Резултати от 1 до 4 от общо 4

избор на CRT-телевизори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2010
    Мнения
    103
    #1

    избор на CRT-телевизори

    ... никъде не видях тема за избор на CRT-телевизори. Ако има - извинете ме!
    Признателен съм на форума, че благодарение на него през лятото си избрах плазмен тв. Но сега се обърнаха към мен, като заслужил чирак на корифеите за избор на CRT тв(оказва се, че има и такива хора). Ограниченията са малко: да е от порядъка на 200-300 лв., да е с диагонал не по-малък от 21 инча, по възможност да има таймер off/on, и да го има наличен в Шумен. В сайта на Технополис въобще не видях да се предлагат CRT-та, в този на Зора са само Grundig, затова се спрях по-обстойно на страницата на Техномаркет. Вследствие на по-обстойно проучване, избор на няколко модела и съответна класация според моето виждане, се получи това:
    http://germanik10.hit.bg/CRT_izbor.htm
    Направил съм всъщност две отделни класации, според големината на диагонала. Този признак в случая ми се стори най-съществен(може би под влияние на избора ми на плазма ). Ще уточня, че там където клетките на таблицата са празни, е така просто защото не срещнах инфо. Но според логиката би трябвало да е "не".
    Ще помоля спецовете за коментар или корекции в класацията, ако сметнат това за необходимо. Благодаря ви!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re:Набийте ме ако трябва, но...


  4. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,377
    #3

    Re:Набийте ме ако трябва, но...

    Нормално е в малките градове да няма голям избор особенно в големите диагонали. Всички тези изброени модели са стари и спрени от производство.
    Ето ти една стара тема в която са обсъждани някои от моделите в таблицата ти.
    https://forum.setcombg.com/index.php?topic=31157.0;all

    Вземи PHILIPS 29PT8641

  5. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    5,205
    #4

    Re:Набийте ме ако трябва, но...

    German,
    Много отавна (поне от 4 години) големите фирми спряха да предлагат CRT TV. Както е написал hristoslav2, всичко вече е въпрос на изчерпване на залежали бройки. Има голяма опасност да попаднеш на върната дефектна бройка или с "транспортни" дефекти, така че внимавай!
    Не мога да те посъветвам за LCD заместител, понеже бюджетът ти не стига дори за качествен монитор. Защо не огледаш из заложните къщи или частните обяви за продажба в Шумен? Също така едно време имаше внос на ТВ втора употреба от чужбина, паралелно с бялата такава техника.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор на сиви телевизори :)
    От cekobg във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 25-08-14, 22:45
  2. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2010
    От toddy във форум Телевизори
    Отговори: 5360
    Последно: 03-12-10, 11:16
  3. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2009
    От grubi81 във форум Телевизори
    Отговори: 6640
    Последно: 01-01-10, 20:30
  4. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори - 2008
    От kotaraci във форум Телевизори
    Отговори: 4485
    Последно: 31-12-08, 22:00
  5. Помощ за избор на LCD/Plasma телевизори-2005
    От gogo_bg във форум Телевизори
    Отговори: 96
    Последно: 29-12-05, 15:19

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе