Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 26

Препоръка за смарт тв !

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    13
    #1

    Препоръка за смарт тв !

    Искам да си купя смарт тв т.е. да мога да влизам в фейсбуук,ютуб и също така да имам и магазин за приложения.Задължително да e LED и цената да е до 1100-1200лв.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #2

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Все си мисля ,че най-важното при един ТВ е картината ,ама ....
    Поне кажи от какво разстояние ще се гледа и в колко осветено помещение.

  4. Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    960
    #3

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Определено наблегни на Самсунг. Модели от D5500 нагоре (без D5800). Щом си до 1200 лв. - Samsung 40D5500.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    13
    #4

    Re:Препоръка за смарт тв !

    http://www.technomarket.bg/products/...ung-ue-40d5500
    Много парички ... може и 37 инчов да е.

  6. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #5

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Абе поне на D6000 приложението за фейсбук е трагично. Не вижда каналите за които съм абониран, навигацията е плачевна, писането през дистанционното си е чист мазохизъм. Съвета ми е преди да си купиш такова нещо да го видиш на живо. Ааааа да, youtube ми заби няколко пъти когато реших да търся съдържание по въведен критерий. Очаква се нова версия на приложението с подръжка на 3D ама кога ще ни угрее никой не знае.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    13
    #6

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Абе поне на D6000 приложението за фейсбук е трагично. Не вижда каналите за които съм абониран, навигацията е плачевна, писането през дистанционното си е чист мазохизъм. Съвета ми е преди да си купиш такова нещо да го видиш на живо. Ааааа да, youtube ми заби няколко пъти когато реших да търся съдържание по въведен критерий. Очаква се нова версия на приложението с подръжка на 3D ама кога ще ни угрее никой не знае.
    Точно този модел съм си харесал ...

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,562
    #7

    Re:Препоръка за смарт тв !

    За тия работи си има компютри -не очаквай много от ТВ ,по-добре си вземи по-голям тв с добра картина ,отколкото да гледаш второстепенни функции.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    13
    #8

    Re:Препоръка за смарт тв !

    http://www.technopolis.bg/b2c/detail...80-LG-32LE7500 Този как го виждате ? незнам само как стоят Ел Жи на пазара за телевизорите.Кажете мнение

  11. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #9

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Послушай колегата в горния пост и заложи на по голям дисплей за тези пари.А ако държиш на LG изчакай моделите от 2012г когато ще подържат wi -di и други екстри -тоест ще са възможно най смарт от всички на пазара в момента.

  12. Member
    Тук е от
    Jul 2007
    Мнения
    472
    #10

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Цитат Първоначално публикувано от granity
    А ако държиш на LG изчакай моделите от 2012г когато ще подържат wi -di и други екстри -тоест ще са възможно най смарт от всички на пазара в момента.
    а кога излизат тези модели ?

  13. Moderator
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    1,491
    #11

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Следващият месец на изложението CES в Лас Вегас ще бъдат представени тези модели ,а в България предполагам най рано през април месец.Но може и по рано като гледам други производители вече продават нови модели тук.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    13
    #12

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Избрах този модел:http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-37D6000
    За тези пари ми се струва че е доста добре.Само ме интересува какво ще рече wi-fi - готовност ?!

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    28
    #13

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Цитат Първоначално публикувано от ispanecaaaa
    Избрах този модел:http://www.technopolis.bg/b2c/detail...UNG-UE-37D6000
    За тези пари ми се струва че е доста добре.Само ме интересува какво ще рече wi-fi - готовност ?!
    Здравейте нов съм тук, но се включих защото съм на същата вълна(смарт ТВ). Бях много предубеден към Самсунг и се бях прицелил към Сони, Панасоник или Филипс, но като тръгнах по маркетите и четох из интернет се убедих че най-добрите смарт ТВ са точно Самсунг. Знам всеки си има предпочитания, но да ви кажа май Самсунг в момента на пазара на умните ТВ са една крачка пред всички. Картината им като се вгледаш по магазините е най-хубавата, а що се отнася до интернета те са единствените с отворен браузър(на Сони, Филипс и Панасоник са заключени), поддържа си DLNA и плейват почти всички формати(забелязах че не плейват AVCHD формата на Сони и Панасоник но това да е болката...), какво друго може да се иска от един такъв ТВ... Та на колегата бих препоръчал Самсунг UE 32D6510 така и така е стигал до 1300лв да даде още 80 и да взима този, но той си знае. Аз лично от толкова гледане май се спирам на него и не виждам по-добър от него на тази цена(има си вграден Wi-Fi, докато 37D6000 няма и за да ползваш безжична мрежа ще трябва да си купиш Wi-Fi dongle което ти е още 100лв някъде)... Та очаквам мнения и аз и на мен ще бъдат полезни и аз още не съм взел решението, а 1380лв ми са малко множко, но по-добър няма според мен... Поздрави и успех!

  17. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #14

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Не разбирам какво толкова ви радва идеята да броузвате страници през телевизора? За момента единственното приложение което си струва е youtube клиента (след последният ъпдейт) и 3D Explorer-а. Всичко друго си е замазване на очите на потребителите. Като цяло аз като си купувах моя въобще не ме вълнуваше това. Важни бяха DLNA-то и добрият образ. Особенно от последната версия на AllShare (софтуера на Самсунг за шеврване) съм много доволен. Добавиха и опция дирекно от компютъра да кажеш , че еди кой си файл искаш да го гледаш на телевизора и той веднага тръгва на избраното устройство. Чак си разкачих HDMI връзката между компа и ТВто.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    13
    #15

    Re:Препоръка за смарт тв !

    Ок.Значи търсим нов.Трябва да има вграден wifi и не е задължително да е 3Д.Цената остава до 1200лв.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Някой гледа ли HBO GO на СМАРТ ТВ
    От zmeya.70 във форум Телевизори
    Отговори: 45
    Последно: 20-02-18, 14:48
  2. Клавиатура за смарт тв Philips
    От valyo_93 във форум Philips телевизори
    Отговори: 1
    Последно: 20-02-15, 13:42
  3. Избор на смарт 3d телевизор до 700лв.
    От Георги Цонев във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 08-12-14, 19:16
  4. Поблем със смарт на 32F4500
    От Stoqn Monev във форум Телевизори
    Отговори: 11
    Последно: 02-10-14, 19:38
  5. Програми за манипулирана на СМАРТ - вярно ли е ?
    От ivanxxx във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 31-08-13, 20:14

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе