Резултати от 1 до 8 от общо 8

.AMR

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    8
    #1

    .AMR

    Имам panasonic G60 и мелодиите му са .amr въпроса ми е само такива ли може да ползва или и миди,ммф и т.н. ?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #2

    .AMR

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Имам panasonic G60 и мелодиите му са .amr въпроса ми е само такива ли може да ползва или и миди,ммф и т.н. ?



    <div align="right">Originally posted by tweedle*-*21/04/2004*:* 09:45:51</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Тук пише, че се поддържат "Imelody, Midi, AMR, SMAF, SP-MIDI".



    От тук можеш да си дръпнеш плейър на AMR-файлове.



    Това е конвертор между AMR и някои други формати.



    Намерих линковете с търсене в Google на "Panasonic G60 AMR". Не беше никак трудно или болезнено...




  4. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    8
    #3

    .AMR

    [:I] Не го направих това.Ама то няма значение кво пише ... на сайта пише,че няма вибрация Исках някой дето е пробвал да ми каже ... поне дата кабел да имаше някъде

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,233
    #4

    .AMR

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">[:I] Не го направих това.Ама то няма значение кво пише ... на сайта пише,че няма вибрация Исках някой дето е пробвал да ми каже ... поне дата кабел да имаше някъде



    <div align="right">Originally posted by tweedle*-*21/04/2004*:* 20:11:43</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Уфф, ми кво да направим, като ти е екзотичен телефонът []. Ако чуя нещо за дата-кабел ще ти се обадя...



    Към форума:

    Виждате ли сега кво става!?! Човекът беше тръгнал да си купува телефон, пусна тема за Панасоника - никой (!) не му отговори. Имаше алтернатива за някаква Моторолка - разубедихте го. И ся кво? Аре някой ако знае нещо за тоя Панасоник - софтуер, кабел, да се обади! Виновни сме - да знаете...[B)]


  6. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    8
    #5

    .AMR

    Виновни сте и ще ви съдя ! [:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D] Аз наваякъде пусках теми и пак нищо просто го видях на място и в сравнение с моторолата беше мноооого по-добър.По-добър е и от сименсите ама е по-рядък и затова не се намират лесно кабели.



    Все пак ако изскочи кабел драснете едно съобщение

  7. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #6

    .AMR

    Не искам да те упреквам, не искам да те критикувам, за жалост няма и да ти помогна, защото нищо не знам за този модел. Но искам да си изкажа мнението по този модел. Когато аз купувам телефон първото е да гледам функционалност и тогава глезотии. За това наскоро като се наложи да избирам модел за ~250 лева взех такъв, който няма нито полифонични, нито хубав дисплей с 4056 цвята, а такъв, какъвто има IrDA и BT (Т68) и така нямам проблем с трансфера. Идеята ми е, че такива телефони са предназначени за масовият потребител, а той не се нуждае от допълнителни мелодии и картинки. Радва се на "турският марш" или на това, което има вградено. А иначе, тъй като нямаш камера, едва ли ще се нуждаеш от многотрайно прехвърляне - за това защо не ползваш WAP ?



    Извинете ме за ofttopic-a []

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    8
    #7

    .AMR

    Има камера,ама не е вградена - иначе е в комплекта с телефона.Телефона е с 540 кб. памет за картинки/мелодии и затова ще ми трябва кабел ... Мелодии вече съм си издърпал през WAP и са по 3-5 до 15 кб. и не са проблем.



    Иначе има най-добрия 4096-цветен дисплей,който съм виждал и е достатъчно голям.Страхотно полифонично звучене.Има елегантен дизайн.Общо взето е телефон за непретенциозни потребители,на които не им се занимава с часове с настройките.Като по-голям минус отчитам единствено невъзможността да се слага картинка към номер от указателя.

  10. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    6
    #8

    .AMR

    tweedle,

    ще попитам на едно място дали имат такъв кабел за твоя телефон, но парво искам да знам дали искаш оригинален защото се самнявам, че мога да намеря. а докато за хубав ментак ще потарся. Знам няколко магазинчета със бая аксесоари.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе