Резултати от 1 до 2 от общо 2

Въпрос за галваничен разделител

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    1
    #1

    Въпрос за галваничен разделител

    Здравейте и Весели Празници ! Имам въпрос относно приложената снимка. Това на нея галваничен разделител ли е, и различават ли се те по качество, някой може ли да ми даде оценка, тъй като ще слагам на телевизора. Искам да съм сигурен,защото си създадох много проблеми преди месец с тия пренапрежения. Също - след или преди сплитера - аз мисля, че за всяко ТВ отделен - след сплитера в близост до тв-то. В случая ще е на метър от ТВ-то! МЕРСИ




  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на jonov
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Лом
    Мнения
    1,203
    #2

    Re:Въпрос за галваничен разделител

    Да това е галваничен разделител , колко е качествен не мога да дам оценка но е по добре за ТВ с него отколкото без .
    Ако и другите ТВта са ти скъпи слагай и на тях за всеки ТВ е добре да има , не се знае дали и твой ТВ няма да върне ток . Аз примерно съм сложил на ЛЦД то а в другата стая старото НЕО си кара и без галваничен разделител

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Къде се слага галваничен разделител
    От d_alexiev във форум Телевизия и Радио - Оператори, Приемници, Програми
    Отговори: 25
    Последно: 15-01-14, 18:34
  2. Отговори: 4
    Последно: 04-10-07, 22:09

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе