Резултати от 1 до 12 от общо 12

Избор измежду два телевизора

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #1

    Избор измежду два телевизора

    Колеги, моля да помагате, че тотално се обърках. Кое е по - добрият избор измежду двете марки и модели телевизори: philips 4606h или Lg lk 450? Кой с какво превъзхожда другия и какви са им матриците? Филипса е 100 херцов, доколкото прочетох, заслужава ли си само заради това да се вземе, а и времето му за реакция е по - малко от на Lg. Или да се понапъна и да взема lg lk 530, което мисля е по - добро и от двете и дали си заслужава? Очаквам Вашите мнения!

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    90
    #2

    Re:Избор измежду два телевизора

    Уточни колко инча искаш колега за 32 ли говорим.Принципно и двата телевизора са Едж лед което означава ч е подсветката е само по раба на дисплея ето тук може да видиш какво имам в предвид https://www.youtube.com/watch?v=lOYYE3BkzIc#ws ,за ефир ли ти трябва телевизора или искаш да го връзваш за компа и да гледаш филми,времето за реакция не е толкова от значение.Иначе от двата модела Филипса е по-добър има по-добра яркост .Лично аз съм с нео плазма на Панасоник Виера и съм много доволен.

  4. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #3

    Re:Избор измежду два телевизора

    Пропуснал съм наистина да отбележа, че трябва да е 32 инча, ще се гледа предимно телевизия на него от кабеларка /за сега/. Разстоянието е от около 2 метра. Но не е изключено и към компютър да се връзва, това не е ли възможно и при двата модела?

  5. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #4

    Re:Избор измежду два телевизора

    По-добре се напъни за този http://www.technomarket.bg/products/09108960/lg-32lk530

  6. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #5

    Re:Избор измежду два телевизора

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    По-добре се напъни за този http://www.technomarket.bg/products/09108960/lg-32lk530
    Посочил съм и него в запитването си? Да разбирам ли, че превъзхожда другите два и ако може да ми кажете със какво ще съм благодарен?

  7. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #6

    Re:Избор измежду два телевизора

    Да ,по-добър е ,но ако не са ти нужни 100хц спокойно може да вземеш и 32LK450. Виж и този /ако все още се намира/ http://www.technomarket.bg/products/...sung-le-32d551

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #7

    Re:Избор измежду два телевизора

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Да ,по-добър е ,но ако не са ти нужни 100хц спокойно може да вземеш и 32LK450. Виж и този /ако все още се намира/ http://www.technomarket.bg/products/...sung-le-32d551
    Е стоте херца за какво мога да ги ползвам/какво значи да са ми нужни/? Хич не съм в час с нещата.

  10. TNN
    TNN е офлайн
    Member
    Тук е от
    Apr 2008
    Мнения
    250
    #8

    Re:Избор измежду два телевизора

    LCD Philips 32PFL4606H според мен сега е за предпочитане - отново е в промоция за 649 лв.

  11. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,565
    #9

    Re:Избор измежду два телевизора

    Помагат при гледане на спорт например -намалява размазването ,но най-добре ги сравни на място с еднакъв сигнал .

  12. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #10

    Re:Избор измежду два телевизора

    А може ли да ми кажете как мога да проверя на колко часа работа е телевизора LCD Philips 32PFL4606H и има ли въобще такава опция? Явно него ще купя, но поне да съм сигурен, че не е бил мостра.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2011
    Мнения
    90
    #11

    Re:Избор измежду два телевизора

    Накарай ги да ти изкарат неразпечатан с кашона Иначе трудно ще разбереш на колко часа е не съм сигурен дали в системното меню има такава опция

  14.  
     
  15. Banned
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    256
    #12

    Re:Избор измежду два телевизора

    Телевизора вече е купен, темата може да бъде заключена.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Избор между два телевизора
    От chorlav във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-10-14, 10:48
  2. Избор между три телевизора.
    От s_l_a_d_u_r_ във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 07-05-13, 19:27
  3. Избор между два телевизора
    От vini_71 във форум Телевизори
    Отговори: 7
    Последно: 05-10-12, 21:52
  4. Избор между 3 телевизора..
    От James87 във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 01-02-12, 00:52
  5. Избор измежду Toshiba, Mitsubishi Heavy, Mitsubishi Electric и Hitachi
    От shamp във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 22
    Последно: 21-02-11, 08:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе