Резултати от 1 до 6 от общо 6

Голям телевизор за малко пари :)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #1

    Голям телевизор за малко пари :)

    Както се досещате от заглавието на темата искам нещо, което едва ли може да бъде осъществено, но все пак съм длъжен да попитам . Телевизорът ще се постави в помещение с размер 35 м^2. Проблемът е че не ми се дават повече от 1000 лева тъй като рядко гледам телевизия. Някой може ли да ми препоръча нещо което да става за гледане. Намам претенции относно това дали да е плазмен или lcd. Стаята е голяма и водещо според мен е размера. Като марки предпочитам Sony, но не съм от хората които държат всичко което имат вкъщи да бъде от една и съща марка.

  2.  
     
  3. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #2

    Re:Голям телевизор за малко пари :)

    на мен мислите ми текат така:

    1. щом ще гледаш от 4-5м, значи резолюцията не трябва да е водеща при теб
    2. щом ще има "опасност" да гледаш и под голям ъгъл, значи ти трябва непроменяща се картина

    всичко това води до някоя плазма панасоник с ниска резолюция, т.е. Х или С сериите (които са тъкмо на удобната за теб цена 1К)

    не казваш дали има светлина в стаята и дали ще се гледа предимно денем или вечер, което би било определящо дали картината на плазмата няма да пострада от страничната светлина

    ако "да" (светло е и ще се гледа предимно денем), тогава изборът ти клони към LCD, където е и по-голям. кеф ти някое LG3000 с отключващ се DIVX player, кеф ти някоя Toshiba VX550 (ако правилно помня модела) с определено хубава картина (тук не претендирам за особена обективност, просто имам приятел с такава и образът хич не е зле)

    P.S. за всичко горе важи размер 42". нагоре гроздето е кисело

  4. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #3

    Re:Голям телевизор за малко пари :)

    Защо не помислиш и за варианта проектор така размера на картината може да бъде още по голям.Естествено всичко много зависи от осветеноста на помещението а и други фактори.

  5. Novice
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    7
    #4

    Re:Голям телевизор за малко пари :)

    Ето едно предложение на Sharp http://www.sharpbg.com/index.php?itemID=371&group=1 в този диапазон

  6. Member
    Тук е от
    Jul 2002
    Мнения
    212
    #5

    Re:Голям телевизор за малко пари :)

    Здравейте отново
    Благодаря за отговорите. Потърсих плазмени телевизори на тази цена, но всичко което беше в техномаркет на цена под 1000 лева беше мостра. На някои им стоеше перманентно логото на евроспорт . Консултантите ме посъветваха да не купувам плазмен телевизор който е бил мостра. Поради тази причина се насочих къл LCD. В крайна сметка купих Panasonic TX-L42U10E за 999 лв, който също беше мостра. Телевизорът видимо няма забележки. Дано не съм сгрешил в избора, но здраве да е ще видим какъв ми е късмета.

  7. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #6

    Re:Голям телевизор за малко пари :)

    Ми честито щом каза че рядко гледаш тв няма значение.А за марката не си се объркал Жилезни са както се казва.И аз само такива си купувам. Никакъв проблем няма ,че е бил мостра.Това не е Самсунг

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Малко помощ за телевизор
    От ivan_don4ev във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 08-09-14, 17:58
  2. Тежък избор за малко пари :)
    От maxxbg във форум Телевизори
    Отговори: 55
    Последно: 19-04-12, 16:24
  3. Отговори: 0
    Последно: 15-06-10, 11:15
  4. Хубав ъпгрейд за малко пари...
    От kod във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 12
    Последно: 24-08-05, 15:32
  5. Кой иска да изкара малко пари?
    От Zegee във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 13
    Последно: 24-09-03, 23:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе