

  7. Novice
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    2
    #6

    siemen c55 logota

    Версията ми е 21. От къде мога да си изтегля тази "прошивка" за Ц55. И също така със какъв софтуер мога да си ка4вам *.si3 мелодиики и Йава. С една дума ми трябва софтуер за цялостна настройка [:D]

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. logota na nV
    От DJ във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 3
    Последно: 22-12-02, 18:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе