Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем с връзка м/у PC и LCD (отрязана картина)

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    1
    #1

    Проблем с връзка м/у PC и LCD (отрязана картина)

    Здравейте,

    имам един досаден проблем с тв Sony KDL40W4000 видео карта Palit GT 430. Връзвам ги HDMI към HDMI и включвам. Карината тръгва, звукът също, НО след секунда забелязвам, че картината е орязана от всякъде. В настройките автоматично си е задало 1920х1080 (recommended). Пробвам различни резолюции ама не става. Каквато и да сложа карината отстрани липсва. Дори 800х600 да сложа пак! Накрая влязох в панела на Нвидиа и там на Resizing Screen ми дава ръчно пиксел по пиксел да регулирам докато наглася екрана да ми е точно. Получава се нещо от сорта на 1828 на 1024. Дотук добре крива резолюция но поне виждам всичко (въпреки че ми е доста криво - искам си 1920х1080) и така решавам да поцъкам StarCraft2, обаче от Blizzard не са се сетили в опциите на играта да ти сложат къстъм резолюция и затова единственият ми вариант е да я пусна на най-малката резолюция (1024х768) при , което ми я показва в квадрат в средата на екрана и после stretch. Изчетох 100 форума и никъде не намерих решение. Дори в форумите на Нвидиа има подобна тема.. сложих последните драйвери....абе нищо не помага.

    Някой има ли идея защо този телевизор не желае да работи нормално с нито една нормална резолюция. Иначе си е 1080р. (никъде немога да намеря инфо каква му е резолюцията към ПЦ).

    Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на hristoslav2
    Тук е от
    Jun 2008
    Живее в
    Варна
    Мнения
    41,426
    #2

    Re:Проблем с връзка м/у PC и LCD (отрязана картина)

    Виж настройките в менюто на телевизора. Не помня как беше ,но мисля че има задаване на профил на съответният вход - PC. Другата настройка е в менюто за мащаб на картината.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам климатик втора употреба(на част
    От MatZo във форум Приключили продажби
    Отговори: 3
    Последно: 16-12-11, 19:51
  2. Продава широкоекраннна 14 " матрица за лапm
    От Mr.TECHNO във форум Приключили продажби
    Отговори: 2
    Последно: 01-01-11, 22:47
  3. Малко помощ за избор на фурна за вгражданk
    От presar във форум Бяла техника
    Отговори: 2
    Последно: 06-02-10, 18:32
  4. Отговори: 0
    Последно: 06-07-09, 05:34
  5. Проблемът с газта от Украйна (януари 2009)
    От enkov във форум Коментирай новина
    Отговори: 56
    Последно: 21-01-09, 10:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе