Резултати от 1 до 3 от общо 3

Помощ при избор на телевизор

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #1

    Помощ при избор на телевизор

    Здравейте, мисля да сменям стария crt телевизор който е основният на който гледам. Искам да помоля за да ми препоръчате някакви подходящи модели върху които имате някакви наблюдения.

    Някои от основните ми изисквания са:
    - да не е по нисък от стария 29'' crt 4:3 което по мой сметки е някъде около 40'' при 16:9
    - не ми се дават над 3000 лв така че ценови диапазон 2-3к
    - иска ми се да е с LED подсветка но ако за тези пари няма стойностни модели ще го преживея / в смисъл ако ледовете не са зад цялата матрица а само от страни и ако моделите с лампи са по добри/
    - основно ми се иска да е телевизор разни добавки като usb входове за филми, wireless, lan не са ми много приоритет, защото основно гледам сателитна телевизия а и предпочитам тези функции да са в отделно устройство, хубаво е само да има DVB-C и DVB-T тунер но мисля че повечето така или иначе имат
    - за звука нямам особени претенции, като гледам филми си имам външни колони а новините на всякакви пищялки мога да ги слушам
    - Мисля да го закачам и като монитор за компютър

    Ще се монтира на бяла стена и този амбилайт на philips също ми изглежда като интересно решение но не е задължително незнам до колко се търпи

    В техномаркет в моя град има само няколко LED модела и съм виждал само тях - на самсунг 6-та и 7-ма серия и едно LG което е на промоция 2000лв ама ми изглежда подозрително евтино.

    Благодаря предварително.


  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2009
    Мнения
    59
    #2

    Re:Помощ при избор на телевизор


  4. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    212
    #3

    Re:Помощ при избор на телевизор

    Philips модела изглежда супер жалко че го няма в Търново да го видя на живо. Към LG съм малко негативно настроен като марка, може и да е неоснователно но ще отида да ги видя на живо. Philips ги харесвам отдавна дано го доставят този модел като мостра и тук.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избор на LG телевизор
    От gogh във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 19-01-15, 10:49
  2. Помощ при избор на телевизор
    От best732 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 13-11-13, 19:57
  3. помощ при избор на телевизор
    От BILI83 във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-09-13, 17:57
  4. Помощ при избор на телевизор
    От Vince3989 във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 20-06-12, 13:26
  5. Помощ за избор на телевизор
    От zaks във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 22-09-11, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе