Вижте резултатите от анкетата: Кой ще е новия световен шампион по футбол?

Гласували
38. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Бразилия

    8 21.05%
  • Испания

    2 5.26%
  • Аржентина

    8 21.05%
  • Италия

    0 0%
  • Германия

    10 26.32%
  • Португалия

    2 5.26%
  • Франция

    0 0%
  • Англия

    1 2.63%
  • Холандия

    6 15.79%
  • Уругвай

    1 2.63%
  • Друг

    0 0%
Страница 4 от 42 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно
Резултати от 46 до 60 от общо 622

Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member Аватара на zmeya.70
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Северозападо
    Мнения
    303
    #46

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Кво правят тези ;Летящи Холанци; ....Евала им за играта

  2.  
     
  3. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #47

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Е-е-е-е-е .....

    Холандците направиха испанците "пияни" ...


    5 гола преди 80-тата минута на мача ...

    П.П. винаги започват силно холандците и най-накрая се

  4. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #48

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Олееее-олеееееееее оле оле олееееееееее....Иска ми се да съм холандец - напълниха ми душата! Евала...
    Ей на това му викам тотален футбол!

  5. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #49

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Страхотен мач.Все съм очаквал да паднат испанците, ама с 5:1 не съм и в най-големите си мечти.Красиви голове на холандците, спокойно първите три могат да са в Топ 10 на световното.

  6. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #50

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Съвсем спокойно и безапелационно можем да кажем: ТОВА Е МАЧЪТ НА МОНДИАЛ 2014!!!

  7. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #51

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Странен тренировъчен мач с весела страна и без особена стойност, въпреки това, световен и европейски шампион не може да си позволи такъв срам.
    Факт, че в група с Чили и Австралия е немислимо да се получат изненади, независимо от резултата в този мач, но такъв бой действа на психиката и не се забравя лесно.

    Аз поне, за пореден път се уверих, че в отбора има един единствено важен пост - този на вратаря. Хайде да не са 5, но 4 гола бяха на 90% негово дело. Касияс през целия сезон дава заявки, че не е за големия футбол. Поне в момента. Протърка резервната скамейка на Реал, пуснаха го на финала и това беше най-голямата грешка. Та финала на Шампионската лига трябваше да отрезви дел Боске за вратарския пост, но не го направи. Ако и този мач не успее да му влее акъл в главата... негов си е проблема. А Касияс, с цялото ми уважение към това, което е направил, според мен от следващия сезон максимума му е - съотборник на Гари Родригес в Елче.
    Да пуска Рейна или Де Хеа в следващия мач и проблемите са решени...
    Аз поне изводи от този мач няма да си правя. Нито Холандия е особено силна, нито Испания е слаба, просто Касияс попиля отбора.

    И да кажа - това според мен не е нито особено интересен футбол, камо ли мача на първенството. Интригата беше горе долу колкото на юбилейния мач Левски - Челси, и той беше приятен за гледане и с много голове
    За да има хубав мач трябва и двата отбора да се стремят към победата, в този на Испания й беше горе долу все едно.
    А може и да е тактика - да се гърмят с Бразилия на осминафинал, а не на финал... Ако е на финал, трудно ще бъде победена Бразилия, докато в ранна фаза, с оставено впечатление колко са зле... кой знае какви ги мисли Дел Боске.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #52

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Не съм съгласен, че Холандия не е силна! Днес ни показаха що е то летящ холандец

  10. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #53

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Крис, с повечето ти анализи съм що годе на едно мнение, но този път изобщо не мога да се съглася с теб.
    Ако толкова изпълнен със зрелище, положения, изпълнения и голове мач не може да се нарече мач на Мондиала, аз не знам кой тогава може. Остави грешките на Касияс, те бяха плод на цялостната игра на испанците. Целият отбор на Испания включително и Дел Боске, като че ли подцениха много Холандия и това им изигра твърде лоша шега. Старата и хитра лисица Ван Гаал за пореден път доказа, че е голям треньор. Второто полувреме им скри топката, много енергични и агресивни в рамките на позволеното футболисти на лалетата изнесоха лекция на Световния шампион.
    Колкото до това дали Дел Боске с този мач е играл ролята на умрялата лисица, малко ме съмнява. Може, но чак да излага цялата нация с тази разгромна загуба, а тя можеше да бъде рекордна в историята на Световните финали.

  11. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #54

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    Колкото до това дали Дел Боске с този мач е играл ролята на умрялата лисица, малко ме съмнява. Може, но чак да излага цялата нация с тази разгромна загуба, а тя можеше да бъде рекордна в историята на Световните финали.
    Е.. виж сега, и да е такъв стратег, определено не им е казал - паднете с 5 - 6 гола. Но е достатъчна комбинацията от Касияс и това да е казал - дайте да починем и загубим този мач за да сме втори и да се мерим с Бразилия на осминафинал, защото за нас, дали ще отпаднем на осминафинал или финал ни е все едно - искаме купата или нищо за да се стигне до 1:5 вместо 1:2.
    За холандците - ами аз съм си фен, не футболен коментатор. Никога не съм ги обичал, трудно ще кажа, че са силни, даже и като бият с 5:1 Факт е, че този мач може да ги изстреля много напред, даже ако подминат Италия на четвъртфинала и играят с Англия могат резонно да мислят за третото място. Което след среброто от миналото първенство ще е уникално за тях.

  12. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,560
    #55

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Те испанците и миналия път почнаха със загуба от Швейцария пак накрая ... Общо взето 3 гола бяха грешки на Касияс (оня спИциалния мангал му съсипа кариерата) ,един беше съдийски (и дузпата) ... а първото полувреме ако играеха по-съсредоточено можеше да водят с 3-1 (поне) , така че може да им дойде отрезвяващо на испанците тая загуба .

    п.п. Днес нещо хич не ми се получават прогнозите , ама някой са направили бая пари от 1-5 .

  13. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #56

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    За холандците - ами аз съм си фен, не футболен коментатор. Никога не съм ги обичал, трудно ще кажа, че са силни, даже и като бият с 5:1
    И аз съм си фен, макар че в анкетата гласувах за Аржентина (искам най-вече заради Лео Меси да са шампиони), аз винаги на големи форуми съм бил за Холандия и съм искал и искам да вземат купата.

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #57

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Цитат Първоначално публикувано от gnf Виж публикацията
    И аз съм си фен, макар че в анкетата гласувах за Аржентина (искам най-вече заради Лео Меси да са шампиони)
    Уфф, аз много дълго се чудех кой отбор ми е по-любим - Португалия или Аржентина, но точно заради Лео Меси реших в крайна сметка да си дам гласа за португалците, въпреки, че е загубена кауза за разлика от Аржентина...
    Но стискам палци, някой от приятните ми отбори - Португалия, Аржентина, Италия, Испания да е на върха тази година.
    Отивам да погледам погрома над кенгурутата. Ако и от този мач не спечеля точица... трагичен съм с прогнозите тоя ден

  16. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #58

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Цитат Първоначално публикувано от kod Виж публикацията
    Отивам да погледам погрома над кенгурутата. Ако и от този мач не спечеля точица... трагичен съм с прогнозите тоя ден
    Нямам нищо против мачът да завърши при този резултат: Чили - Австралия 2:1

    Пхююююю..... в последната минута ми откраднаха 3-те точки тез индианци/чилийци.
    Този пост е редактиран от gnf; 14-06-14 в 03:53.

  17. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #59

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Временно класиране след 2-ия ден:

    ivodivo - 5 точки
    preparatos - 4 точки
    kod - 4 точки
    svetlio1 - 3.5 точки
    edi1 - 2 точки
    aruba_man - 2 точки
    justify - 1.5 точки
    Mr.TECHNO - 1 точка
    chorlav - 1 точка
    preparatos - 1 точка
    gnf - 1 точка
    zmeya.70 - 1 точка
    glarus - 1 точка
    estqwerty - 1 точка
    stenly - 0.5 точки

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #60

    Отговор: Световно първенство по футбол Бразилия 2014 - ПОЗНАЙ РЕЗУЛТАТА

    Моите прогнози за днешния ден:

    Колумбия - Гърция 2:0 или 3:1
    Уругвай - Коста Рика 2:1 или 3:0
    Англия - Италия 2:2 1:1

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 4 от 42 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 43
    Последно: 31-10-14, 00:07
  2. Световно първенство по Футбол - ЮАР
    От Mr.TECHNO във форум Спорт
    Отговори: 47
    Последно: 12-07-10, 17:42
  3. Отговори: 3
    Последно: 13-05-08, 13:25
  4. Шахмат на световно ниво
    От Wise във форум Коментирай новина
    Отговори: 8
    Последно: 21-05-05, 22:57
  5. Световно по катерете във Велико Търново...
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 25-04-05, 12:23

Тагове за тази тема


SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе