Резултати от 1 до 2 от общо 2

Помощ относно настройки на 40C650

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. ozz
    ozz е офлайн
    Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    8
    #1

    Помощ относно настройки на 40C650

    Здравейте от няколко дни имам 40c650 и имам няколко въпроса.
    Не мога да разбера колко часа има заработени. По начина описан в по горната тема излиза това :

    Когато гледах мострата в магазина имаше осветление по рамката в долната част на екрани а по моя телевизор няма - откъде мога да я пусна, ако я има изобщо.
    Не мога да намеря от къде да спра Интернет телевизията за да пусна картина в картината (така чета в ръководството).

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    71
    #2

    Re:Помощ относно настройки на 40C650

    Първо трябва да активираш Hotel Mode -> on и тогава влизаш в сервизното меню. Там на Hotel Option даваш Clone TV to USB и след това се появяват скритите опции на сервизното меню - подробно е описано на първа страница в темата на Samsung.
    За картина в картината не знам какво очакваш, но втори тунер няма, така че тази опция е активна само когато гледаш source различен от ТВ (HDMI, component и т.н.) например като си свържеш PC-то през HDMI в settings има опция PiP и от там се пуска. С други думи няма как да гледаш 2 ТВ канала едновременно.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 10-01-12, 14:27
  2. Малко помощ с евентуални настройки
    От Globe във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 11-07-10, 18:09
  3. помощ за настройки на дс++
    От x-file във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 21-04-10, 02:59
  4. Помощ с настройки за свързване на пс с ТВ
    От G0ld във форум Общ - хардуер
    Отговори: 6
    Последно: 19-07-09, 20:10
  5. помощ за настройки на NOD32
    От helios1 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-10-06, 14:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе