Преди време си купих едно от тези мини телевизорчета и до вчера си работеше без проблеми,но поради моя грешка това се промени
Към него си имам адаптер на 12 волта, но отделно си направих един кабел с накрайник, който да включвам в запалката на колата.Вчера обаче го пуснах в колата но не искаше да работи.
След като се прибрах от работа го включих с адаптера и си заработи без проблем.Викам нещо сигурно не съм го запоил качествено кабела защото съвсем скоро го удължавах и не го бях пробвал след това.Реших да го вържа към един акумулатор,който имам вкъщи и телевизорчето пак спря да работи.
Направих замервания и установих че преди време като преправях кабела без да искам съм го вързал грешно и съм обърнал полюсите
Предполагам че заради това имам проблеми, но най-странното за мен е че ако оставя телевизорчето за няколко часа и после пробвам да го включа си тръгва без никакви ядове.Може ли да има някаква защита/прекъсвач/бушон , който след време се "възстановява" или просто на късмет е тръгнало след тази моя грешка?
Надявам се че достатъчно ясно съм обяснил проблема.