Здравейте, търся LCD телевизор, но тъй като съм ограничен от мястото, затова и максималния размер на телевизора трябва да е до 70см ширина и височина 60см, т.е. в случая не повече от 26 инча диагонал на телевизора. Изчетох доста теми, но в тях се коментират основно телевизори с големи диагонали - 37", 40", 42" и нагоре, но за съжаление нямам възможност за такива модели и затова търся с размер най-много 26 инча. Тук във форума имаше подобна тема, но не намерих решение за мен. Моля помагайте .

Телевизора ще се ползва основно за гледане на телевизия (за сега аналогова, (по-късно се надявам и цифрова ефирна да пуснат), филми от ДВД плеър и евентуално от компютър (ако го сменя и него скоро, защото видеокартата ми е стара и нямам нужните изходи , .. оставям вратичка и евентуално за включване на PLAYSTATION след време, но не е задължително.

Парите не са от съществено значение, не търся най-евтиното, по-скоро търся оптималния вариант - цена/качество.
Колебая се между SONY KDL-26V4500 (1380 лв), SONY KDL-26S4000 (1118 лв) или PHILIPS 26PFL5403D (1000 лв)?

Вероятно има добри модели и от други марки - LG и Самсунг, затова оставям отгорен за предложенията Ви.
Имаше препоръки за модел SAMSUNG LE-26A456 (980 лв), но незнам дали е добър избор и с какво изброените модели на СОНИ го превъзхождат и оправдано ли е да се дават още 100-300 лв. отгоре за тях, примерно за SONY KDL-26V4500 - около 1380 лв.?
Наясно съм, че с такъв диагонал не мога да очаквам поддръжка на FULL HD, за което сигурно ще съжалявам, и ще трябва да се примиря само с HD Ready, но ще се радвам ако телевизора може да приема и визуализира видео сигнал 1080p, дори и със скалиране до нативната му резолюция, както са примерно SONY KDL-26V4500 и PHILIPS 26PFL5403D.

Ще се радвам ако ми дадете съвет, защото определено съм много затруднен. Очаквам Вашите предложения и препоръки.