Резултати от 1 до 4 от общо 4

Помощ при избор на телевизор!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #1

    Помощ при избор на телевизор!

    Здравейте! Регистрирах се в този форум преди повече от 4 месеца, с желанието да питам за съвет за телевизор, и сега след като вече имам готовност за покупка реших да пиша. Не разбирам от техника и телевизори, затова само ще формулирам някои особености. Бюджетът ми е до 900 лв, ще се гледа от 2-3 метра, като телевизорът ще бъде малко над нивото на очите, помещението не е мн светло като телевизорът ще бъде с гръб към прозореца. Телевизорът ще се използва най - вече за телевизия вечерно време/абонат съм на НЕТ1, ако има значение/ и по-рядко за гледане на филм през лаптопа. За инчове не знам първоначално бях се спрял на 32, но на много места чета, че 32 ще ми се стори малък. Тоест може и 37, дори 40 стига да се вмества в бюджета ми !
    Най - важното, на което държа е качествена картина и добра видимост дори от по - малък ъгъл. Няколко приятели ме убеждават, че е хубаво да е ЛЕД/ което било най - ново и модерно/, но тук и на някои други места прочетох , че ЛЕД не ознaчава автоматично по-добро.
    От утре в МЕТРО са пуснали разпродажба на 40 инчови телевизори / съмнително евтини изглеждат някои ?!?/ като:

    Samsung Led - UE 40 C5000 - 763 LV
    SHARP - LCD 42SH7E - 610 LV
    SONY - LCD 40BX420 - 887 LV
    TOSHIBA LCD 40RV733 - 644 LV


    Може би моделите са стари, не знам.

    Мерси предварително!

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на svetlio1
    Тук е от
    Oct 2008
    Мнения
    11,564
    #2

    Re:Помощ при избор на телевизор!

    Това са твоите ТВ ,но иска още малко "напън" :
    http://www.technomarket.bg/products/09107599/lg-42lk450
    http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l42u3e

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2011
    Мнения
    7
    #3

    Re:Помощ при избор на телевизор!

    Цитат Първоначално публикувано от svetlio1
    Това са твоите ТВ ,но иска още малко "напън" :
    http://www.technomarket.bg/products/09107599/lg-42lk450
    http://www.technomarket.bg/products/...onic-tx-l42u3e
    Мерси много за отговора! А все пак ако трябва да избирам между двата кой е по-добрият вариант. Забелязах, че ЛГ-то има USB и слот за карта памет като сравнявах двата телевизора! За panasonic видях ,че има IPS ALPHA LCD ПАНЕЛ V-REAL PLUS ПРОЦЕСОР , което не знам дали го няма ЛГто и дали е голямо предимство ??! И последно 42 инча за гледане от 1,6 метра добре ли е? :rolleyes:

    P.S. След като прочетох отново тази информация се чудя дали Плазмата не би бил по - добър вариант?
    Купете си ПЛАЗМА, в случай че:
    Искате да се наслаждавате на богати, топли цветове и истинско черно.
    Ще ви се налага да гледате странично телевизия.
    Няма да гледате продължително (повече от 4-5 часа) телевизионни програми със статично изображение (логото на програмата) или да играете видо игри.
    Помещението ви не е изложено пряко на слънчева светлина или лесно може да контролирате силата на светлината с помощта на завеси.

    Купете си LCD, в случай че:
    Търсите телевизор под 42 инча. Няма плазми с по-малък диагонал от 42 инча.
    Ще гледате продължително една и съща телевизия и мислите да ползвате телевизора си като компютърен монитор.
    Помещението ви е силно осветено от слънчева светлина и често гледате през деня.
    Искате телевизорът ви да е енергоспестяващ.


  5. Member
    Тук е от
    Jun 2010
    Мнения
    316
    #4

    Re:Помощ при избор на телевизор!

    Купи панасоника-за тези пари е супер.......
    Успех в избора и да се похвалиш......

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Помощ при избор на LG телевизор
    От gogh във форум LG телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 19-01-15, 10:49
  2. Помощ при избор на телевизор
    От best732 във форум Телевизори
    Отговори: 3
    Последно: 13-11-13, 19:57
  3. помощ при избор на телевизор
    От BILI83 във форум Телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 11-09-13, 17:57
  4. Помощ при избор на телевизор
    От Vince3989 във форум Телевизори
    Отговори: 17
    Последно: 20-06-12, 13:26
  5. Помощ за избор на телевизор
    От zaks във форум Телевизори
    Отговори: 6
    Последно: 22-09-11, 20:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе