Резултати от 1 до 13 от общо 13
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By Mr.TECHNO

Бербатов във Монако ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #1

    Бербатов във Монако ?

    Fulham striker Berbatov set to move to Monaco

    По последни данни на Dir.bg - Българският Интернет портал! а и от официалния сайт на френския клуб нашето момче преминава медицинските тестове и да се надяваме че е вече играч на клуба.Искренно завиждам на един френски маниак тука - исках да го гледам на живо наш Митко , ама ..........................

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    А дано ... тия във Фулъм са по-зле и ЦСКА (аз съм си "чорбарче" ама ... :rolleyes - и от космоса е видно , че имат олигофренска защита (начело със Сандерос) и никакви опции в центъра (няма кой да даде един читав пас на нападателите - налагаше се Бербатов да го играе някакъв халф ) , а купуват пак нападател и си продадоха и двамата що годе добри халфове - Бр. Руис и Касами (май) - малоумна работа ...

  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,408
    #3

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Dimitar Berbatov s'engage avec l'AS Monaco FC | News | AS Monaco FC
    https://www.facebook.com/pages/AS-MO...80398141992271

    Някой да премести темата в подфорум - Спорт

  5. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #4

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Хванал рибарят златната рибка и дошло време за желанията:
    Искам да съм красив, богат и да не правя нищо, пожелал си рибарят.
    И рибката го превърнала в Митко Бербатов.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #5

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Хванал рибарят златната рибка и дошло време за желанията:
    Искам да съм красив, богат и да не правя нищо, пожелал си рибарят.
    И рибката го превърнала в Митко Бербатов.
    Не разбирам сарказмът ,и ще задам въпроси - кой друг освен Ицето преди повече от 15г.( пак ЦСКА) е постигнал повече , и кой може да играе по-добре от него дори и на 33?
    Все още прави уникални отигравания които са леко непостижими за останалите "бг мърди" в света. Кой е бил Голмайстор на Висшата лига от нашите преди и сега, ( миналата година имаше повече голове и от Рууни -"великия" ), и едва ли има шансове някой да стане. За кой друг Българин дадоха 30 млн. паунда , кой друг българин намери място в стартовия състав на MЮ.
    Кой има повече голове от него в Националния отбор от неговото време, и от сегашния ?

    Много го обичате да го плюете , но мен ми харесва да гледам как играе и се радвам за него.
    zhelko одобрява това.

  7. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #6

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Така е колега..с едно пипане на топката или/страхотен пас или Гол/. Дано покаже още от играта си в Франция

  8.  
     
  9. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #7

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Цитат Първоначално публикувано от Mr.TECHNO Виж публикацията
    Не разбирам сарказмът ,и ще задам въпроси
    Хм, това не е сарказъм..
    А въпроси по темата - не чета, нищо лично, просто отговора на всеки от въпросите ти може да е много пристрастен, както за, така и против.
    Отговарям с контра въпрос - кой друг спортист в разцвета си е отказал да помогне на страната си и се е ангажирал само с доходоносни клубни изяви? Има постъпки, които не трябва да се забравят и извинения за тях няма... Да е жив и здрав.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #8

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Отговор - човек на който му е писнало от футболната мафия и подигравките към него. Мога да изброя много такива които играха за себе си ,но не и за България - пример последното Европейско където участваха "първокласни футболисти " даже ме е срам да си спомня за класирането и за резултатите.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #9

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Techno ???
    Въпросът беше - Кой друг спортист е постъпил по подобен начин, а не молба да споделиш твоята интерпретация за решението на Берба...
    Аз се сещам за един волейболист, за съжаление пак българин. Въпреки, че беше подведен жестоко, и за него не бих казал добра дума. Ако имаш други примери - споделяй, ако не - не мисля, че подобни постъпки се нуждаят от тълкуването ти, всеки прави своите изводи.

  12. Senior Member Аватара на Wise
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    3,124
    #10

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Е и Нураирчо си беше българин уж, де....
    Па си стана турчин...няма лошо...

  13. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    58
    #11

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Techno ???
    Въпросът беше - Кой друг спортист е постъпил по подобен начин, а не молба да споделиш твоята интерпретация за решението на Берба...
    Аз се сещам за един волейболист, за съжаление пак българин. Въпреки, че беше подведен жестоко, и за него не бих казал добра дума. Ако имаш други примери - споделяй, ако не - не мисля, че подобни постъпки се нуждаят от тълкуването ти, всеки прави своите изводи.
    Стоичков.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,247
    #12

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Тъй де, не че няма такива. Целта ми е да се събере списък на подобни "достойни" българи...
    Стоичков, нямам спомен, отказвал ли е да играе за България докато беше топ състезатели? Сега... като почна с американски, японски първенства е друго, нормално е човек да се поумори с годините и да си даде почивка, когато усеща, че вече е в залеза си и трудно може да помогне.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2014
    Мнения
    58
    #13

    Отговор: Бербатов във Монако ?

    Стоичков за да се върне в националния правеше теманета на Зума с цветя в ръка. Бербатов поне си държи на думата. Не би трябвало да обсъждаме подобна тема за откази, защото сме далеч от кухнята и не можем да кажем с точност, кой е пресолил супата! 90 % в националния се борят да играят там защото дават кинти, малко или много това е друг въпрос, на Берботов не му липсват и не са водещ фактор в избора и желанието да играе в него, затова си позволява да прави упреци, а това че е избрал да ги прави по този начин си е негов проблем и метод.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Бербатов във Монако ?
    От Mr.TECHNO във форум Коментирай новина
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-14, 17:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе