Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 53

Nokia vs. ...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на king_pin
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    267
    #1

    Nokia vs. ...

    E neka seki si kaje mnenieto Nokia li e nai dobriq GSM ili nqkoi dryga marka!!!

    E i bez SmartPhoni!!!





    P.S. NE sam napravi anketa 6tot ima prekaleno mnogo marki!!!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Jan 2004
    Мнения
    5
    #2

    Nokia vs. ...

    по добро от SAGEM нема!!!!!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    43
    #3

    Nokia vs. ...

    Мисля, че темата е малко поизчерпана. Колкото марки телефони има сигурно толкова и мнения ще има. Аз лично съм фен на Nokia и вече съм казвал защо. И още едно лично мнение- какъвто ти е бил първият телефон- такива са и следващите. Или поне в повечето случаи. Трудно бихме се навили да пробваме нещо ново. Е, освен ако не сме тотално разочаровани от предния модел и марка.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Nokia vs. ...

    Като гледам тази тема се чудя на улигофренията на хората ... иска мнение за марка, а игнорира смартфоните им ... другото което ми прави впечатление е че пише на латиница и че е member rated 3/5 ... темата наистина е изчерпана - мнения и желания всекакви.

    ogimag: първият ми телефон беше Siemens S45 сега сам с Nokia 3650, а по принцип сам фен на Sony Ericsson ... не мисля че марката е от значение !

  6. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #5

    Nokia vs. ...

    За мен най-хабавите телефони си остават SONY, но уви сега се обединиха, не че не правят хубави, но онези си ми харесват доста повече, сега съм със SONY CMD J-5 смятам да си го мъкна докато се строши, све пак от този телефон освенч е говоря го използван за будилник и часовник, а с менюто му се работи много лесно.

    Първият ми телефон беше Alcatel, но неможах и 1 месец да изкарам с него, много трудно се боравеше с него, взех едно Sony 2000 голяма тухла ама от него ми хареса как Sony правят телефони.

    Относно Nokia мисля, че им мина надмощие спрямо другите модели, особенно след като почнаха масово да се правят в Турция.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Nokia vs. ...

    glarus: на мен старите Sony-та не са ми удобни, даже мога да кажа че са ми трудни [:X] Може би защото съвсем малко съм пипал такива [:I] А това че Nokia се правят в Турция не го знаех ... то пък дали ще се правят в Турция или Тайван има ли разлика [xx(] ? Ако може само една забележка да ти дам за подписа ти - не винаги жена е в средата на спора, те са по тъпички и не говорят много или поне не смислено [^][]

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #7

    Nokia vs. ...

    старите телфони Nokia не се правеха в Тайван, а в Германия или Финландия разликата е огромна

  10. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    43
    #8

    Nokia vs. ...

    Не съм сигурен, но може би по-добрите и по-скъпи телефони се правят в Европа, а по-ниските като клас модели са изнесени на Изток. Моя е Нокия 6310 и е правен в Германия.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    2,793
    #9

    Nokia vs. ...

    KingPin, "Кой каква марка телефон ползва" е много подходящо за анкета - че и модерно [8D]

  12. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #10

    Nokia vs. ...

    ogimag: така е скъпите и хубави се правят в Европа, твоя специално е един от най-добрите телефони произвеждани до сега, но човека пита Nokia vs.. а не 6310 vs..

  13. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #11

    Nokia vs. ...

    И аз да си кажа мнението за Nokia. DOskoro Ериксон бяха най грозните GSM-и но то както станаха Сониериксон се оправиха,но Нокиа станаха най грозните телефони. Ако ще да са правени по космическа технология като нямат як дизайн за кво ми е. Има един два по скъпи модела които по биват но като цяла са много грозни.

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #12

    Nokia vs. ...

    glarus: предният ми телефон Siemens S45 беше правен в Германия, сегашният ми Nokia 3650 е във Финландия [:D]

  16. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #13

    Nokia vs. ...

    само да те питам това нещо 3650 с какво го носиш 130 x 57 x 26 mm

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #14

    Nokia vs. ...

    В каквото си искам ...



    edit: не сам пробвал в тесен джоб на дънки (дено нищо не можеш да сложеш попринцип) защото нямам ... [}]

  18. Senior Member Аватара на Zetle
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    992
    #15

    Nokia vs. ...

    бе то преди известно време Сони се произвеждаха в Ботевград, ама тва е отделна тема.

    А по темата мога да кажа, че НЯМА най-добър GSM!!!За всеки човек има съответния клас,съответните функции и съответния дизайн.Сега ще ви кажа че мене ме кефят Алкателите.Въпреки, че знам какво представляват просто ми прилиагат така да се каже.Аз се кефя на изчистения дизайн (including менюто и капаците) и функционалното, но НЕ претрупано с излишни функции меню!За мен алкател са точно това нещо, по конкретно модела ОТ735.За мен камерата е необходимост,забавление и работа.Тези няколко седмици много се замислих по въпроса за Нокия 3650 (между другото CrossBlade е изцяло виновен за това[:D])и реших, че не ми трябва защото е претрупан с функции който не са ми легнали на душата.Найтина бъдещето на мобилните телефони е в Смарт-овете, но на този етап този пазар е твърде не доразвид за да се хвърлям в покупка на нещо което ми е излишно.

    Също така ме кефи SonyEricsson Z200.Няма нищо особенно в него, взимам го защото ми харесва дизайна и намирам функциите които търся, а именно стилен дизайн, шарен дисплей,камера(отделно),хубав органайзер.Какво повече му трябва на човек/на мене?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 4 123 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 00:12
  2. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 11-06-12, 20:04
  3. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-12, 12:56
  4. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58
  5. Продавам Nokia 7500 и Nokia N70
    От Maznia във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-07-08, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе