Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно
Резултати от 31 до 45 от общо 53
Like Tree26Одобрявам

Пулев - Джошуа

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #31

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Т'ва е някакъв виц...

    С "нанесе един десен"...

    За 9 рунда 1 десен...


    Коментаторите постоянно повтаряха, че от тази дистанция Пулев няма никакъв шанс защото Джошуа е и по високия и с по дълъг обсег на ръцете....

    Аз не съм видял Тайсън да е бил някого от дистанция - хвърляше се като питбул в противника и му виждаше сметката...

  2.  
     
  3. gnf
    gnf е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    3,093
    #32

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Железният Майк Тайсън е от друга планета боксьор, няма място да се срванява със сегашните от тежка категория! Ако не е жалко ще е смешно!

    Както писах и на друго място: Джошуа беше дресьор на кобри, а Пулев клоун, който разсмиваше публиката, за втори път...

  4. Moderator Аватара на justify
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    9,300
    #33

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Дори Анди Руиз предложи по-добър първи мач с Джошуа.

    От друга страна загубата му си има своите предимства ---> сега ще се пенЦионира и с Андреа ще им са народят малки Пульовци и чалгаджийки...


    При всички положения ще поддържам Тервел - -> той винаги е играел по качествения истински стойностен и интелигентен бокс.

    А сега са времената на точно този бокс.

    Докато не дойде някой Тайсън2 да разбърка цялата гнила каша от промоутъри, менаджери и друга кърлежова сган пиеща боксьорска кръв...

  5. Senior Member Аватара на Tommorow
    Тук е от
    Sep 2006
    Живее в
    Пловдив, България
    Мнения
    7,161
    #34

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Добър-лош това е. Ама още като почна първия рунд и застана в идиотката си стойка торс и глава назад при тия къси ръчички, с отворен гард и постоянно танцуващи нагоре надолу ръце, разбрах, че ще гледам римейк на боя с Кличко. Никакъв ковид не му е виновен....за да се подготви , просто това си може. За малоумното хилене няма да говорим. Но иначе носи на бой и това не може да му се отрече. Поне сега може да се оттегли в пенсия осигурен.

    Май Гацо Бацов имаше една такава реплика:
    -Какво не ви достигна да спечелите днес?
    -Много ме биха, как искаш да спечеля!
    Този пост е редактиран от Tommorow; 13-12-20 в 12:24.
    justify одобрява това.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,534
    #35

    Отговор: Пулев - Джошуа

    В мач с противник на талкова високо ниво, няма нищо срамно да загубиш, но защо трябваше да се изхвърля толкова преди мача, точно същата грешка като с Кличко, накрая дори с разбита уста пак плямпаше и се репчеше.
    grischa и Jack Krauser харесват това.

  7. Senior Member Аватара на edi1
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Ямбол
    Мнения
    8,201
    #36

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Този тапир никога не може да разбре, че проблем не е загубата, а проявите на липса на какъвто и да било мозък и простотиите му.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #37

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Имам чувтсвото, че като му се вдигне адреналена и почва да го избива на простотии - хили се , чупи стойки и чалъми и се държи неадекватно - то нормално след толкова грухане по тиквата ама...

    Всъщност вчера като му върнаха обратно и малкото останал мозък между ушите се взе в ръце и два рунда беше равностоен, дори единият го бяха писали за него ... и явно усети и точно тогава пак почна с простотиите и взе 4-5 поредни ъперкъта , което е ненормално елементарно за боксьор на уж такова ниво.
    justify одобрява това.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,534
    #38

    Отговор: Пулев - Джошуа

    https://afera.bg/remember-who-i-am-%...0%D1%82%D0%B0/
    Kличко след мача с Пулев каза, че срещу по-голям простак до сега не се изправял, изглежда е бил много прав.
    На този трябва да му се отнеме правото да представлява и да се асоциира с България, мисля че достатъчно ни посрами.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,226
    #39

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Той защото Кличко е академик!
    Още първата зима като кмет на Киев спря централното отопление...

    Аз, доколкото знам, Пулев се състезава за себе си.
    Някъде някога официално афиширано ли е, че той българин и се ползва от подкрепата на официалните власти?
    Или някоя бългаска организация?
    Това, че има фенове у нас въобще не означава нищо!

    Май и Григор е в подобно положение, ако не греша?

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,534
    #40

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Това, че излиза с българския флаг на ринга е достатъчно.

  13. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #41

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Цитат Първоначално публикувано от Rakeem Виж публикацията
    Това, че излиза с българския флаг на ринга е достатъчно.
    E?
    Ако беше победил пак ли така щеше да го плюеш?

    Това си е спорт в който се и пада...

    Верно и аз не одобрявам поведението му след като му влязат удари да се смее ама това си е той. А и все пак не мен или теб те млати такава машина с такива тежки удари, че да съдим за поведенито на Пулев. Даже мен ако ме нацели така Джошуа и оживея не само ще се хиля ами и купон ще вдигна на ринга...

    Сами факт да излезеш срещу шампиона си е за радост - не знам друг наш боксьор да се е осмелил...
    justify одобрява това.

  14.  
     
  15. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #42

    Отговор: Пулев - Джошуа

    той е на ринга да се бие с юмруци, а не да пише сонети

    и от ритнитопковците ли очаквате да са с по 3 висши?

  16. Senior Member
    Тук е от
    Jul 2016
    Живее в
    София
    Мнения
    2,534
    #43

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Toва да се заканваш и да се държиш като мутра преди мача, може да е ок, това да се хилиш като невменяаем, докато ти пълнят празната тиква с гръмотевици, също, но това да псуваш на майка противника си на ринга, след като резонно си загубил, вече е върха на простотията и няма как да се оправдае, освен със сляп и глух шофинизъм!
    Jack Krauser одобрява това.

  17. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #44

    Отговор: Пулев - Джошуа

    Освен да те попитам така: млатил ли те е някой с такива тупаници по няколко си стотин кг, че да знаеш какво ще ти е в главата и на езика... ако ти остане глава де...
    Иначе съвсем си е в кръга на нещата като те бият и те надвият какво ти остава? А емоцията е силна там.
    Аз съм се боксирал аматьорски и да ти кажа след ногдаун става трудна задачата за положителен завършек... ясно става както те очаква и точно там идва смелостта за избора да продължиш или не...

  18. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,226
    #45

    Отговор: Пулев - Джошуа

    90% от хората в белите държави нямат и представа къде се намира нашата държавица.
    А какво остава да познават нейния флаг.
    Така, че споко.

    Аз гледах само 15-20 сек някакъв репортаж на двубоя и ми беше достатъчно.
    Можеше да победи, но не по това време и на това място. Може би в съня си.
    Относно силата на получените удари - трябва да можеш да ги избягваш!
    Не само да нанасяш такива или по-точно само да се опитваш.
    Ударите нямат общо с говоренето на глупости! А за Джени някоя-си да не споменавам...
    Jack Krauser одобрява това.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 3 от 4 ПърваПърва 1234 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 192
    Последно: 28-03-19, 08:31
  2. Кубрат Пулев и Тони Томпсън
    От hristoslav2 във форум Спорт
    Отговори: 25
    Последно: 15-12-13, 16:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе