Резултати от 1 до 5 от общо 5

Идеални продукти

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    40
    #1

    Идеални продукти

    Здравейте. Можели да ми кажете(да ми дадете) най-хубавия плеър за момента на койот да гледам фул хд филми (+ кодеци за него и каквото е необходимо.. ) и кажете едни орянтировъчни параметри за компютъра за да нямам проблем с гледането аз след около 2 седмици зимам 32' лсд и ще го връзвам към компа да си цъкам филмчета ама ми трябва най-стабилния плеър за сега и компа да ми е стабилен да няма сечене и проблеми (по принцип процесора ми е AMD 64битов на 2.01 ГХц рамта ми е 512 и видеото е 128-ца нз точния модел )
    благодаря ви
    А и последен въпрос значи исчел съм почти(даже сичко) относно 32 инчовите лсдта.. препоръчителните за 09 и други теми... и засега съм с спрял на филипс ама.. дали щше сгреша ?? Искам да е фул ХД и картината да е супер контрастна и рязка
    бюджета ми е от около 1000 до към 2000 лева Искам като го зема да е от най доброто сега на пазара(суууперр добрата картина и.. да не се овличам повече който знае знае ) много ви благодаря !!!!

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Re:Идеални продукти

    А сигурен ли си, че искаш да ползваш компютъра за плеър? Защото като гледам си начинаещ във тази сфера и няма да ти е много лесно да се справиш с подходящите настройки за да гледаш безпроблемно.

    ПП. Идеални продукти няма!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    40
    #3

    Re:Идеални продукти

    как така да ползвам компа за плеър >> да!!! в смисъл какво друго имаш в предвид.. сега единствения варянт е тва .. в смис нама още двд плеъри по точно хддвд плеъри де хаха.. или и да има са цифрата и ти треа такава записвачка да записваш па и такива дискове и мноо сложно.. освен от компа да си ги пускам как друго яче хех А и оделно че за кефа понякога некоя готина игричка мое да връткам за половин един час се кефа хехе та ако имаш друго предложение казвай
    ИИ както ви пмомолих освен за плеъра и за параметрите кажете нещо :P а и за самото тв !!
    благодаря !!!

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re:Идеални продукти

    brols, много си неграмотен, мой човек, чак ми минава желанието да ти помагам, не знам за другите
    не стига, че хал хабер си нямаш от правопис, ами и мисълта ти тече като все едно дишаш въздух само с 8% кислород

    са земи купи слет 2 сетмици не трисдва инчав тв, а 2 учепника за 3ти-читвърти клас че язак ти за парите за тв че няа как да са упрайш с тоа комп. нема стане тая шот са треа ти кааме после ко де да настроиш а то неа вденеш и пак нии ша са мъчим а ний сбийш ли неа само с теп са занимайми колкот и да на кефиш, бро
    дрее ми на шишарката чи са убиждаш шот то сао за теп полза.. мой па са интусиазиръш да дукажиш чи не си такъв къфто изглешдаш и накраа станеш баси копеле пича, баш мастър на генга

    сори мой ама тук има дваа-трима дет са ноо заядливи поняфга...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2009
    Мнения
    40
    #5

    Re:Идеални продукти

    Oк споко няма проблем , допуснал съм некви грешчици там в бързината или съм написъл нещо съкратено или жаргонно от сорта на "ko", или незнам си какво още и щом това ти е повод добре заяждай се колкото си поискаш..
    Който има желание помага, който няма НЕ-помага и такам нп

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Въпрос , за местене на замразени продукти
    От smqnab във форум Хладилна техника
    Отговори: 6
    Последно: 24-09-12, 08:21
  2. SteelSeries ни радва с нови WoW Cataclysm продукти
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 26-10-10, 08:32
  3. Черен списък на хранителни продукти
    От Cko във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 28-01-09, 09:02
  4. Отговори: 3
    Последно: 27-10-05, 08:39
  5. Отговори: 2
    Последно: 07-01-01, 04:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе