Страница 1 от 87 1231151 ... ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 1300

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #1

    Страхотен Григор Димитров

    След невероятният успех на Лудогорец снощи имаме повод да се радваме и на друг спортен успех,а именно на победата на Григор Димитров над Ернест Гулбис от Латвия. Начало На пръв поглед -чудо голямо ,не е победил Джокович,Надал или Федерер и е победа в турнир от категория АТП 500,а не Мастърс или турнир от голям шлем.Дори не е ФИНАЛ ,а само 1/4 финал.Мача обаче бе невероятен и въпреки,че отстъпваше на други в спортно-технически аспект бе една от най-здравите и зрелищни битки,които съм гледал последните 2,3 години.За щастие спечелен от нашето момче.Струваше си ставането в 5 сутринта ,изпитите 3 кафета и изпушени доста цигари Следва Мъри и може би първа титла в тениса за България при мъжете от категория атп500 .УСпех НА Гришо утре.Той е лъч надежда и радост за изтормозената ни ,бедна и корумпирана република.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Само дано Гришо се сети, че може да бие и добри сервиси, че в последните два мача въобще не му се получава началният удар. Успех срещу Мъри.

  4. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #3

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Само дано Гришо се сети, че може да бие и добри сервиси, че в последните два мача въобще не му се получава началният удар. Успех срещу Мъри.
    Да ,много му куца сервиса последните 2 мача,обаче пък е станал биткаджия Израсна психически и доста укрепна физически.Добре му се отразява новия тренер -Р.Рашиид.Пребори ли се с Мъри утре почти сигурно ще вземе и турнира,ама да не слагаме каруцата пред магарето

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Рашид е се появи на правилното място, в правилното време. Много ме радва, че не позволява на Григор да се вземе прекалено на сериозно и здраво тренират.

  6. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #5

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от stenly Виж публикацията
    Рашид е се появи на правилното място, в правилното време. Много ме радва, че не позволява на Григор да се вземе прекалено на сериозно и здраво тренират.
    Е той му го каза в прав текст още когато започнаха съвместна работа-,,дотук беше с розовите маратонки'' ))Иначе си прав.ЗВЕЗДОМАНИЯТА е затрила доста хора и не само в спорта Мен много ме зарадва преди години и бащата на Гришо-който освен добър тренер, много ясно си даде сметка докъде може да я докара като наставник на сина си и когато Гришата бе на 15години каза,,аз бях дотук''Като по този начин не спря развитието на сина си ,както направиха други наши ,,тенис специалисти''(няма да конкретизирам Но разковничето винаги се състои в 1% талант и 99% къртовски труд-така е било,така и ще бъде!

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Да е жив и здрав и да продължи да тренира сериозно, те успехите сами ще дойдат като има постоянство.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #7

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    ГРИШАТА прави страхотен мач с МЪРИ
    Murray - Dimitrov (ATP Acapulco)

    - - - - - - - - - -

    И СЪОТВЕТНО на коментаторите ot SKY SPORT ИМ потънаха гемииите

  10. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #8

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Честита победа на Димитров. Най-накрая го върна на Мъри. Заслужаваше си ранното ставане.

  11. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #9

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Стенли ,направо го размазахме Мърито )ЧЕСТИТА БАБА МАРТА ДНЕС ПРАЗНИКА Е ДВОЕН!НЕВЕРОЯТНО Е НАШЕТО МОМЧЕ! п.с.Сори за големите букви .ама се вълнувам!От над 30 години я играя тази игра,но май никога не съм се вълнувал така.ОСТАНАХ БЕЗ ГЛАС,а съседите без НЕРВИ )

  12. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #10

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Честита баба Марта. Страхотно желание за победа показа Гришо в комплект с безупречна игра. От мач на мач става все по-добър. Рашид явно здраво го стяга

    П.С. В неделя ще се става рано (5:00 часа сутринта почва финала). Така, че предупреди комшиите предварително хихихи.

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #11

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Вече с ръка на сърцето мога да кажа ,че има и манталитет на голям шампион Гришата .Издържа психически с/у един от най-силните ментално и физически играчи в АТП .Даже за първи път Мъри не псуваше,което си е направо странно )Никакви тренировки утре-пак ще се гледа тенис от ранни зори А Сега за съседите ще има и малко високооктанов МЕТЪЛ,за да ги довърша съвсем! https://www.youtube.com/watch?v=c2uW_lg2is0

  14.  
     
  15. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #12

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Някой ще ме ориентира ли по коя телевизия мога да гледам утрешния финал в Акапулко?

  16. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    801
    #13

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    film+

  17. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #14

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Може и в нета.Тенис кафе или 24 тенис пускат линкове.Ако не се дразниш от коментаторите и искаш по-добро качество тогава филм +

  18. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #15

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ем... film+ нямам. Имам странна програма HD Tennis, трябва по нея да погледна.
    А по нета... няма начин да стана в 5 сутринта за да гледам по нета, ако го няма по тв... ще го пропусна.

    Редакция - Supertennis HD било, отидох да проверя, някаква италианска програма, има го:
    04:00 LIVE ATP 500 Acapulco Нали е това?

    Хм, от 2 посред нощ даже има мача с Мъри:

    01:00 -
    ATP 500 Acapulco
    Andy MURRAY (GBR) vs Grigor DIMITROV (BUL) (replica)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 87 1231151 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 11:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 15:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 02:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 02:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 11:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе