Резултати от 1 до 8 от общо 8

Композиране на молодии ???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #1

    Композиране на молодии ???

    Мом4ета, я дайде дакой сайт за композиране на мелодии за GSM, телефона ми /С35/ не може да полу4ава мелодии.... интересуваме токата в ре минор от Бах !

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    132
    #2

    Композиране на молодии ???


  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #3

    Композиране на молодии ???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">http://www.vgmusic.com/

    http://www.getlyrics.com/midi/midifiles.php

    има готини мелодии

    <div align="right">Originally posted by GATER*-*06/03/2004*:* 00:13:13</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    C35 поддържа ли полифония?!? И midi-файлове?!?

    Ако е така, то тогава, mxkolev, нямаш проблеми с парчето - ще ти го пратя по пощата. И като се има предвид, че оригиналът се изпълнява на орган, то midi-файлът е много близък по звучене [].

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Композиране на молодии ???

    Raid,

    И аз го искам. Отдавна търся такова нещо. Ако го пращаш по мейла, прати го с копие и до мен. Черпенето от мен!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #5

    Композиране на молодии ???

    То сега ще пратя "Токатата", после ще поискате "Фугата", "Брандербургското кончерто" и всичко []. Затова ето ви линковете и си дърпайте на воля каквото ви е кеф. Това е един от сайтовете, които са ме накефили най-много[]



    J.S.Bach: MIDI

    J.S.Bach: ZIP с всички MIDI-файлове

    J.S.Bach: MP3


  7. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #6

    Композиране на молодии ???

    И на това мерсиме....

    Колкото-толкова и когато-тогава....

  8.  
     
  9. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #7

    Композиране на молодии ???

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Мом4ета, я дайде дакой сайт за композиране на мелодии за GSM, телефона ми /С35/ не може да полу4ава мелодии.... интересуваме токата в ре минор от Бах !



    <div align="right">Originally posted by mxkolev*-*20/02/2004*:* 09:29:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">Ще ти я направим токатата ако още не сия намерил някъде. Само ми кажи по ICQ. В нета има всякакви ноти. Между дръгото токатите в реминор са две. Но на теб сигурно ти трябва BWV 565. Тъкмо изтеглих нотите и на двете.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2003
    Мнения
    941
    #8

    Композиране на молодии ???

    еее най-накрая ! помислих 4е няма да има нито един пост и от доста време не бах поглеждъл тук ! С35 не е полифони4ен нито подържа миди и т.н...... само нотите на Юлиян ще ми свършат работа ! ! !

    благоаря на вси4ки !

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе