Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно
Резултати от 16 до 30 от общо 33
Like Tree18Одобрявам

Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #16

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Май само аз си мисля ,че това е политически , а не икономически проект.
    Yasen6275, svetlio1 и Frogst харесват това.

  2.  
     
  3. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #17

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Няма лошо. Сещам се поне за един, натирен наскоро от БНР, който би имал право на свободна изява там.
    Този пост е редактиран от fbr; 15-02-16 в 14:20.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #18

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Нищо чудно на 1 март ТВ7 да "лъсне" с ново лого.

  5. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #19

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Да бе, на 9.02. щеше да има публична продан на активите на TV7. Някой има ли прясна информация какво става.

  6. Moderator
    Тук е от
    Nov 2011
    Живее в
    Петрич
    Мнения
    4,810
    #20

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Май само аз си мисля ,че това е политически , а не икономически проект.
    Не, не си само ти....
    blue1 и svetlio1 харесват това.

  7. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #21

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Цитат Първоначално публикувано от emil vasilev Виж публикацията
    Май само аз си мисля ,че това е политически , а не икономически проект.
    Не си само ти. Но ми беше интересно изчаквайки да почета колко надежди се изложиха за новия проект! Все едно ще се строи атомна централа

    Всъщност си има бол руски канали за руснаците да си ги гледат и смисъла от такъв нов канал може да е или пропаганда или културен обмен (което ще се разбере/усети веднага със старта и). За третия възможен бизнес вариант аз лично не вярвам да има хляб у нашенско...

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    Познавам се с руснаците - супер свестни господа. Не бих казал, че разполагат с пари. Видимо го правят от добра воля, а не от нещо друго.
    Колко милоооооо - ша ма умориш! Остава да кажеш, че и точно тези дето ги познаваш ще правят и канала, че с такова впечатление ме остави
    blue1 и Frogst харесват това.

  8.  
     
  9. Member
    Тук е от
    Dec 2013
    Живее в
    София
    Мнения
    476
    #22

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Да бе, на 9.02. щеше да има публична продан на активите на TV7. Някой има ли прясна информация какво става.
    Да де... След като не се чу нищо за публичен търг, дали не се е намерил някой, който да я "оздрави"

  10. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #23

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    То отдавна се говори, че след фалита на КТБ ТВ7 се финансира от руснаци.

  11. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,432
    #24

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Цитат Първоначално публикувано от fbr Виж публикацията
    Както и да стартираш си обречен. Телевизията си отива. Виж, ако имаш пари за пране, или някой ти плаща за промивка на мозъци, тогава давай, рибата е твоя.
    Поредното предположение - тоест глупост. Не започвай с предубеждения - не всичко у нас идва от Кремъл..в ***** има доста частни медийни компании. Пропускаш, че може да е ориентиран към руснаците живеещи у нас.

    Чудно защо нямаш такова мнение за американските и куп други чужди канали у нас - bTV, bTv Cinema, FOX, CNN.... - като при тях има доста елементи на пропаганда и лъжи. В противовес на тях ***** стартира канала https://www.rt.com/ който показва една различна гледна точка от тази представяна от американските телевизии по света - смея да твърдя че лъжите и манипулациите в него са далеч по малко.

    Промиването на мозъци ще ти излезе много скъпо- около 70-80 милиона лева годишно....при това имай предвид, че всичко минава през мониторинга на СЕМ, които при откриване на подобна схема могат да отнемат лиценза.
    HORIZON MEDIA TV
    Централният им офис е във Варна.
    Публичен регистър - Хоризонт Медия

    За това, какво можем да очакваме, първо гледаме, разбира се, собственика. Има 4 акционери, физически лица, от които 1 е руснак - някой си Александр Игоревич Камынин. Гугъл ни подсказва, че у дома не е собственик, а генерален директор на някаква телевизия със студио - "ТЕЛЕВИЗИОННАЯ КОМПАНИЯ "НОВЫЙ ВЫБОР" (ТКНВ), която има 3 канала. Алтернативното й име е "NEW CHOICE TELEVISION". За 2009 г. нето продажбите им са (едва) 9 млн рубли, постигнали са загуба от 6.6 млн рубли.

    По-нататък, "Телевизионная продюсерская компания «Новый выбор» создана в 2005 году с целью производства и распространения тематических каналов для платного телевидения. Инициатором ее создания явилась Группа компаний «Национальные кабельные сети» и инвестиционный фонд DELTA PrivateEquityPartners." Този фонд е регистриран в Дубай, има офиси по цял свят и т.н.

    Документалните филми са в канала "Совершенно секретно" - явно именно тях ще рециклират за България. Имат си уеб сайт - Совершенно секретно ТВ. Доколкото виждам, предлагат няколко поредици, които обаче не са документално кино, а са си предавания. Това са следните: "Портреты" (секреты успеха и тайны личной жизни российских звезд), "Час Кучера" (громкие дела и политические скандалы, самые современные достижения науки, техники и медицины, настоящий мир искусства подлинное лицо шоу-бизнеса) с водещ Станислав Кучер -известен критикой современной российской власти и резкими оппозиционными либеральными взглядами, и "
    По секрету всему свету" (закулисье светской жизни и тайны звезд, закрытые вечеринки и backstage модных показов, о ком говорят в кулуарах и спорят на страницах газет).

    Общо взето, не попаднах на никаква връзка с някой олигарх, по-скоро нещата говорят за това, че каналът е опозиционен (опозиционен на сегашното управление на *****).
    Predavatel.com • Виж темата - "Хоризонт медия" стартира от март - HMTV
    Този пост е редактиран от hristoslav2; 15-02-16 в 17:09.

  12. Senior Member Аватара на AC_From_Hell
    Тук е от
    Jun 2011
    Живее в
    BG
    Мнения
    2,341
    #25

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Цитат Първоначално публикувано от ivodivo Виж публикацията
    Колко милоооооо - ша ма умориш! Остава да кажеш, че и точно тези дето ги познаваш ще правят и канала, че с такова впечатление ме остави
    Ами всъщност точно с тях се познавам. "Студиото", ако може да се нарече така е във Варна, в Бизнес Инкубатора до Института по Метеорология и Хидрология. По думите им ще е канал с културна насоченост, без новини и тем подобни - ще пускат документални, научнопопулярни филми и за пример за сериал дадоха Д-р Живаго.

    Потвърждавам поста на христослав2 - директор е Каминин, а за техническото обезпечение отговаря Андрей Чекунов.
    Този пост е редактиран от AC_From_Hell; 15-02-16 в 16:48.
    ivodivo одобрява това.

  13. Junior Member Аватара на Darakchiev
    Тук е от
    Nov 2013
    Живее в
    Варна
    Мнения
    75
    #26

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    И девушки ще има.
    Прикачени изображения Прикачени изображения

  14.  
     
  15. fbr
    fbr е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    1,589
    #27

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Цитат Първоначално публикувано от hristoslav2 Виж публикацията
    Поредното предположение - тоест глупост. Не започвай с предубеждения - не всичко у нас идва от Кремъл..в ***** има доста частни медийни компании. Пропускаш, че може да е ориентиран към руснаците живеещи у нас.
    Чакай сега, да съм казал, че става дума за промиване на мозъци с руски перални. Даже в следващите постове съм подкрепил идеята и техния глас да се чуе. Защо подскачаш като ужилен. А пък разликата в едните и другите медии ще бъде в сутрешните блокове, да прочетем правилните вестници, да поканим правилните коментатори, после ще е едно и също, по единия канал "тото шанс, по другия "шанс тото", по единия турски сериали и холивудска тематика , по другия "държавна" тематика. Преди време, тук бях споделил моето мнение, че телевизиите в сегашния си вид си отиват, и единия от тези, които са одобрили моето мнение си ти. Сега, като се разбра, че става дума за руска телевизия подскачаш. Принципността нещо ти се губи.

    - - - - - - - - - -

  16. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2015
    Живее в
    Сев.-Изт. Б-я
    Мнения
    6,170
    #28

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Аз продължавам да съм сигурен ,че става въпрос за политически проект. Туй за бедни акционери,филми с културна насоченост да ги разправят на другиго. Учреждението от "Лубянка" си знае работата.
    Yasen6275, blue1 и tony34al харесват това.

  17. Senior Member Аватара на dodo_pv
    Тук е от
    Jan 2007
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    6,511
    #29

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    На времето слушахме "Свободна Европа" и BBC. Това ще е подобен проект, политически, разбира се.

  18. Senior Member Аватара на ivodivo
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5,621
    #30

    Отговор: Българо-руска телевизия в национален ефир от 01 март

    Цитат Първоначално публикувано от AC_From_Hell Виж публикацията
    Ами всъщност точно с тях се познавам. "Студиото", ако може да се нарече така е във Варна, в Бизнес Инкубатора до Института по Метеорология и Хидрология. По думите им ще е канал с културна насоченост, без новини и тем подобни - ще пускат документални, научнопопулярни филми и за пример за сериал дадоха Д-р Живаго.

    Потвърждавам поста на христослав2 - директор е Каминин, а за техническото обезпечение отговаря Андрей Чекунов.
    Интересно...
    Обаче без капитал надали ще успеят на такъв пазар.

    Твоите познати тук ли живеят постоянно?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 3 ПърваПърва 123 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. българо-норвежки речник?
    От FearMe във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 10-07-13, 22:32
  2. 3 компании получиха лиценз за ефир на мобилни услуги
    От nikolin във форум Коментирай новина
    Отговори: 0
    Последно: 15-12-11, 17:35
  3. Българо-турски речник
    От EMI_1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 2
    Последно: 22-05-10, 02:24
  4. Българо Румънски разговорник
    От kris11 във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 23-04-07, 21:29
  5. Има ли Българо-Финландски речник?
    От daley във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 22-08-05, 21:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе