Резултати от 1 до 12 от общо 12

Схема за data cable за Siemens ME45

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #1

    Схема за data cable за Siemens ME45

    Здравейте!

    Някой може ли да ми помогне да намеря схема за data cable за Сименс МЕ45? Благодаря предварително! [?]

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #2

    Схема за data cable за Siemens ME45

    [quote]Здравейте!

    Някой може ли да ми помогне да намеря схема за data cable за Сименс МЕ45? Благодаря предварително! [?]

    Става от С;М ;S 35.Aко си от Варна знам 1 магазин на добри цени

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #3

    Схема за data cable за Siemens ME45

    Нямам предвид да го купувам - то ако е за купуване тук в София на 63573462578 места може да се намери. Трябва ми схема. [Sigh...]

  5. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #4

    Схема за data cable за Siemens ME45

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Нямам предвид да го купувам - то ако е за купуване тук в София на 63573462578 места може да се намери. Трябва ми схема. [Sigh...]



    <div align="right">Originally posted by BerkStock*-*06/04/2004*:* 08:41:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Е, като ти трябва схема, защо поне не напишеш за USB или RS232 интерфейс да бъде[!]

    Виж това дали ти върши работа:

    http://www.siemensgsm.ru/stat_cxema_cabel.htm

    http://www.siemensgsm.ru/stat_cabel.htm

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #5

    Схема за data cable за Siemens ME45

    Мисля че това също ще ти е от полза:

    http://www.gsm-multifund.de/infos/or...onamekabel.htm

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    11
    #6

    Схема за data cable за Siemens ME45

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Става от С;М ;S 35.Aко си от Варна знам 1 магазин на добри цени



    <div align="right">Originally posted by kris11*-*06/04/2004*:* 05:05:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    koi e tozi magazin vav Varna? za kakvi ceni stava duma gore dolu?

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Схема за data cable за Siemens ME45

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote"><blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Става от С;М ;S 35.Aко си от Варна знам 1 магазин на добри цени



    <div align="right">Originally posted by kris11*-*06/04/2004*:* 05:05:19</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    koi e tozi magazin vav Varna? za kakvi ceni stava duma gore dolu?



    <div align="right">Originally posted by donzeboy*-*16/04/2004*:* 10:52:35</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">



    Има един дето за 10 лева има всякакви кабели за "по-стари" телефони, съответно и за X35, Х40, Х45, X50

  10. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    11
    #8

    Схема за data cable за Siemens ME45

    Има един дето за 10 лева има всякакви кабели за "по-стари" телефони, съответно и за X35, Х40, Х45, X50



    <div align="right">Originally posted by CrossBlade*-*17/04/2004*:* 14:34:05</div id="right">

    [/quote]



    Къде е този магазин, как се казва?

    Аз имам МЕ45 кабелите трябва да станат , нали?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    11
    #9

    Схема за data cable за Siemens ME45

    Някои знае ли магазин за кабели (me45) във Варна? Ходих в няколко ама най-ежтиното което ми предложиха беше 20 лева... или оригинални кабели за по 40. Множко ми идва... надявах се наистина да намеря за десетина лева

    [?][?][?] [?][?][?] [?][?][?] [?][?][?] [?][?][?] [?][?][?] [?][?][?] [?][?][?]

  12. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #10

    Схема за data cable за Siemens ME45

    Е, чак толкова тънко - в София на битака[:D]

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #11

    Схема за data cable за Siemens ME45

    Най-евтиното, което аз успях да намеря (понеже в крайна сметка реших, че ще се изтормозя ако тръгна да си правя кабела) беше за 15 кинта (това в София). Не съм се и надявал за по-малко, тъй че си го взех. [B)]

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #12

    Схема за data cable за Siemens ME45

    Във Варна ... на центара от Амазония и Кондор улицката в ляво от тях, която води надолу ... не мога да го обясня [] И аз трудно го намерих като го търсех. Но по тази уличка (тя е много къса) като слизаш надолу е в ляво. Там е къща с ограда отпреде и врата ама има табела неква. И там целия магазин е едно "гаражче" долу-горе ... но поне кабели и панели има на добри цени, поне кабели де []

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Drivers for USB DATA Cable За Siemens M55?
    От Hugo_Boss във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 27-08-10, 15:42
  2. Siemens ME45 - S45i пачове
    От radoo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 30-06-08, 20:29
  3. flash na Siemens Me45
    От BBB във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 09-04-04, 22:30
  4. Стар ли е вече Siemens ME45
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 29-07-03, 13:19
  5. Siemens ME45
    От Mitko744 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 24
    Последно: 17-03-02, 14:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе