Резултати от 1 до 3 от общо 3

Направа на система за stream TV за лично ползване в чужбина

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Aug 2013
    Живее в
    GB
    Мнения
    43
    #1

    Направа на система за stream TV за лично ползване в чужбина

    Здравейте на всички !
    Искам да се извиня ,ако мястото на темата не е в подходящият раздел !

    Живея в чужбина , поставянето на сат. приемник е невъзможно , пробвах през различни БГ сайтове предлагащи платена online BG TV - резултата е незадоволителен . Затова се замислих дали не мога да си направя собствена система за stream TV за лично ползване. Започнах да събирам инфо ,но ми изкачат доста въпросителни!
    Въпроса е следният:
    От домът ми в БГ с кабелна телевизия /DVB-C/ и Интернет от 45 Mbps да предавам и да гледам желани от мен канали?
    v.1. Dreambox 500 C / може и други но за открих само този/
    v.2 Посредством някакъв TV tunner ..
    Въпреки ,че първият вариант е за предпочитане за да не работи компютъра нон стоп.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2014
    Мнения
    151
    #2

    Отговор: Направа на система за stream TV за лично ползване в чужбина

    Правил съм подобен сценарий с IPTV доставчик. 1 бр. Микротик в мрежата на доставчика, 1бр Микротик + STB в Германия.
    Микротиците са за изграждане на тунела, който в случая успя да достигне 50-60 Mbps - предостатъчно за HD + торенти

  4. Novice
    Тук е от
    Oct 2014
    Мнения
    1
    #3

    Отговор: Направа на система за stream TV за лично ползване в чужбина

    Цитат Първоначално публикувано от sevastaki Виж публикацията
    Правил съм подобен сценарий с IPTV доставчик. 1 бр. Микротик в мрежата на доставчика, 1бр Микротик + STB в Германия.
    Микротиците са за изграждане на тунела, който в случая успя да достигне 50-60 Mbps - предостатъчно за HD + торенти
    sevastaki, моля те дай допълнителна техническа информация, или линк към някое по-подробно описание, ... имам същия проблем (искам да гледам на компютър БГ канали в Германия, но нямам възможност за поставяне на сателитна антена там), но не съм достатъчно технически ориентиран. Имам в БГ договор към Виваком за оптичен интернет и телевизия, а също и договор с Мтел за Телевизия само. Това, което си описал в поста мисля мога да го реализирам с Виваком? А Мтел имат една услуга Мултиекран, но работи само на територията на България, .. чудя се дали с някакъм трик с IP-то не мога да я ползвам в Германия? Предварително благодаря за съвети! Поздрави!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. LG bd660 vlc media stream?
    От ruzmarinx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 27-11-11, 21:47
  2. Имате ли лично огнестрелно оръжие?
    От blue1 във форум Анкети
    Отговори: 21
    Последно: 10-12-10, 17:46
  3. Stream сървер как?
    От nisa във форум Linux
    Отговори: 3
    Последно: 26-09-07, 00:37
  4. Winamp Online Stream
    От mmxmmx във форум Мрежи
    Отговори: 3
    Последно: 27-09-04, 08:14
  5. Новата рожба на ASUS, аз лично мноо се изкефих
    От Kayso във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 7
    Последно: 17-02-03, 05:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе