Резултати от 1 до 12 от общо 12

TM промоция

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    10
    #1

    TM промоция

    Привет... не съм сигурен дали темата е в правилния раздел, но рекох да споделя изумлението си. Зачитайки вчера новата промоция на ТМ, попаднах на предложение за пакетна цена на YAMAHA RX-V363TI ресийвър , YAMAHA DVD-S661 T - dvd player и колони NS-6900 + NS-P6900. Тъй като се интересувам от бюджетно решение в този стил, а това ми допадна донякъде, като двд-то ми е излишно, реших да обмисля евентуална покупка.

    Ходих в два магазина на ТМ, но там ми казаха, че при тях го няма като комплект... та рекох си, ще видя на сайта къде се предлагат всичките компоненти. Какво беше учудването ми, когато се оказа, че ресийвъра го има само в ТМ - Ловеч, единия комплект колони само в магазина на Цариградско, другия се оказа, че въобще го няма в нито един магазин... и единствено двд-то се предлагаше в 6 магазина, като само един беше в София.

    Въпроса ми е, доколко е атакуема такъв тип промоция от ЗЗП , тъй като е доста неприятно да се мотивираш за покупката на нещо, което реално всъщност не се предлага наистина? Няма да говоря за коректност от страна на предлагащите, този кораб отдавна е отплувал, но все пак това е фрапираща подигравка с евентуалните клиенти на въпросната фирма ... хайде да го нарека недоразумение, въпреки че 3 от 4-те компонента на въпросната промоция дефакто не могат да бъдат закупени... дори единия въобще не е наличен в цялата верига магазини.

    Може би друг раздел е по-подходящ за такава тема, така че нека модератор премести темата , ако е уместно

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #2

    Re: TM промоция

    Винаги съм казвал, че тия са най-големите цървули в бранша (само Технополис са по зле!!!).
    Та какво промоция е това ?
    Ресивъра до оня ден с 5 % отстъпка при онлаин покупка беше 415 лева, ДВД-то е модел от началото на миналата година от тогава излязоха още два модела. Седи си това ДВД от 1 година на 300 лева, за тия пари има един уникален Пайнер 600 (610 вече). Тия предни колони Ямаха не знам къде са ги правили ама дрънчат много зле. Излязаха през 2006 година, и са най-ниския клад на сараунд комплектите колони. Вярно, че са 1 метър високи и тежат доста но качеството е неприемливо за ямаха имат долна граница 70 което е отчайващо за двулентови колони. Обявили са ги гледам 200 лева предните, а бяха 190 лева преди 3-4 месеца като обикалях (цървули са казвам пак).
    Е къде е далаверата в поромоцията питам?
    Иначе ресивъра е добър и в комплакт с Jamo 607 комплекта е добра комбинация. Само, че Джамото е класи над 6900, но е 800 лева.
    Не мога да разбера защо като влеза в магазина тия си мислят, че ще съм щастлив от ваучерите им за 50 лева и албумите на посредствени певци ? Тази Коледа няма една свестна промоция в никоя от веригите.

  4. kod
    kod е офлайн
    Administrator Аватара на kod
    Тук е от
    Jul 2000
    Живее в
    София
    Мнения
    9,244
    #3

    Re: TM промоция

    Днес си загувих 2-3 часа в Мола на Стамболийски. Единственият търговец с реални промоции беше Техномаркет.
    Жена ми от 10-ина дни си беше наумила да си купи един степер оттам.
    Поначало беше много евтин - 79лв.
    От вчера е в промоция - 59лв +ваучер за 10лв - тоест 49лв.
    Намалението от 79 до 49... сами можете да го сметнете.
    Та... степера си го закупихме, а за ТМ... за пореден път съм в позиция, че трябва да го защитавам
    Почва да става съмнително даже вече .

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    18
    #4

    Re: TM промоция

    Аз също реших да купя от обявената "промоция" LCD 37LG6000 - серия, известна още като "Скарлет", която трябваше да се продава в комплект система за домашно кино общо за 1999 лв., като уж се спестявали 290 лв. В ТМ Русе още на входа беше обявена тази промоция, но при запитване се оказа, че въобще няма в наличност тази система за домашно кино. Купих си само LG-то (страхотно е между другото - дори при аналогов сигнал надхвърли очакванията ми, да не говорим за дизайн) за 1799 лв., не че ми трябваше толкова домашното кино, но просто останах възмутен. Тъй като не закупих промо пакета не ми подариха и албума на Слави. Извода е да не вярваме много много на въпросните промоции, тъй като са направени типично по български!

  6. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #5

    Re: TM промоция

    абе гледам Панасоник 42PV80P се продава на промоционалната цена на 42PV8P ,1199 лв с включен ваучер за 40 лв ,и както ползвам и отстъпка ще ми излезе 1100 лв ... мисля че за тая цена няма по добър телевизор в тоя клас и се каня да изкупя един какво мислите ? до оня ден беше 1500 лв ,даже на сайта им още е толкова ...

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #6

    Re: TM промоция

    Ако действително е толкова (не знам къде е видя тази цена) определено си струва.

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #7

    Re: TM промоция

    вчера ходих и го видях с очите си .. пуснаха това онова на него ,хареса ми

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #8

    Re: TM промоция

    Ами ако ти или те не сте се объркали няма какво да се чудиш...

  11. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #9

    Re: TM промоция

    оказа се че са се объркали ,сбъркали са модела с 8Р .. ако го бях взел веднага щяха да пият една студена вода ,язък ... вчера отидох да го вземам но се прибрах с 8Р ,сега мисля къде да го сложа

  12. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #10

    Re: TM промоция

    Цитат Първоначално публикувано от Alexi
    оказа се че са се объркали ,сбъркали са модела с 8Р .. ако го бях взел веднага щяха да пият една студена вода ,язък ... вчера отидох да го вземам но се прибрах с 8Р ,сега мисля къде да го сложа
    Не се ядосвай, щяха на касата да те спрат че е станала грешка
    Аз така навремето купувах един фотоапарат на прамация и след като 10 мин. сверявах кой цвят е най-подходящ за жена ми. На касата ми казаха, че е станала грешка и само червения е на промоция...

  13. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #11

    Re: TM промоция

    Определено нямаше да минеш метър на касата...
    Със здраве да си ползваш новата придобивка.

  14.  
     
  15. Senior Member Аватара на Alexi
    Тук е от
    Jul 2002
    Живее в
    Шумен
    Мнения
    9,117
    #12

    Re: TM промоция

    впечатляваща машина за парите си -отличен контраст и черен цвят, отлични цветове, справя се доста добре с аналоговия сигнал от кабелната ,никакво мазане на динамични сцени - нещо което много ме дразни при ЛСД - за сега съм доволен

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. перални на промоция
    От ekoto75 във форум Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 25-01-15, 16:02
  2. Laptop IBM R60 - Промоция !!!
    От frank_fios@mail.bg във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 15-05-13, 01:49
  3. Мнения за една промоция
    От georgi ivanov във форум Фото и видеокамери
    Отговори: 3
    Последно: 18-12-11, 09:23
  4. Промоция в ТМ на JAMO S 426HCS
    От choko66 във форум Тонколони
    Отговори: 3
    Последно: 29-10-11, 21:50
  5. Промоция по български.
    От fori във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 05-12-07, 23:24

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе