Страница 51 от 87 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследноПоследно
Резултати от 751 до 765 от общо 1300
Like Tree558Одобрявам

Страхотен Григор Димитров

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #751

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Все още единствения, който е победил Надал на клей в 3 от 5 формат е Сьодерлинк. На Гарос Надал винаги ще бъде най-големия фаворит, стига да не е с ясна контузия. Аз искам Джокович да победи, защото несъмнено в последните 2-3г. показва най-голямо постоянство. А и е интригуващо от гледна точка на правенето на ГШ. Ако не беше Надал, Федерер сигурно щеше да има 2 ГШ в годините, когато печелеше безпроблемно останалите 3 турнира и само Надал го спираше на финалите на Гароса.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #752

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Вярно е.Трудно се бие Надал във формат 3/5 и ще бъде фаворит и тази година ако е здрав,обаче Джокович има играта и се намира в невероятна форма в момента.Ментално,а и всякак си е най-силният играч до този момент от годината.На мен също ми се иска да спечели Гароса,защото си го заслужава момчето.А иначе без Надал Федерер щеше да доминира още не на 2 шлама,а поне 2 години и не ми се мисли още колко турнира от шлема щеше да грабне .Но пък нямаше да е така интересно-направиха няколко незабравими битки тези двамата през годините.Не го спря само на Гаросите. Веднага се сещам за онзи Уимбълдън,който Надал спечели с/у Федерер -това за мен а и не само за мен е може би най-великия мач в историята на тази игра.Никога не съм крил симпатиите си към Федерер,но след онзи велик финал започнах да уважавам два пъти повече Надал,въпреки че никога не ми е допадал стила му.Борец си е той ,но тази година ако не му мине котка пътя на Джокович той ще е новия шампион на Ролан Гарос.
    Този пост е редактиран от martosblack; 20-04-15 в 19:53.

  4. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #753

    Отговор: Страхотен Григор Димитров


  5. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #754

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Солидно начало за Григор на турнира в Истанбул.Добра тренировка си направи с Андрей Голубьов-6;3 6;2. Следващото препятствие ще е по-сериозно.Утре Григор ще срещне победителя от мача м/у И.Додиг и Д.Лайович.Успех на Гришо и стискаме палци за финал с Федерер

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,606
    #755

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Добра загрявка за Григор, но и противника беше леко неадекватен. То не бяха "черчевета", аутове, двойни грешки и то при важни разигравания.. Отделно Григор игра много освободено и леко. Както и се полага да играе срещу съперник извън Топ 100. А и се видя, че клея му приляга. Голубьов удря доста здраво, а тук не можа по никакъв начин да натисне Григор.
    Има наистина няколко неприятни на клей латиноамериканци, които могат да са труден съперник, но всичко освен финал е неуспех за Григор точно на този турнир.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #756

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Като любител на играта, бих казал че Гришата наисина игра в трнировъчно темпо Обаче, това се дължи и на съперника...леко ми се видя любител на бирата с това коремче И тримата изброени по горе не съм ги чувал, досега Но, както казах съм просто фен...
    martosblack одобрява това.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #757

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Играеш според противника.То и Харисън беше извън 100 преди няколко месеца,но е един много добър играч и се видя какво може на последния мач срещу Григор.Голубьов не е Харисън ,но в никакаъв случай не се омаловажава тази победа.Аз познавам играта му и очаквах доста по-труден мач за Григор днес.Добри са Пилоте И Додиг и Лайович.Типични играчи от сърбо -хърватската школа

  10. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #758

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Ако сам не си направи мача труден , не би трябвало да има проблеми и да приключи бързо с Додиг .
    Ей , докато го напиша и почна да прави глупости ...

    п.п. Е , победа все пак ! Айде да вземе да го спечели тоя турнир , тъкмо и Дедо леко поизморен ми се струва ...
    Този пост е редактиран от svetlio1; 01-05-15 в 19:05.
    martosblack одобрява това.

  11. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #759

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Спечели си го мача .Не беше като вчерашната тренировка,Додиг е по-сериозен играч и имаше своите моменти-направи 2 рибрейка ,след като Григор го проби и в първия ,и във втория сет.Гришата наистина както и каза накрая след мача днес се пробва да играе с повече сила и от форхенд и бекхенд и мога да кажа,че му се получаваше.Не направи и много грешки от бекхенд.Сервиса също работи добре.Утре ще му е истинският тест.Ако на полуфинала срещне Белучи,който му е доста неудобен опонент и до този момент Гришо има срещу него 3 загуби от 3 мача ,на различни настилки.Куевас също никак не е за подценяване обаче.Успех и късмет му пожелавам и среща с Маестрото на финала
    Този пост е редактиран от martosblack; 01-05-15 в 19:20.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #760

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Цитат Първоначално публикувано от martosblack Виж публикацията
    Не беше като вчерашната тренировка,Додиг е по-сериозен играч и имаше своите моменти-направи 2 рибрейка ,след като Григор го проби и в първия ,и във втория сет.
    По-скоро, Гришата си ги направи рибрейките Ако, беше Федерер или някой по-сериозен играч, нямаше да му прости непредизвиканите грешки. Не съм доволен от играта на Григор.
    Yasen6275 одобрява това.

  13. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #761

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Е да де,ама не игра с Федерер,а с Додиг и си игра много добре даже Григор.Вдигна нивото от предишния си мач и не изпусна контрола върху срещата до самия и край,въпреки 2та брейка .Не знам гледа ли мача на Федерер срещу Химено-Тревър.Федерер го би с триста зора в 3 сета.А това е Федерер все пак нали Имам чувството,че искате да не бърка въобще това момче.Важното поне за мен е,че до този момент Григор печели важните точки в този турнир и в двата си мача.Без непредизвикани грешки не може

  14.  
     
  15. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #762

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    За съжаление хванах края на мача с Федерер... Мда, нещо не е във форма в последно време. Но на него му е "простено" - велик тенесист, а и вече възрастта си казва думата + всеки излиза срещу него нахъсан

    П.С. Марто, не че искаме да не бърка, но да не бърка така елементарно-доколкото може да се каже, при високо ниво на спортна игра Да намали непредизвиканите грешки.
    П.С.1 Спокойно можеше да го очатка 6:2; 6:2...
    Този пост е редактиран от pilot; 01-05-15 в 19:44.

  16. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #763

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Е ,то и аз искам да не прави непредизвикани грешки,но те са си част от играта и всеки ги прави в по-малка или в по-голяма степен.Григор днес направи множество непредизвикани грешки,защото се опита да играе по-вариативно като същевременно вкара повече сила в ударите си.А колкото повече сила,толкова по-малко е контрола и оттук и повече грешки.Важното е,че игра с настроение ,експериментираше и не загуби ,както се е случвало друг път контола в срещата след спечелване на първи сет.До този момент всичко за мен си е ок. Да видим утре

  17. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2011
    Мнения
    3,319
    #764

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Съгласен съм, че Григор игра с настроение и беше относително спокоен и уверен. Интересното е, че той прави грешките не от притеснение, т.е. не се стъписва от името на съперника/ може би само срещу кумира си Федерер/, а имам чувството че се разсейва и изключва за момент. Не рядко губи сервиз геймовете си на 0. И ако съперникът е по-сериозен, рядко му се разминава загубата. Ако мога да направя паралел на играта му с Монфис и Додиг

  18. Banned
    Тук е от
    Nov 2009
    Живее в
    Кестрич
    Мнения
    620
    #765

    Отговор: Страхотен Григор Димитров

    Да,това му е доста голям проблем на Гришо -не запазва концентрация през целия мач.По-скоро не е проблем за него колко е сериозен един играч-той срещу най-силните тенисисти играе традиционно силно(без Федерер -с/у него яко захапва гипса Някак се нахъсва повече срещу тях.Сега изключвам тези ,които са му традиционно неудобни като стил.Какъвто е например Томас Белучи и много ме притеснява утрешния мач ако е той..Когато играе вяло и без настроение и причината не е травма и аз избеснявам Проблем му бяха по-ниско ранкираните играчи,именно заради тази липса на концентрация за всяка една точка(както трябва да бъде)Григор губеше срещи,но мога да кажа,че вече има достатъчно опит и не допуска загуби често от такива за радост.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 51 от 87 ПърваПърва ... 41495051525361 ... ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 03-12-12, 10:52
  2. VAIO Z - страхотен, тънък лаптоп от SONY
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 28-06-11, 14:12
  3. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-05, 01:11
  4. Почина Емил Димитров
    От Lupus във форум Коментирай новина
    Отговори: 4
    Последно: 31-03-05, 01:10
  5. Честит Димитров ден!
    От Profita във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 9
    Последно: 01-11-04, 10:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе