Резултати от 1 до 5 от общо 5

Съвет за покупка на телевизор????

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    11
    #1

    Съвет за покупка на телевизор????

    Здравейте, след изчитане на много теми по въпроса все още не мога да се ориентирам, и затова моля за вашите съвети. Скоро ми предстои заминаване в чужбина и искам да си купя телевизор. Цената която съм определил е около 1500 лв. Виждам че има доста възможности, но искам да уточня някой подробности. За размера нямам никаква представа. Досега съм имал 26" и всичко над това ми изглежда голямо. Очаквам разстоянието от което ще гледам да е между 3-5 метра. Спрял се на марките Sony, JG или Samsung. В един от големите магазини ми казаха че LG били най-напред в телевизорите, но така ли е? Друго за което се колебая е дали да го купувам от България или от Западна Европа. Дали има разлика в качеството? В цената със сигурност има, около 200 €. Някой пробвал ли е да гледа online бг телевизия на телевизор( например nettera или bgtelevozor). Възможно ли е това? Благодаря предварително за съветите.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Съвет за покупка на телевизор????

    Трябва ти размер 46-50" за това разстояние ! Купи си го навън , имат истински промоции ! Какво е помещенито като осветеност ? Плазма или LCD или вече си решил ?

  4. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    11
    #3

    Re:Съвет за покупка на телевизор????

    За осветеност още не знам че не сме намерили апартамент. Но мисля нещо по светло да е. Уви, за плазма или LSD изобщо нямам представа. В магазина всички ми изглеждат добре.

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Живее в
    Пловдив
    Мнения
    201
    #4

    Re:Съвет за покупка на телевизор????

    Цитат Първоначално публикувано от torment1
    За осветеност още не знам че не сме намерили апартамент. Но мисля нещо по светло да е. Уви, за плазма или LSD изобщо нямам представа. В магазина всички ми изглеждат добре.
    Ако ти е светла стаята,плазмата си губи качествата затова желателно е да се насочиш към LCD

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re:Съвет за покупка на телевизор????

    безумие е да транспортираш телевизор, така че си го купувай отвън

    онлайн телевизиите се гледат, но посочените от теб са с изключително незадоволително качество. най-доброто, което може да се каже за тях е, че "стават за гледане, ако нямаш алтернатива"

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Съвет за покупка на телевизор
    От mamodaidaqm във форум Телевизори
    Отговори: 10
    Последно: 04-02-15, 15:17
  2. Съвет за покупка на телевизор
    От Stoqn Monev във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 28-08-14, 02:08
  3. Съвет за покупка на LCD телевизор?
    От adrianmg във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 02-08-12, 23:38
  4. Съвет за покупка на телевизор
    От Dishkata във форум Телевизори
    Отговори: 21
    Последно: 31-12-11, 23:11
  5. Съвет за покупка на телевизор по коледа
    От graphityx във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 25-12-11, 01:00

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе