Резултати от 1 до 3 от общо 3

Формула 1 2009

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    649
    #1

    Формула 1 2009

    Като сме във криза това не означава че не трябва да се гледа и коментира Формулата
    За мен това е един до най-вълнуващите сезони от бая години насам (айде да кажем появата на Хамилтон беше тръпка), 4 състезания вече и 'големите' отбори не знаят къде са.
    Тези от Хонда ако не са си направили харакири мисля че е време, а Браун и Върджин дюд-а оцелиха от тотото 6-ца. Като цяло формулата е в нови дрешки което много ме радва. Коментарите са да очакваме много промени преди състезанието в Барселона...пак
    За малко да забравя за скромното скандалче което заформиха Хамилтон и шефчетата му, та да видим дали ще продължат да се състезават.
    В заключение наистина ще се радвам тази година първите отбори да са някои от свежите попълнения...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на glarus
    Тук е от
    Aug 2003
    Мнения
    1,846
    #2

    Re:Формула 1 2009

    Лично според мен ФИА както винаги ще намери начин да направи сезона завързан. Но има време до тогава. Възможно е генийте на Ферари и Макларън да измислят нещо. Като гледам на старта как КЕРС-а вади 2-3 до 5 места няма да е учудващо при постигане на още малко скорост от тези които я използват да залагат на тежка кола и 4-5 място на старта и от там първият да има съдбата на тойотите от Бахрейн. Предполагам, че в борбата за титлата ще се завърже хубав трибой между Бътън, Луис и някое от Ферарита-та, като вместо Ферари може да е Фетел, който без КЕРС .... няма шанс да пребори големите.

  4. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #3

    Re:Формула 1 2009

    Маса пострада главно заради Керс - колкото дава инерция толкова и при катастрофа силата е ужасна. Система за кинетична енергия - хората с това печелят войни.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. ФОРМУЛА 1
    От kod във форум Спорт
    Отговори: 194
    Последно: 25-06-17, 18:25
  2. Формула за мощност на климатик
    От hunterA във форум Основни принципи, теория, линкове и технически въпроси
    Отговори: 61
    Последно: 24-02-10, 19:18
  3. MS EXCEL формула - как ?
    От eror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 17
    Последно: 10-06-07, 19:35
  4. Excel формула
    От Malone във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 04-07-05, 12:39
  5. 134,8 Формула на богатството
    От savarshena във форум Логически задачи
    Отговори: 1
    Последно: 08-01-05, 15:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе