Резултати от 1 до 10 от общо 10

Siemens M55 или Samsung X100

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    21
    #1

    Siemens M55 или Samsung X100

    Решил съм да си сменям телефона и съм се спрял на тези два модела. Кой е по-добрият избор? (през кабел ще си точа след това картинки и мелодии)

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Siemens M55 или Samsung X100

    Сравни плюсовете и минусите на двата телефона и реши сам - все пак това ще е ТВОЯ телефон, а не нечий друг []



    Samsung_____________________Siemens

    Батерия: 90 часа______________батерия: 250 часа

    По-добър дисплей_____________е-mail клиент

    40-полифонични мелодии_______профили на звънене



    останалото им е еднакво



    Хайде решавай от какво ще се лишиш [8D]

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #3

    Siemens M55 или Samsung X100

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Сравни плюсовете и минусите на двата телефона и реши сам - все пак това ще е ТВОЯ телефон, а не нечий друг []



    Samsung_____________________Siemens

    Батерия: 90 часа______________батерия: 250 часа

    По-добър дисплей_____________е-mail клиент

    40-полифонични мелодии_______профили на звънене



    останалото им е еднакво



    Хайде решавай от какво ще се лишиш [8D]



    <div align="right">Originally posted by laMARTIN*-*14/01/2004*:* 08:28:22</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    аз лично не бих се подмамил по якия дисплей - просто това не е ПЦ за да го гледаш по 5 часа на ден

    на сименса също дисплея не е за пренебрегване



    за сименса съм []

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    28
    #4

    Siemens M55 или Samsung X100

    Е-маил клиента на сименса е страхотен! Могат да се прикачват файлове. По отношение на мелодийте може да си направиш която си искаш МП3 или WAV в ACM формат и да я сложиш в телефона. Същото се отнася и за midi файловете, които направо си ги слагаш без никакви обработки. Моята батерия реално издържа малко повече от 4 дни.

  6. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #5

    Siemens M55 или Samsung X100

    (Sorry za latinicata ama ne mi ostana izbor)

    Megdu dvete zlini Siemens-a e po-malkata.

    predlagam ti da se zamislish za niakoi drugi modeli, no ako si se sprial tvurdo na tezi ti preporu4vam M55

  7. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    21
    #6

    Siemens M55 или Samsung X100

    Защо да е избор между "Злини" ? [^]

    Ако има нещо което им куца освен че им липсват разни екстри казвай докато е време или препоръчай някой друг модел който е под 400 лв

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #7

    Siemens M55 или Samsung X100

    Добре казвам си мнението:

    Х100 - (-)Не може да се похвали с кой знае каква функционалност.(+)Има ярък дисплей с много цветове и невероятна полифония, (-)работата с менютата лично на мен не ми е приятна.(+)Има Java!(+)Упростен,олекотен,изискан и направен като за човек който иска хем да му е шаренко хем да му е просто и бързо менюто.

    М55 - (+)Дизайна е по-разчупен, малък, лек. (-)Голям не чак толкова шарен диспкей.(+)Има Java.(+)Менюто е по-изчистено.(Големия МИНУС) НЯМА ИНФРА ЧЕРВЕН ПОРТ, което е страшно необходимо.(Ето и големия ПЛУС) Има камера която между другото е много добра и прави чудесни снимки.

    Сега аз препоръчвам Алкател 735 на цена 430-440 лв.

    (+)Вградена камера с възможност за добавяне на собствени рамки щампи и т.н.(+)Има инфраред (-)Java-та е заменена с алтернативната система ExEn който в България не се използва* (-) 1.5 МВ памет (+) много красиво и бързо за работа меню,(+) подържа всички графични и голяма част от аудио форматите които се използват в телефоните.(-) Малко висока цена.

    Или другия варянт Алкател 535 (~290лв) същите работи без камерата.

    Още хубави телефони са Siemens C62 и SonyEricsson T610.За последния мисля, че няма смисъл да обеснявам.

  10. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    2
    #8

    Siemens M55 или Samsung X100

    X100 - 65000 cviata prili4no goliam display!

    9 MB pamet! - znaesh li kolko e 9mb pamet za edin telefon?Kolko kartinki,melodii i igri?

    Moje bi Zetle ima Alcatel i zatova taka goreshto ni go prepory4va no vaprosa beshe m55 ili x100

    Az mislia da otgovoria. X100

  11. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #9

    Siemens M55 или Samsung X100

    Да се обадя: Zetle - ako М55 е с "голям" диспей не знам какво да кажа.

    avalon: 9мб не знам дали са много, но аз с 4 до никаде не стигам, добре че имам MMC

    Мнение: X100 ми звучи доста по добре от M55 ... но наистина трябва да погледнеш и Alcatel-ите, също и C62 ...

  12. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    2
    #10

    Siemens M55 или Samsung X100

    4uvat se edni takiva sluhove v edin drug forum 4e ALCATEL spirat proizvodstvoto na mobilni telefoni.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Спешно!Продавам Matrox RT.X100 Xtreme Pro!
    От ivan78 във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 05-09-06, 15:16
  2. Siemens C35
    От qni във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 12-02-05, 18:12
  3. Siemens C55
    От Malone във форум Поддръжка
    Отговори: 8
    Последно: 10-02-05, 16:53
  4. Samsung X100
    От iv_laz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 14-05-04, 23:23
  5. siemens c62
    От ilhanbg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 08-01-04, 18:12

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе