Резултати от 1 до 5 от общо 5

кой от двата да си купя...

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member Аватара на chuklev
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    48
    #1

    кой от двата да си купя...

    кой от двата да си купя... http://www.technomarket.bg/products/...500........... http://www.technomarket.bg/products/...shiba-46tl838g
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1323605865[/time]_________________________________________________

    моля да се искаже мнение ...

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Re:кой от двата да си купя...

    Така ,както си писал , по-големия ,разбира се .Така и така си отсял два модела ,отивай и сравнявай на място /подготви си няколко клипа-3Д, ХД и особено СД /.Но за 3Д предимство епо-големия размер /то и без 3Д си е предимство /.
    ЛГ : +по-голям ъгъл ,по-добри цветове ,7 бр. очила в комплекта ; - по-слабо черно и контраст ,3Д трябва да се гледа от поне2-2.5 м /по-ниска резолюция/
    Тошиба :+ по-добро черно и контраст , - няма очила в комплекта ,по-малки ъгли на видимост

  4. Junior Member Аватара на chuklev
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    48
    #3

    Re:кой от двата да си купя...

    благодаря за отговора.първо не само големият размер но и с по ..другата седмица със сто лева надоло....относно ъгъла за мен не е проблем ..панелка...3д е за по нататък..интернет да...и другите нешта не ме интересуват много...само незнам почти ништо за тошибата като стоиностен коментар...

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #4

    Re:кой от двата да си купя...

    Какво да ти кажа -аз от моята съм доволен ,но вече не се гледа генерално на марките /добра ,лоша и т.н./ ,а се гледа конкретния модел .Тоя е сравнително нов и няма много отзиви за него .Общото в случая ,което се отнася за всички нови EdgeLED модели е да го огледаш хубаво в къщи /най-добре в магазина ,но на толкова светло едва ли ща успееш/ за равномерност на подсветката. То че ще има -ще има,но да не е дразнещо.

  6. Junior Member Аватара на chuklev
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    48
    #5

    Re:кой от двата да си купя...

    дано имам късмет най късно до сряда е у дома за 1499лева дано да се държи достойно ....

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Кой от двата модела?
    От mu4a4o във форум Климатици Mitsubishi Electric, Mitsubishi Heavy
    Отговори: 2
    Последно: 09-10-14, 12:19
  2. Кой от двата бойлера?
    От babati във форум Отопление
    Отговори: 6
    Последно: 12-06-12, 19:16
  3. Кой от двата модела да избера.
    От vaniosl във форум Телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 15-08-11, 12:00
  4. Кой от двата LCD TV да избера.
    От velizarr във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 06-05-11, 13:26
  5. 3.2 GHz , Intel , но кой от двата?
    От olileli във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 10
    Последно: 16-03-05, 00:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе