Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 16

сервизно меню на такъв телевозор:

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #1

    сервизно меню на такъв телевозор:

    някой знае ли как се влиза в сервизно меню на телевозор чиито менюта изглеждат така:



    Забелязъл съм че телевозори с такова меню са доста разпространени и вероятно някой ще може да ми каже.

    МЕРСИ!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #2

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    телевизора е турски - Vestel
    пробвай меню-4-7-2-5
    не пипай нищо, за което не си сигурен какво е!

  4. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #3

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    Цитат Първоначално публикувано от aram
    телевизора е турски - Vestel
    пробвай меню-4-7-2-5
    не пипай нищо, за което не си сигурен какво е!
    ако нестане пробвай и с "menu 1675".
    Успех.

  5. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #4

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    Нашия е VESTEL CTV-5511 S TXT и става с MENU-4-7-2-5 и най отгоре излиза надпис Titanium D021 а отдолу са настройките но незнам кое за какво е та ако може някой да каже къде да пипна за да изправя картината че е малко наклонена на ляво

  6. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #5

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    Цитат Първоначално публикувано от Svetlio70
    Нашия е VESTEL CTV-5511 S TXT и става с MENU-4-7-2-5 и най отгоре излиза надпис Titanium D021 а отдолу са настройките но незнам кое за какво е та ако може някой да каже къде да пипна за да изправя картината че е малко наклонена на ляво
    Завъртането на картината се казва TILT в менюто. Поне така беше в по-старите. Ако го има е то и можеш с чиста съвест да го променяш. Но каквото пипаш е желателно да се записват и оригиналните числа преди това. А това което не се знае за какво е не се пипа.
    Успех.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #6

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    Мерси KTT , после ще се пробвам

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #7

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    CALL-151, откъде я набара тая МАРКА ВЕ МАН. Това е ВЕСТЕЛСКО меню, както казах и по-напред от мен, НО МАРКАТА е мамата си джасала. Значи тая марка е на една БГ компания коята уж фалира и затвори завода в СФ. И въобще с тая марка големи проблеми си имаме. Аде пиши, че ми е интересно.

  10. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #8

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    CALL-151, откъде я набара тая МАРКА ВЕ МАН. Това е ВЕСТЕЛСКО меню, както казах и по-напред от мен, НО МАРКАТА е мамата си джасала. Значи тая марка е на една БГ компания коята уж фалира и затвори завода в СФ. И въобще с тая марка големи проблеми си имаме. Аде пиши, че ми е интересно.
    LUDIA прав си братче тоя кютук го носих 2 пъти на ремонт в рамките на 2 години и първият ми въпрос в сервиза винаги е "Колко ще ми струва ремонта за да знам дали да ходя да си взема друг?" но пък който ни е идвал на гости все е казвал каква хубава картина вади но следващия път бягам далече от тази марка която се оказа ,че никой вече не иска да я продава

  11. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    261
    #9

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    Тези телевизорчета Bess ги има в Денси. Бяха на промоция 14" преди 2 седмици за 95лв, сега са 100 и няколко лв. Сигурно от там го е взел.

    Цитат Първоначално публикувано от LUDIA
    CALL-151, откъде я набара тая МАРКА ВЕ МАН. Това е ВЕСТЕЛСКО меню, както казах и по-напред от мен, НО МАРКАТА е мамата си джасала. Значи тая марка е на една БГ компания коята уж фалира и затвори завода в СФ. И въобще с тая марка големи проблеми си имаме. Аде пиши, че ми е интересно.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #10

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    Значи грешката е моя извинявам се. Аз какво съм гледал какво съм се пулил на снимката ми се видя HESS, а не BESS. Та думата ми беше веднага да попитам дали пак не ги бравят тея боклуци, че имаме да ги съдим тея изроди. А то се оказа BESS, кьор фишек. Уфф извинявам се отново.

  13. Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    220
    #11

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    Както каза и LUDIA по-горе това си е чист Vestel само че в друга кутия и друг надпис върху нея иначе един и същи дърводелец ги е правил в едно и също мазе !!!

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #12

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    телевизора си е BESS продават го в ДЕНСИ. Струваше 245лв. Самоче сега го продават с друг кинескоп. Аз специално търсих телевизор с "по-фин" кинескоп! повечето 21инчови имат ужасно едра точка в ляво и дясно! Този си е задоволителен.
    Иначе по принцип много съм си доволен от него! Има някъкъв особен момент когато при по тъмен кадър като цяло, го освтлява, а ако е светъл го затъмнява! и това става някък си прагово! Затова и исках сервизното меню, ако има някъкъув сетинг за това.
    Иначе такива ефекти имат маи всички нови телевизори, дори и иедин бая скъп LCD! явно е умишленно и е някаква "МОДА"!???
    Забравих да благодаря, кода за сервизното меню наистиана е MENU-4-7-2-5. Иначе гледам има много "марки" тележозори с такова меню (NEO, HYUNDAI i dr...) явно този процесор е популярен.

  16. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #13

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:


    [/quote]
    Цитат Първоначално публикувано от CALL-151
    телевизора си е BESS продават го в ДЕНСИ. Струваше 245лв. Самоче сега го продават с друг кинескоп. Аз специално търсих телевизор с "по-фин" кинескоп! повечето 21инчови имат ужасно едра точка в ляво и дясно! Този си е задоволителен.
    Иначе по принцип много съм си доволен от него! Има някъкъв особен момент когато при по тъмен кадър като цяло, го освтлява, а ако е светъл го затъмнява! и това става някък си прагово! Затова и исках сервизното меню, ако има някъкъув сетинг за това.
    Иначе такива ефекти имат маи всички нови телевизори, дори и иедин бая скъп LCD! явно е умишленно и е някаква "МОДА"!???
    Забравих да благодаря, кода за сервизното меню наистиана е MENU-4-7-2-5. Иначе гледам има много "марки" тележозори с такова меню (NEO, HYUNDAI i dr...) явно този процесор е популярен.
    ...и JVC, Sharp, Crown, Sanyo и т.н.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    102
    #14

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    в този смисал, знае ли някой кое в сервизното меню какво значи?
    малко от нещата се разбират, а някои са дадени побитово даже!

  18. KTT
    KTT е офлайн
    Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    531
    #15

    Re: сервизно меню на такъв телевозор:

    CALL-151,
    имам за 2 вида вестел. Дай мейл и ще ти ги пратя. Другия вариант да се търсят на http://www.eserviceinfo.com/index.php?what=search.
    Жалко, че за моя Watson FA 5441 не намирам.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Сервизно меню :help
    От juspar във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 27-12-11, 09:10
  2. tv sharp lc-40le510e СЕРВИЗНО МЕНЮ
    От kravi4ka във форум Philips телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 25-12-11, 00:18
  3. LG 42LV3550 сервизно меню
    От ivailoh във форум LG телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 21-08-11, 23:04
  4. Сервизно меню на ТВ Самсунг
    От Vanquished във форум Samsung телевизори
    Отговори: 14
    Последно: 04-08-11, 22:28
  5. Сервизно меню на YAMAHA
    От hristoslav2 във форум Аудиотехника
    Отговори: 0
    Последно: 26-04-09, 14:55

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе