Резултати от 1 до 13 от общо 13

Избор на 32`` LCD

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #1

    Избор на 32`` LCD

    Здравейте, дойде време да избирам телевизор. Ще се гледа от 3 м. и понеже бюджетът е ограничен до 1000 лв. съм се ориентирал на 32`` (пък и нямам желание да гледам квадрати ). Поразгледах няколко модела и тъй като от спецификации не разбирам се опитвам да сравнявам картината. В магазините обаче винаги прилагат разни хитринки в настройките или други дребни тарикатлъци, поради което бих желал да ми предложите нещо подходящо. Телевизора ще се ползва за гледне на цифрова телевизия (кейбълтел) и филми от компа. От голямо значение е качественото преобразуване на стандартния тв сигнал в 16/9. От това което видях по магазините съм се спрял на няколко модела, но не мога да взема решение:
    TOSHIBA 32AV734G http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09080750 проблема е че не ми показаха как разпъва картината - притеснявам се да не сплесква твърде много;
    SONY KDL-32EX302AEP http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09070197 - картината ми е стори по лоша от тази на тошибата, но като цяло ми хареса;
    PHILIPS 32PFL5604H http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052400 - този пък ми беше горещо препоръчан от продавачите

    Отворен съм за и за други предложения, така че - помагайте.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #2

    Re:Избор на 32`` LCD

    Колега, има си специална тема за помощ при избор на тв. Попрочети там първо, може и да ти е от полза. Иначе аз бих избрал Филипса, най-малкото защото е с по-висока резолюция.

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #3

    Re:Избор на 32`` LCD

    Продавачите са те пуснали по пързалката - да изчистят стар и недотам успешен модел. Взимай TOSHIBA 32XV733G

    http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09073299

  5. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #4

    Re:Избор на 32`` LCD

    Благодаря, но този жената няма да го одобри - идва ни скъпичък. А това LG 37LH3000 - намирам доста позитивни изказвания - включително и за вградения плеър http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09052013

  6. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #5

    Re:Избор на 32`` LCD

    Хич не е лошо LG-то, ако го има наличен направо го взимай, още повече че е 37 инча вместо 32....

  7. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #6

    Re:Избор на 32`` LCD

    Bjasa--(От това което видях по магазините съм се спрял на няколко модела, но не мога да взема решение;
    --и да вземете такова,ще е компромисно,за изискванията ви.по добре съберете още някой лев,все пак ще го гледате лонг тайм,а това е достатъчно условие.и това с размера е отчайващо решение.
    има фантастик 40''-42'' модели до 2200лв.покриващи изискването за
    съвременно LCD.
    Пример;;32PFL9705H/12 ,,200hz;uv2a;чете всичко през USB;и т.н.uspex

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    66
    #7

    Re:Избор на 32`` LCD

    За съжаление няма как да удвоя бюджета, наскоро за втори път станах татко и приоритетите са други вече . Благодаря все пак.

  10. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #8

    Re:Избор на 32`` LCD

    А ве човека ти казва, че бюджета му е 1000 лева, даже 1070 са проблем а ти му предлагаш модели за 2200 лева ?!? А за 5000 лева знаеш ли колко по-хубави модели има ? Въпроса е да си вземе на-доброто за бюджета с който разполага...

  11. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #9

    Re:Избор на 32`` LCD

    Цитат Първоначално публикувано от root666
    А ве човека ти казва, че бюджета му е 1000 лева, даже 1070 са проблем а ти му предлагаш модели за 2200 лева ?!? А за 5000 лева знаеш ли колко по-хубави модели има ? Въпроса е да си вземе на-доброто за бюджета с който разполага...
    Ти,чак сега ли загря,ами да играе тото,това си е негов проблем .все пак това е моето предложение за 32'',а варианти за плащане много,не мислиш ли?
    отделно и цените спадат.....като летните температури

  12. Senior Member Аватара на badr
    Тук е от
    Aug 2004
    Мнения
    2,746
    #10

    Re:Избор на 32`` LCD

    Цитат Първоначално публикувано от maxim7
    Ти,чак сега ли загря,ами да играе тото,това си е негов проблем .все пак това е моето предложение за 32'',а има варианти за плащане много,не мислиш ли?
    А аз си мисля, че този тон на дискусия е далеч от продуктивния.Нека все пак се съобразяваме с бюджета посочен от потребителя.

  13. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    288
    #11

    Re:Избор на 32`` LCD

    Колега maxim7, тона ти не подхожда на форума. Не знам ти как си изкарваш парите, но на повечето хора им се налага да работят здраво за тях и да издържат семейства. Съoтветно могат да отделят определен бюджет за покупка на нов телевизор. Ако парите не са проблем, всеки би препочел нещо такова:


  14.  
     
  15. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #12

    Re:Избор на 32`` LCD

    Цитат Първоначално публикувано от root666
    Колега maxim7, тона ти не подхожда на форума. Не знам ти как си изкарваш парите, но на повечето хора им се налага да работят здраво за тях и да издържат семейства. Съoтветно могат да отделят определен бюджет за покупка на нов телевизор. Ако парите не са проблем, всеки би препочел нещо такова:

    С това нещо ще мога да отоплявам 8 етажен блок.

  16. Member Аватара на maxim7
    Тук е от
    Apr 2010
    Живее в
    някъде по млечния път
    Мнения
    291
    #13

    Re:Избор на 32`` LCD

    Колега root666 ,като изключим излишните ви притеснения от последните ви два поста,човек остава с впечатлението ,че най вероятно придавате нов смисъл на думата загриженост.
    благодаря за вниманието все пак.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ за избор на сателитен приемник / FAQ - избор, препоръки
    От hristoslav2 във форум Сателитни, кабелни и ефирни приемници
    Отговори: 2
    Последно: 30-10-13, 19:31
  2. избор на ТВ, кой ли от голямия избор на пазара
    От sa6o_767 във форум Телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-12-11, 19:49
  3. Избор на Хардуер...Избор на фирма
    От connect във форум Общ - хардуер
    Отговори: 14
    Последно: 28-11-05, 20:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе