Резултати от 1 до 5 от общо 5

ОТ 701

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #1

    ОТ 701

    Търся описание на сервизното меню за този телефон. Ако някой може да помогне.





    ПС. Ако модераторите преценят, че темата е за друга част от форума моля преместете.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #2

    ОТ 701

    Виж тук ако нещо ти върши работа.

    http://www.gsm-technology.com/gsm.ph...d,Alcatel.html

  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #3

    ОТ 701

    Съжалявам, това е ръководство за телефона, а аз искам описание на сервизното меню. Отключва се с 000000*, но не разбирам всички кодове които се там.

  5. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #4

    ОТ 701

    Ами те са "Сервизни кодове" и не са за разбиране.За това се казват сервизни!

    Кажи ти какво искаш да правиш като ги разбереш?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #5

    ОТ 701

    Да разбера защо от време на време се изключва сам. Разчетох някои от тях ам ане всички. Най-вече ме интересуват тези от изключване на телефона. Няколко пъти се е изключил,с код внезапно изключване на батерията, другите бяха за ръчно изключване,но имаще и още два. Все пак ще ми е интересно да знам и останалите точки от менюто за какво са. Намерих описание в един руски сайт, но е за старите модели и не всичко отговаря а трябва да гадая. Телефона не е кодиран и не ми е зора да го отключвам, ако това тре притеснява да дадеш по-подробно инфо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе