Резултати от 1 до 6 от общо 6

ActiveViewer

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    36
    #1

    ActiveViewer

    ActiveViewer е една много яко програмка на JAVA за GSM-и

    подържаща Nokia и Motorola. Програмката всъщтнос е VNC Viewer за GSM-и. Изискванията са статично IP, VNC Server и GSM с JAVA. Вапроса ми е някой дали я е ползвал

    и да ми каже от де мога да си я дръпна и как се работи с нея.

    Това и сайт с повече информация:

    http://www.simeda.com/activeviewer/

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    ActiveViewer

    Е ти пък не си я виждал не знаеш как се работи от нея а обясняваш че е "много яко програмка" ? За какво служи въобще и за какъв телефон ти трябва ?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    ActiveViewer

    Програмката позволява да си управляваш компютъра от GSM, което принципно си е гот, НО:

    1. Поддържаните модели (така както е написано на сайта) са само Motorola Accompli 008, Motorola i85s, Siemens SL45i, Nokia 6310i, Nokia 7210, Nokia 3650, Nokia 7650, RIM Blackberry, Sanyo SCP4900, Motorola i95cl.

    2. Ако телефонът не поддържа директни TCP конекции (както са Нокиите) или е зад firewall, трябва да получиш и два прокси акаунта от фирмата - един клиентски и един сърверски.



    Ами това е. Aко някой иска ще му кача някъде демото за Нокиа. Аз, честно казано, не виждам кога ще седна да си бачкам на компа дистанционно, през GSM-а...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    ActiveViewer

    Как се осъществява връзката GSM-PC че да го управляваш. Аз наскоро видях програма за Series 60 която е да си управляваш телефона през компютърът но то е само за Series 60 и се извършва връзката през Bluetooth

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #5

    ActiveViewer

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Как се осъществява връзката GSM-PC че да го управляваш. <div align="right">Originally posted by CrossBlade*-*12/02/2004*:* 23:04:20</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    През Интернет, по IP. Става дума за ОТДАЛЕЧЕНО (ама наистина) управление, а не както със "син зъб". В сайта пише всичко.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    ActiveViewer

    Ахам можеби щеше да е добре да погледна но ... както и да е идеята да си оставя PC-то така "достъпно" не ми вдъхва много доверие, а и едва ли ще ми се наложи []

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе