Резултати от 1 до 7 от общо 7

някой играл ли си е с nokia 9210i ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #1

    някой играл ли си е с nokia 9210i ?

    напоследък взех да имам нужда от следното нещо:

    да получавам .html файл по мейла, да трябва да дописвам нещо по него / по сорса му, след което да го прегледам в html browser с js /, след това да го кача на даден FTP сървър, тук мога и да се примиря с пращането му като атачнат към някой мейл...



    значи замислих се дали не е по добре да взема някакъв покет пц и да ползвам мобилния нет през irda или bluetooth, но се отказвам от този вариант - баш когато най ми е належащо ще съм забравил я телефона си, я покетПцто []



    ами това е... мисля че само 9210 ми удовлетворява нуждите, вие какво ще кажете?



    какво мислите за 9210 ?




  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #2

    някой играл ли си е с nokia 9210i ?

    Абе телефон от тази марка в момента не мога да ти предложа, но ако си купиш такъв обади ми се да ти пратя една "сумка" за пълнители на "Калашников" - тъкмо ще има място и за две резервни батерии[:D]

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #3

    някой играл ли си е с nokia 9210i ?

    P800 ще ти изпълнява гореспоменатото .... също мисля че и FTP browsers бях гледал за него ...



    edit: До колкото знам и нови и втора употреба цените им са едни и същи (P800:9210)

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #4

    някой играл ли си е с nokia 9210i ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">P800 ще ти изпълнява гореспоменатото .... също мисля че и FTP browsers бях гледал за него ...

    <div align="right">Originally posted by CrossBlade*-*17/02/2004*:* 22:52:36</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    само дето това цъкане по екрана при текст ще ме побърка... []

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    някой играл ли си е с nokia 9210i ?

    .... щом казваш. Не мисля че е някакъв проблем, нито недостатък.

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #6

    някой играл ли си е с nokia 9210i ?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">.... щом казваш. Не мисля че е някакъв проблем, нито недостатък.



    <div align="right">Originally posted by CrossBlade*-*20/02/2004*:* 18:57:38</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    ще ги тествам май и двата и така ще реша.. 92 е тухла... п800 няма kbd... ехх един телефон като за нуждите ми сега не са измислили... []

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    някой играл ли си е с nokia 9210i ?

    Ся се сетих че се продават и клавиатурки аксесоари, бяха още за старите Ericsson-и ... не струват пари, а и не са кой знае колко лоши ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 00:12
  2. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58
  3. Някой ъпдейтвал ли е с Nokia Software Updater?
    От Cko във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 02-01-08, 15:35
  4. Някой играл ли е LADA RACING CLUB
    От GENERALAT във форум ИГРИ
    Отговори: 5
    Последно: 11-05-06, 17:58
  5. Някои от вас да е играл Lords of Magic?
    От Заека във форум ИГРИ
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-03, 09:35

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе