Резултати от 1 до 14 от общо 14

Motorola C350 ili Siemens C55?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    2
    #1

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Chetoh dosta iz forumite kakvo ste pisali i vsichki haresvat T300 Samo che na men ne mi haresva formata mu zatova ako mojete preporachajte mi edin ot tezi 2 modela za koito pitam sas saotvetnite "+" i "-"

    Interesuva me na koj ot dvata telefona mu izdarja poveche bateriata?

    Blagodarja Vi predvaritelno!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Взимай моторолката ... А пък Т300 само ако дизайна не ти харесва - потърси панели, ако ти харесват другите функции. Моторолата плюс й е цветният дисплей и ... това е. Батерията издържа по-малко, не поддържа Java, докат C55 поддържа. Ммм... Моторолата не е хубава Взимай Т300 и се кефи, че после ко щеш и камера ще си купиш към него (възможност която другите два телефона нямат)

  4. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #3

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Стига с тези глупави теми стил "Кажи ми аджеба тоя и тоя к'во имат щото не мога да отворя две страници по темата".

    Ако става дума за лични впечатления е друго нещо, обаче в заглавния пост не личи такова нещо!

    А тая работа с дизайна е детска лигавщина.Както съм казвал не един път, ако си купуваш телефона за да си интересен си купувай Fashion телефон, като вече изтъркания Samsung SGH-T100.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    T100 още като си излезе си беше много зле ... Тогава и S100 се продаваше на малко по-висока цена и на много по-високо качество. Поздрави на Samsung, които хвърлиха луди пари за рекламата на Samsung SGH-T100 и съответно му надуха цената ...

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #5

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Единствено което искам да ти кажа е че дизаина на С45 е пъти по-добър от на С55 ,за функции не знам ,но все пак да ти кажа .

  7. Junior Member
    Тук е от
    May 2003
    Мнения
    20
    #6

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Моторолата подържа джава...[^]

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    2
    #7

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Az samo pitah za C350 i C55 a vie se otplesnahte? Mersi na CrossBlade che si izkaza mnenieto a vse oshte si mislja che e mnogo truden izbor v toja cenovi diapazaon!

    10x

  10. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #8

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Има много други варянти и за това не знам защо си се спрял на най-скапаното от най-скапаните(Мое Мнение).

    И защо всички искате на всяка цена да е нов с гаранция и прочие?Ако всички купуват само нови ще се получи такъв невероятен застой на апарати, че ... и аз незнам какво ще стане но няма да е хубаво!

    Аз смятам, че не всеки се стреми да ви пробута някакъв боклук.Както вие си пазите в добро състояние телефоните така и повечето нормални хора го правят.Това да ти се падне нещо което не функциунира като хората, а само е направено да работи докато го пробвате и съответно купите е малко възможно!

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Единствено което искам да ти кажа е че дизаина на С45 е пъти по-добър от на С55 ,за функции не знам ,но все пак да ти кажа .</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    И двата са много грозни ! Няма съмнение [:D] !

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Моторолата подържа джава...</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Хмм, и да поддържа пак е тъп [xx(]

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Az samo pitah za C350 i C55 a vie se otplesnahte? Mersi na CrossBlade che si izkaza mnenieto a vse oshte si mislja che e mnogo truden izbor v toja cenovi diapazaon!

    10x</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Пак заповядай [^]

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">цитат:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Има много други варянти и за това не знам защо си се спрял на най-скапаното от най-скапаните(Мое Мнение).</td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Споделям твоето мнение [8D]




  12. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    10
    #10

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    M55 [:D] a за Ц55 забрави....

  13. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #11

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    М55 е добър стига да не изискваш нещо особенно!

    Ако си Среден клас user телефона е The Best!

  14.  
     
  15. XAH
    XAH е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    200
    #12

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Сименса е за предпочитане пред Моторолата ако става въпрос за този ценови диапазон. Пък и не само.

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    852
    #13

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Разни коментари от сорта тоя телефон е тъп или не ме кефи, шото е грозен, или абе що не си вземеш 8910i и тн, само мога да им тегля по 1 майна.



    Siemens C55 - 199лв

    Motorolla C350 - 230лв



    Разликата в цената е малка. Единственото предимство на моторолата е че е цветен. Ако искаш да си гъзар, взимай моторолата, с 4000 цвята За сметка на това ако говориш много или цъкаш игрички ще го зареждаш всеки ден.



    Motorolla C350



    -Дисплей: графический с подсветкой; 5 строк текста по 16 символов + строка иконок; разрешение 96х65 точек; до 4096 цветов (STN).

    -Передача данных и Интернет: GPRS (4+1); WAP-браузер версии 2.0,

    -Тип стандартного аккумулятора: Li-Ion 650 mAh.

    -Максимальное время ожидания: 180 часов.

    -Максимальное время разговора: 3,5 часа.

    -Размеры (ВхШхГ): 98 x 42 x 18 мм.

    -Масса: 80 г.



    Siemens C55



    Antenna integrated

    Weight 80 g

    Volume 69 cm#179;

    Dimensions (L x W x H) 101 x 44 x 21 mm



    -Standard battery Li-Ion 700 mAh

    -Stand-by time 2) (with standard battery) up to 300 h

    -Talk time 2) (with standard battery) up to 5 h

    -Charging time less than 2 h

    -Display b/w, 5 lines, 101x64 pixels





    Ето линкове да ги сравниш напълно:



    http://www.my-siemens.com/MySiemens/..._en_0_product%

    253AMW%252FHD%252FHD%252FC55%252Ftech%252F,FF.html



    http://minsk.shop.by/12611.html



    Аз имам C55, зареждам го на 7-8 дни 1 път при нормално натоварване с разговори и тн. По-интензивно натоварване 3-4 дни. За Siemens-a имам 100-тина игри :Pp



    И двата телефона са добри, еднакво грозни/хубави, разликата в цената са само разликите в батериите и цветовете.


  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #14

    Motorola C350 ili Siemens C55?

    Еми то и SE T300 е за 230 лева, не е газария с 4к цвята ама е с 256 [:P]. А иначе е много по як и Mophun джугитата рулират !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продава - 3 телефона - Siemens, Sony-Ericsson и Motorola
    От mobiles във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 01-08-10, 17:15
  2. Motorola C350
    От TopBG във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 08-03-05, 21:23
  3. Motorola C350
    От Avril във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 20-12-03, 10:55
  4. pitane za Motorola C350
    От perkata във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 8
    Последно: 25-09-03, 21:44
  5. SE T300 или М C350
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 23
    Последно: 24-09-03, 13:31

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе