Резултати от 1 до 7 от общо 7

Нелоялни практики на спринт Плевен

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    117
    #1

    Нелоялни практики на спринт Плевен

    Въпросната фирма редовно премахва и добавя канали по свое усмотрение. Към момента са премахнали
    Бг он еър
    Discovery
    C&i network
    Investigation discovery
    Animal planet
    Tlc
    24 kitchen
    Cbs reality
    Eurosport
    Ring bg

    Защото е необходим отделен цифров декодер(до скоро си вървяха без него). Което значи още едно устройство, което да харчи ток и да се поддържа.

    Добавени са руски канали, които би трябвало да не се излъчват според последните разпоредби. В плановете на сайта им има цени, но не и съдържание на пакетите. Поддръжката им в местния офис е доста зле. Имайте го наум преди да им станете клиенти

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    33
    #2

    Отговор: Нелоялни практики на спринт Плевен

    При мен всичките канали който си изредил ги има ,на какъв план си

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #3

    Отговор: Нелоялни практики на спринт Плевен

    И при мен ги има. Може би са си сменили местата. Повечето цифрови програми винаги са си били кодирани. Почти няма оператор, който да не кодира програмите си и съответно да не изисква ползването на допълнително устройство, приложение за ТВ или карта в ТВ.
    В Плевен нямаш много избор на кой да си клиент.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    117
    #4

    Отговор: Нелоялни практики на спринт Плевен

    Цитат Първоначално публикувано от vesiev Виж публикацията
    При мен всичките канали който си изредил ги има ,на какъв план си
    На безсрочен съм от 16 години поне [emoji3] то това е проблема - преди каналите ги имаше, естествено без диеми, hbo и други платени. Но като няма яснота на сайта им какво предлагат стават такива неща.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #5

    Отговор: Нелоялни практики на спринт Плевен

    Никъде не пише, че програмите, които предлагат трябва да са некодирани. Така всеки ще може да си "краде" чрез един сплитер и разклонение на кабела. И не се отнася само за допълнително платените канали. Това, че е имало такива не означава, че винаги такива ще си останат. Няма и да намерите доставчик без кодирани канали и изискване било то за допълнително устройство, карта или приложение в ТВ.
    Вземете си от Спринт една карта за ТВ-то и няма да ви "харчи ток". Или си намерете друг доставчик, който не кодира програмите си и няма да ви налага употребата на нищо друго освен ТВ.
    Темата ви е неправилна - няма никакви "нелоялни практики" от страна на Спринт. И това го пиша при условие, че нямам особено добро отношение към тях.
    Този пост е редактиран от VanDan; 13-02-23 в 14:00.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2013
    Мнения
    117
    #6

    Отговор: Нелоялни практики на спринт Плевен

    Време беше някой да ги защити [emoji3]
    Тези устройства бяха по желание и понеже явно никой не ги купуваше, решиха да са задължителни

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    4,607
    #7

    Отговор: Нелоялни практики на спринт Плевен

    Хехехе, аз избягах преди години с удоволствие от техния интернет. Така че не сте познал. Просто вие искате нещо, което не е правилно от ваша страна. И нямате никакви основания. На сайта им ясно е написано:
    "За приемането на цифров сигнал е необходим цифров приемник или модул, разработени от водещите компании в бранша. Цифров приемник се предоставя за безплатно ползване при сключване на 24 месечен договор, всяко следващо устройство се заплаща еднократно на промоционална цена:
    - HD цифров приемник – 60,00 лв./цена извън промоция – 80,00лв./
    - CAM модул – 60,00 лв.,/цена извън промоция – 80,00 лв./
    - Безплатно включване до 4 телевизора."
    Аз съм с такива устройства и карти от почти 20г. В момента в къщи имам 4бр. приемници (ползвам 1, другите са стари и си седят прибрани) и 1 карта (CAM модул). Само за картата платих 30лв. Другите все безплатно ги вземах. От 2019г. и аз съм на безсрочен договор за ТВ. Да, по наследство от старата мрежа, държаха и аналогови и некодирани програми. Не са длъжни да държат постоянно налични такива по списък.
    Но написах ви вече - няма значение кой какво "защитава". Не сте обвързан с договор. Свободен сте да си намерите доставчик, който няма цифрови програми, не кодира канали, не иска допълнителни устройства, карти в ТВ или приложения за Андроид или другите ОС на модерните ТВ.
    Този пост е редактиран от VanDan; 13-02-23 в 14:22.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. СПРИНТ - CI (CAM) модули съвместимост
    От avenge във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 4
    Последно: 19-03-18, 15:30
  2. Продавам Спринт Аполон 2012
    От ivanxxx във форум Приключили продажби
    Отговори: 4
    Последно: 28-02-13, 11:58
  3. Интернет Доставчици за гр. Плевен
    От taipan във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 1
    Последно: 27-08-08, 10:50
  4. Отговори: 3
    Последно: 06-11-05, 11:01
  5. В Плевен са постъпили три сигнала за открити мъртви птици
    От еленчето във форум Коментирай новина
    Отговори: 6
    Последно: 14-10-05, 17:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе