Резултати от 1 до 3 от общо 3

TV: Май ще ми се поврежда ТВ-то

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. stn
    stn е офлайн
    Junior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    33
    #1

    TV: Май ще ми се поврежда ТВ-то

    Здравейте!
    Проблемът ми е следният: Преди месец забелязах, че като си пускам ТВ-то и се появява една черна хоризонтална черта... И остава така 2-3 минути... Минаха 2 седмици и до чертата взе да се появява някакъв триъгълник... Който изчезва заедно с нея...
    Въпросът ми е: Сериозна ли е повредата? Дали е ТХО-то? Да чакам ли да се повреди съвсем или да го нося на ремонт сега?
    Питам защото ако е ТХО-то, дали сега ще го занеса или като се повреди съвсем, едва ли има някаква разлика в цената на ремонта... А пък иначе сега ТВ-то си бачка, просто е дразнеща чертата докато загрее...
    Мерси!

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    2
    #2

    Re: TV: Май ще ми се поврежда ТВ-то

    Мисля че е добре да идеш на сервиз явно телевизора ти има нужда от профилактика да му се сменят някои друг кондензатор ако не идеш след време ще стане по голям проблема

  4. Senior Member
    Тук е от
    Jan 2007
    Мнения
    2,240
    #3

    Re: TV: Май ще ми се поврежда ТВ-то

    Да, да отивай и го оправяй щото после ще ти се появи проблем за цялостна смяна на телевизора.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе