Резултати от 1 до 15 от общо 15

Избор на GSM до 250 лв. max?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #1

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Някакви предложения за марки и модели?

    Спрях се на Siemens C62 засега

    Абе каква е разликата между него и C60 освен външния вид?

    като гледах едни характеристики C60 има a C62 няма Java

    това вярно ли е?

    Също видях и модела M 55 някой има ли впечатления?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Вярно е. И дисплея на C62 вади по-хубави и наситени цветове, до колкото сам виждал двата телефона. Иначе предлагам ти да погледнеш и SE T230, а ако не търсеш шаренийка и полифонични мелодии, може да погледнеш доста остарелия SE T68(i). Аз лично преди по-малко от седмица избрах такъв телефон за майка ми ...

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #3

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Всъщност Java за какво се използва?

    нали и двата имат игри или при java може да се сменят игрите?

    А кой е по добър телефон М55 или С62 или С60?

    Те май въпросите доста станаха май [:D] ама още карам с моя Ericsson T10s и тези нови нововъведения не са ми много ясни

    Или пък за тези пари някой по добър има ли?

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Еми чрез JAVA платформата можеш да си добавяш различни приложения. Има много игри. А във наличното място можеш да сложеш доста. При C62 няма такава възможност. М55 май е почти същото като C60 ама с по-различен дизайн и по-"приятна" цена [].

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #5

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    CrossBlade ще поясниш ли за какви приложения става въпрос освен игри?

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Еми това са различни малки програмки. Примерно композитор на мелодии или пък едитор за картинки. Един приятел си беше качил "Coctail Mennager" кадето пище кой коктейл как се прави и ... така нататък. Малки прости програмки ... [] Нямам голям опит с такива за това не мога да ти там точни примери ...

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #7

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Такааа

    навсякъде където питах по магазините не ми препоръчват С62

    Спрях се на М55

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #8

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Такааа

    навсякъде където питах по магазините не ми препоръчват С62

    Спрях се на М55



    <div align="right">Originally posted by saint056a*-*11/03/2004*:* 06:45:24</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    М55 не е най-доброто решение не знам кои тел да ти препоръчам ,но определено не вземай М55 не е това на което прилича от снимките .

  11. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #9

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Zygot взех го вече (М55) разглеждам го вече 2 дена и ми харесва (не съм тествал батерията колко ще ме издържи още де), малък със стилен дизайн пък и от към функции не е зле то в новите ГСМ-и толкова простотии са сложили дето едва ли някога ще се ползват. Незнам какво не ти харесва в него

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    1,086
    #10

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Ами saint056a аз съм си го написал де просто телефона се изглежда така както изглежда по сайтовете на картинки ,мен лично ме разчарова като го видях на живо ,но щом ти е харесал да си го ползваш със здраве .



    пп. да спомена някои от бъговете : джава игрите се зареждат дълго ,ама наистина много дълго ,батерията държи малко , бутоните хлътват на вътре . (това е впечатления от гсм на един съученик) .



    пп2. сега му видях цената ! за тези пари не е лошо решение

  13. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #11

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Зареждането на JAVA-та не е бъг, а недостатък.

    Севсем малко сам си играл с него, но клавиатурата ми остави много добри впечатлениям мислех,че ще е много неудобна, а тя е много добра, по-удобна е от на C60, А60, C62 !

  14.  
     
  15. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    855
    #12

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Зареждането на JAVA-та не е бъг, а недостатък.

    Севсем малко сам си играл с него, но клавиатурата ми остави много добри впечатлениям мислех,че ще е много неудобна, а тя е много добра, по-удобна е от на C60, А60, C62 !



    <div align="right">Originally posted by CrossBlade*-*12/03/2004*:* 18:22:52</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    е не може да се каже бъг, по скоро недостатък []



    на далеч по скъпи телефони е същото нещо - зависи от процесора и т.н. []



    м55 ме изкефи максимално като го видях - на картинките тухла ми се видя, но още като излезе един авер си го взе - много ми хареса лично на мен, и като екстри и като дизайн - тогава му давах 7 от 10 точки заради цената на която излезе, ако сега е 200-250лв - то 9 бих му дал / да беше нокиа - 10 щях да отпусна :D /

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #13

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Да наистина бавно зареждат игрите но все пак който пуска игри значи иска да убие малко време, е малко ще почака

    А сега да ви питам че ме гложди много



    ПС: Видях на сайта на сименс firmware update има ли смисъл от него? какво оправя той? някой слагал ли си го е на ГСМ-а? пък никъде не видях моята версия коя е пише ли някъде?

  17. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #14

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    Напиши от клавиатурата на телефона в standby режим *#06# и после натисни левият софтуерен клавиш докато ти изкара версията на firmware. Иначе ако няма някой бъг който много да те дразни и да е оправен в следващата версия - не виждам смисал да я правиш. Иначе май има вероятност да ускори скоростта на менютата, зареждане, etc.

  18. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,150
    #15

    Избор на GSM до 250 лв. max?

    CrossBlade благодаря, но това го видях но пак не можах да се ориентирам от информацията, пише:

    product: m55

    P. date :2004-01-10

    SW version: 11

    SW date 2003-10-28

    Variant: A 119

    Std-map/SW: 1/11

    D-map/Prov: 72/185

    lang/t9: lg4/4

    codecs: fr/efr/hr

    audio-par: NfV 11

    Acc:none



    Това SW version: 11 , това ли му е firmware щото тоз май се води неофициален



    Явно никой няма М55 тука. Исках да чуя мнение от този update. Ами каквото такова

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:49
  3. Избор на Хардуер...Избор на фирма
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 28-11-05, 20:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе